Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

Otvara se napred, povuče se s donje strane. Fixed [emoji3581]
Nije bilo mnogo prašine, popravila sam čak i graničnik (oblepila ga izolir-trakom jer je pukao preko pola) i sad je sve kako treba. 
Jesi smimala za vlog?



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    522

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    407

5 hours ago, renne said:

stara majstorka poslovica glasi

ako nešto ne možeš popraviti izolir trakom, di stavi još izolir trake

Ako se pomera, a ne bi trebalo, izolir traka. Ako se ne pomera, a trebalo bi, WD40.

Link to comment
5 hours ago, Katikon said:

Koji su sad dobri bojleri? Crce mi danas, magnohrom valjda vise nema ili ima al ne valja kao pre? 

 

Elit Cacak ako ti se ne bacaju pare na Ariston,a savet je da ih ne bacas.Ako ti treba majstor da ga ugradi javi poslacu ti broj.

Link to comment

 

 

Koji su sad dobri bojleri? Crce mi danas, magnohrom valjda vise nema ili ima al ne valja kao pre? 

 

 

Meni su ovde prosle godine predlozili Elit Cacak i pazarila sam odlican bojler. Jest majstor malo zeznuo, ali ispravio drugi, ali to je druga prica.

 

 

 

 

Link to comment

Yes, yes, ja sam od onih što su predlagali Elit Čačak, taj je nama zamenio upokojenog Aristona. Za sad bez greške šljaka i ima dobru garanciju. 

Majstora ne mogu da dam za kontakt jer gosn ing ima debelo 65+ pa ne sme napolje. 

Link to comment
On 11.4.2020. at 17:10, Блок_64 said:

Na sta mislis,ima dosta proizvoda na slici.Ako mislis na srafilicu 1.5AH je malo.

Mozda je bolja opcija lidl za te pare.

 

 

pa koliko AH mora biti srafilica ?

Link to comment
3 minutes ago, Matilda Ivancic said:

 

pa koliko AH mora biti srafilica ?

 

 

AH oznacavaju kapacitet baterije,prosto gledano koliko ce baterija trajti sa jednim punjenjem.Sada je vec standard da se proizvode baterije i za hobi alate 2.5 i 3 AH.

Neko ko ne radi puno zaista ne smeta ni 1.5 ah,ali kada vec ima bolje za iste pare zasto da ne.

Link to comment

Spremam se za prolecno sredjivanje stana. S obzirom da nema nista od letovanja, bar ne van Srbije, onda se krece na plan B, potrositi pare na kucu :D 

 

Plan je zameniti prozore ( dva dvokrilna ukupne sirine oko 3m) i ulazna vrata.  E sad, posto sam menjao prozor u spavacoj sobi, tu uglavnom znam sta da trazim i koje firme dolaze u obzir, a sto se tice ulaznih vrata tu sam na pocetku.

 

 

Ne bih neke kineske, nego nesto malo bolje sto nije preskupo.

 

Koje su pouzdane firme sto se za ulazna sigurnosna vrata?  Na sta konkretno da obratim paznju prilikom izbora.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...