Jump to content
IGNORED

TV Avala


Frank Pembleton

Recommended Posts

Ne bi, jer bi bilo bez veze uvoditi nov analogni program sada u vreme kada sledi digitalizacija.Mislim da im neće oduzeti dozvolu, jer će Žeki da uleti sa kintom za takse, kao onomad Hepiju.Ako im ipak oduzmu dozvolu, jedino ispravno bi bilo dodeljivanje tih frekvencija novoj digitalnoj mreži.

Link to comment
  • Replies 324
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    95

  • stoka

    14

  • kud u maglu Simoviću

    13

  • Аврам Гојић

    9

Dans bilo veselje, onaj Zeljkov direktor doveo nekog koji ce da radi umesto ovih koji ce da strajkuju, i kad su ovi iz strajkackog odbora zvali muriju i inspekciju rada "da utvrde ko je nepoznata osoba u reziji" ovi iz privatnog obezbedjenja pokusali da ga evakuisu na brzinu ali cvrc...Celavog brku strajkaci sprovedose natrag i odvedose da da izjavu inspekciji...http://www.youtube.com/watch?v=7lkQz06WoUA&context=C36ee17aADOEgsToPDskKCoCzgEy5JV6pPnJFSqSuU

Link to comment
Nastavlja se drama na TV Avali! Sa ekrana je obrisano obaveštenje da su radnici u štrajku. Niko ne može da stupi u kontakt sa zaključanim novinarima jer im neko ometa signale sa mobilnih telefona! Kolaju priče da ostaju bez hrane, da su im isključeni voda, telefon i internet, da je sa njima i jedna trudnica pred porođajem ...
Link to comment
Bolje sad alarmirati javnost dramatičnim vestima nego kad bude kasno (prvo pravilo medijskog spinovanja) ...
Jako ti spinovanje...Nema tamo sad nikog napravili plejlistu na kompu i idu fajlovi.Poenta je da li je to program za koji je dobijena nacionalna frekvencija ?Takođe pitanje je KO je složio plejlistu kada su ljudi koji su po sistematizaciji zaduženi za to izbačeni iz režije...sent from klozetska šolja by BVK
Link to comment

Ovo sve je samo jasan pokazatelj da treba štrajkovati ispred RRA i Ministarstva rada. Od sukoba sa Mitrovićevim ćelavcima (tu ubrajam i Pančića) slaba vajda. Zaustaviti saobraćaj u Bul. vojvode Mišića - hm... Tužba sudu i verovatno ćete uterati pare (za koju godinu). Samo hrabro.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Ajd da vidimo kako ce narkoman da reaguje...

УНС И НУНС: ТУЖИЛАШТВО И ПОЛИЦИЈА ДА ИСПИТАЈУ АВАЛУПолиција и тужилаштво би требали чим прочитају у новинама да истраже шта се дешава. Привредни инспектори се нису ни појавили и то упућује на одговорност и умешаност државе. Ово је пример како се политичким пријатељима и тајкунима дозвољава да варају, не само запослене, већ и власт", навела је Љиљана Смајловић. Обрадовић је рекао да НУНС од почетка штрајка запослених на Авали инсистира да се утврди кључна чињеница - стварна власничка структура те телевизије. Немечек је истакао да је немогуће да се телевизија све време задуживала, а да није имала новца да исплати зараде запосленима. "У протеклој години за то је одговорна Бојана Лекић, као што сам ја био одговоран док сам био уредник... Међутим, ја уопште нисам имао увид у финансије, а да се нешто чудно дешава сам схватио кад ми је речено да је неких 100.000 евра уплаћено за јахту (власника телевизије Пинк и једног од власника Авале) Жељка Митровића", навео је Немечек. Истакао је и да ниједном није успео да добије податке о задужењу и да му је речено да се тиме бави Управни одбор."Није било разлога за задуживање. Док сам био уредник обезбедио сам 11 милиона евра, по четири од две банке и остало од агенција. У једном тренутку сам случајно сазнао да је једна банка уплатила четири милиона, па ми је онда Митровић дао 3,4 и испало је да је за њих Авала дужна 7,4 милиона. За шта се неко задуживао на име Авале, то се никад неће сазнати", рекао је он. Немечек је истакао да се радило о 20 до 30 милиона евра и да се у Србији сви понашају као да се то никог не тиче, а да би се од те цифре "коса на глави дигла свима у свету". Упитан зашто се није обраћао државним институцијама, Немечек је казао да није нашао за сходно то да уради, јер би то изгледало као реваншизам због тога што је смењен са уредничког места. Додао је да не жели да наводи који су му разлози предочени за смењивање."Посматрао сам шта се дешава и од када су ме звали да кажем, јавно говорим о дешавањима у Авали", додао је он и истакао да су у питању велике проневере новца.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...