Jump to content
IGNORED

TV Avala


Frank Pembleton

Recommended Posts

RRA predlaže kraj štrajka na TV AvalaAutor: FoNetPošto su prvobitni zahtevi štrajkača ispunjeni, menadžment TV Avala smatra da bi i preostalih 80 radnika koji su u štrajku, kao i spoljnisaradnici koji u međuvremenu nisu našli angažman, mogli i trebalo da počnu da rade, kako bi "zajednički prevazišli nastalu krizu"."Za oko mesec dana novi menadžment je, uz veliku podršku i angažovanje vlasnika, platio zaostale poreze i doprinose, kao i obaveze prema RRA i RATEL za čitavu prošlu godinu", ističe se u saopštenju menadžementa TV Avala.Prema saopštenju, "stalno zaposlenima su isplaćene tri zaostale plate, četiri honorara bivšim honorarnim saradnicima, četiri meseca trudničkih bolovanja, kao i naknada za prevoz".Bivšim honorarnim saradnicima, čiji su ugovori istekli 31.decembra, duguje se 1,5 honorar, dodaje se u saopštenju, a stalno zaposlenima još dve plate."Pošto su prvobitni zahtevi štrajkača ispunjeni, menadžment smatra da bi i preostalih 80 radnika koji su u štrajku (od 107 radnika TV Avala koji imaju važeći ugovor, jedna četvrtina nije u štrajku i sve vreme radi), kao i spoljni saradnici koji u međuvremenu nisu našli angažman, mogli i trebali da počnu sa radom, kako bismo zajednički prevazišlinastalu krizu", navodi se na kraju saopštenja.
Link to comment
  • Replies 324
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    95

  • stoka

    14

  • kud u maglu Simoviću

    13

  • Аврам Гојић

    9

RRA predlaže kraj štrajka na TV AvalaPošto su prvobitni zahtevi štrajkača ispunjeni, menadžment TV Avala smatra da bi i preostalih 80 radnika koji su u štrajku, kao i spoljnisaradnici koji u međuvremenu nisu našli angažman, mogli i trebalo da počnu da rade, kako bi "zajednički prevazišli nastalu krizu"."Za oko mesec dana novi menadžment je, uz veliku podršku i angažovanje vlasnika, platio zaostale poreze i doprinose, kao i obaveze prema RRA i RATEL za čitavu prošlu godinu", ističe se u saopštenju menadžementa TV Avala.Prema saopštenju, "stalno zaposlenima su isplaćene tri zaostale plate, četiri honorara bivšim honorarnim saradnicima, četiri meseca trudničkih bolovanja, kao i naknada za prevoz".Bivšim honorarnim saradnicima, čiji su ugovori istekli 31.decembra, duguje se 1,5 honorar, dodaje se u saopštenju, a stalno zaposlenima još dve plate."Pošto su prvobitni zahtevi štrajkača ispunjeni, menadžment smatra da bi i preostalih 80 radnika koji su u štrajku (od 107 radnika TV Avala koji imaju važeći ugovor, jedna četvrtina nije u štrajku i sve vreme radi), kao i spoljni saradnici koji u međuvremenu nisu našli angažman, mogli i trebali da počnu sa radom, kako bismo zajednički prevazišlinastalu krizu", navodi se na kraju saopštenja.
Obratite paznju na boldovano.A u tekstu...Menadzment = RRA ;)BTW nije tacno ovo da 1/4 nije u strajku ali ajde...Strajkacki odbor sutra ide na razgovor sa RRA...
Link to comment

Cirkus se nastavlja, na sastanku sa RRA dogovoreno da se utvrdi dinamika isplate 2 plate (naime juce i prekjuce su se ljudima isijali telefoni od SMS-ova iz banke o uplatama).Naime narkoman ili njegov kompanjon Djunic je ipak resio da proba da okonca ovo pre izbora, pa je ljudima u 17 dana leglo 3 plate :huh: Postignut je dogovor da se u sledecih mesec dana uplate dve zaostale plate, uz redovne, sa sve preciziranim datumima.Cak je onaj Karadzic pred kamerama rekao "...evo sada sam kontaktirao vlasnike i oni su se saglasili da potpisu dinamiku isplate...".E, ali ne lezi vraze...Onda je posle 2 sata taj isti Karadzic zvao strajkacki odbor da bi rekao " da je njega zvao Ž.M. i rekao da se Johan Verner Straus ne slaze sa dogovorom" :isuse: .Nista ide se dalje , karusel se vrti...

Link to comment

Štrajk okončan postigli su "neki dogovor".Ko nije obnovio gradivo što se tiče serija ...jbga.Od ponedeljka počinje opet glupiranje sa tzv. jutarnjim programom itd....

Link to comment

Počeli sa "redovnim" programom koji ima moto :"Bolesnik je na aparatima- mrtav je ali dobar za pranje para i muljanje" Imaju kvazi jutarnji program od 10 do 12 h vesti u 14 i 18 časova ostalo udri po plej listi...

