Jump to content
IGNORED

TV Avala


Frank Pembleton

Recommended Posts

E, a gdje se snabdijevati za precizan program, jer ovaj EPG na digitalnoj je krajnje nesinhronizovan sa realnim stanjem, a posljednji update najave programa na sajtu datira s početka maja
Pa to ti kazem, jedino da probas da pitas reziju direktno oni tamo moraju da imaju bar program za taj dan ;)
Link to comment
  • Replies 324
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    95

  • stoka

    14

  • kud u maglu Simoviću

    13

  • Аврам Гојић

    9

Uhhh Krsto Skanata, kao klinca me cale upoznao sa njim ja balavac nisam ni imao pojma koje i sta prica...
Ti si ga bar upoznao, pa možeš da se kurčiš...Ja mentol propustio da upoznam Fabijana. Za njega i dan-danas ovde vlada fama kako je bio nacionalista samo zato što je bio kajkavac i recitovao na lipanjskim gibanjima. U stvarnosti, rođena sestra mu sa mužem(takođe kajkavcem) i dan-danas živi u Beogradu; mogli su da se vrate kad su počela sranja i otišli u penziju, ali nisu, vole ljudi en bi dži. Uglavnom, ta njegova sestra bila najbolja drugarica moje keve sa faksa i Fabijan dolazio svako malo dok sam ja bio klinac, ali mi tad nije bio zanimljiv, pola ga nisam razumeo šta priča, a pomalo sam ga se i plašio, stalno bio preozbiljan. Sad bih pojeo svoje cenjeno D zbog toga.Anyway, mogli bi da postavimo neki listing starih hrvatskih naslova za koje bi možda mogli da imaju prava na Avali - padaju mi prvi na pamet Breza Babaje, Izbavitelj Škanate, Boris Horvat Branka Ivande itditd, pa da probamo da kontaktiramo režiju, možda i prođe nešto od toga ako im je već toliko svejedno.
Link to comment
  • 1 month later...

Od ljudi koji tamo "rade" , ili bolje rečeno vode se kao zaposleni, sam čuo da su ih zvali da im overe knjižice pre metar dana, a da ih sada cimaju da iskoriste godišnje odmore.Sve ove priče su blesave jer su dugovi sada ogromni (čak da izuzmemo napumpane dugove ka Pinku, dakle dugovi za predajnike frekvenciju, rentu prostora) i prosto mislim da bi neko ko zapravo samo kupuje frekvenciju morao previše da plati ako bi te dugove preuzeo...E da od kada je završen štrajk nije isplaćena niti jedna cela plata, ovima koji su ostali, a ko zna šta je sa stažom, doprinosima itd...Mada mogao bi user Maslovar da objasni situaciju , bio je aktivan kad je branio drogiranog kretena...

Link to comment
  • 1 month later...

Nisam ni sanjao sta se sve snima kod nas, ukljuceni tv me je darivao biserom trasha, ekoloskim holokaustom u Pancevu vrcavog naziva - Zone of the Dead.Nista nije slucajno...http://www.youtube.com/watch?v=hXpVELDpc6E

Link to comment
  • 1 month later...
- Postigli smo konačni dogovor sa „Grand produkcijom“ oko preuzimanja paketa akcija u Televiziji „Avala“. Saša Popović će, kao većinski vlasnik, sa svojom ekipom početi da radi na potpuno novom programskom konceptu. Još jedna jaka domaća kompanija je u međuvremenu otkupila paket akcija i postala partner, ali nećemo otkriti ime dok se ne završi sva papirologija. Dogovorili smo se da program nove TV „Avale započne“ 7. januara - rekao nam je Mitrović.
Link to comment

Posle dvomesečnih pregovora, suvlasnik "Grand produkcije" Saša Popović je sa Željkom Mitrovićem dogovorio kupovinu televizije Avala.Vlasnik "Pinka" Željko MItrović, koji je posedovao akcije TV Avala, potvrdio je za Blic da je postignut dogovor sa "Grand produkcijom" oko preuzimanja paketa akcija u "Avali".

Link to comment

Šta kaže RRA na sve ovo? Avala dobila nac. frekvenciju za jednu programsku šemu, pa onda nisu napravili nikakav program godinu dana i sada su prodati seljani. A pop i šljokara - muk.

Link to comment
Šta kaže RRA na sve ovo? Avala dobila nac. frekvenciju za jednu programsku šemu, pa onda nisu napravili nikakav program godinu dana i sada su prodati seljani. A pop i šljokara - muk.
Pa to sa "elaboratom" i koncepcijom je palo u vodu i mnogo ranije i sa hepi i sa fox televizijama...Ovde je mnogo veći problem da oni godinu dana nisu praktično imali svoj program , a goveda iz RRA su to masno naplatili od drogiranog...Послато са U8815 користећи Тапаток 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...