Na pitanje o sudbini TV „Avale“ u čijem vlasništvu delom i on učestvuje, jedan od najznačajnijih ljudi u domaćim medijima kaže da će nastaviti s ulaganjima i da nema govora o prodaji.- Na televiziji „Avala” su isplaćena dugovanja i plaćene plate zaposlenima, prekinut je štrajk i posao može da se normalno nastavi. Ulagaćemo u nove programe te televizije, kako bi se podugla njena gledanost. Nemamo nameru da prodajemo „Avalu” - priča Mitrović, i dodaje da smatra da je njegova kompanija izašla iz krize i da ih čekaju velike promene nabolje.
Link to comment
Šta znaci kvazi jutarnji program? Ko ga vodi? Jel su teme kao ranije?бај тапаток
Pa pocinje u 10 sati a ima formu kao kad je počinjao u 7 :isuse: Red komunalnih vesti, red PR ovoga-onoga , pa top-shop....Da vode ga isti , jedva su dočekali...
Link to comment

Sto jedva su dočekali? Čini mi se da sam bar dve voditeljke video na štrajkačkim slikama.Tja. Mene je taj avalin program od 10 ultra podsećao na stari 3k program koji je počinjao u 12. Verovatno zbog i zbog voditeljki. Manje komunalan od StB, manje pinkovski od Pinka. бај тапаток

Link to comment
Sto jedva su dočekali? Čini mi se da sam bar dve voditeljke video na štrajkačkim slikama.
Znaš kako to ide, bilo je tu svega.Neke je svrbelo što se ne slikaju koliko čujem.Jbga kad ti je prisutnost na ekranu sve...U principu izvučene su maksimalne pare verotno je mogao i ostatak ali tako je to...Sad je to samo da se što manje troši, nema veze što se ne ispunjava kvota kod RRA to je "opeglano".
Tja. Mene je taj avalin program od 10 ultra podsećao na stari 3k program koji je počinjao u 12. Verovatno zbog i zbog voditeljki. Manje komunalan od StB, manje pinkovski od Pinka. бај тапаток
Ma to je već duže "klijentska varijanta" svaki urednik dovodi svoje kombinacije , na to se žmuri samo da se kotrlja i da se ne zapitkuje za platusent from klozetska šolja by BVK
Link to comment
  • 2 weeks later...

Sinoć sam slučajno naleteo na TV Avala baš u trenutku kad je išla najava za 'novi, najbolji, do sad neviđen reality show na našim prostorima' (tako nekako). Naziv - 'Super bend'. Ako ti je r'n'r u krvi i tako to... Zovu pevače, gitariste, bubnjare, basiste i klavijaturiste da se jave, na neki 064 broj. Sad ja ne kontam, ako je njihova produkcija - oklen im novci? Do juče nije bilo ni za pola plate. Ako nije njihova produkcija - ko li se to zeznuo i dao im novce? Odnosno, transparentnijeTM, šta Pinki sad mulja?

Link to comment

Nije_moje_da_pricam_o_tometm mora narkoman ponovo da zavrti krug, verovatno ce se raditi sa pinkovim tehnickim kapacitetima koji su jel'te najkvalitetniji u zemlji , pa ce da sevaju fakture Pink<=>TV Avala.Perilica ponovo radi...

Link to comment
  • 1 month later...

Fala Bogu, opet štrajk.Pre podne bio pravi biser Žike Mitrovića iz 1968., 'Brat doktora Homera', Bata Ž., Jovan Milićević, Ljuba Tadić i Paja V. u srpskoj verziji Per un pugno di dollari

Link to comment
Fala Bogu, opet štrajk.Pre podne bio pravi biser Žike Mitrovića iz 1968., 'Brat doktora Homera', Bata Ž., Jovan Milićević, Ljuba Tadić i Paja V. u srpskoj verziji Per un pugno di dollari
Danas im Zeljkov cuvar para rekao "da eto ne moraju da dolaze za vikend, a on ce videti od ponedeljka da razgovara sa Zeljkom...." naravno kao usput ih je opomenuo da ovo nije po zakonu, a da to "sto se desava sa isplatom plata nije protivzakonito nego to je sasvim druga stvar...". Izgleda da neko stvarno mora da dobije po labrnji...
Link to comment

Kao što sam i pretpostavio u nekom od ranijih komentara, ta priča sa TV Avalom će trajati samo do izbora, a onda kreće definitivna kataklizma ...U sledećem turnusu pod led ide B92 ...I šta će da bude sa rijaliti šouom "Super bend"? Da li treba ljudi da se prijavljuju ili ne? Šta kaže "Zuba" Đurđević iz "Nevernih beba"? Šta će biti sa autorskom emisijom Biljane Obradović "Biljana za vas"?Da li će Nataša Cvetković da pusti kosu? natasa_cvetkovic_avala.jpg

Edited by stoka
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...