Jump to content
IGNORED

Na Savi ćuprija


Zmitjkoe

Recommended Posts

Aha, ti mislis na stazu na nasipu duz rukavca sto vodi prema veslackim klubovima. Ja sam mislio da se staza dovede do samog jezera - onog najnepristupacnijeg dela (nudisticka plaza, etc). Ta bi staza bila atraktivna jer bi isla sve kroz sumu. Tuda valjda dolaze i ljudi sto sa NBG koriste skelu.
Nije mi jasno na koji najnepristupacniji deo mislis, odnosno odakle dokle bi trebalo prokrciti sumu. Svuda ima staza i puteva. Oko celog jezera postoje biciklisticka i pesacka staza, od pristanista za camce sa NBG (nema "skele") postoji put...
Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Idioteque

    49

  • Аврам Гојић

    48

  • Frank Pembleton

    27

  • kud u maglu Simoviću

    25

na onom topiku o metrou, pobunio sam se zbog oduševljavanja izgradnje podzemnog prevoza jer KOŠTA. sada kroz ovaj topik vidim vaše gunđanje zbog "ugradnje". kolika će biti kod izgradnje metroa?

Od svega navedenog, mislim da bi za javnost bilo najvažnije saznanje objaviti kreditne uslove na koje se grad obavezao, pa zatim otvoriti javnu raspravu o daljem zaduživanju naših unuka...
u postu na topiku o beogradu ukazao sam na ovo što april pominje. 44% godišnje rate grada beograda za otplatu kredita ide na kamate.neko je ovde napisao (mrzi me da listam) da je most zanatski aljkavo urađen. ako je to tačno, to je veći problem i od cene i od svrsishodnosti.sve najbolje na mostu u novoj godini.
Link to comment
Gledao sam neki idejni projekat tramvajske stanice na samom mostu. Moguce da je to neko radio iz entuzijazma iskljucivo. Ok, futuristicki, sa liftom koji bi spustao pesake i biciklist direktno na ostrvo. Taj (ili neki drugi) alternativni pristup Adi, bio bi veoma praktican (ne racunam skelu).
zajebavas, a? imaces prece brige od silaska na adu, sa PORR-ovim i SCT-ovim kvalitetom gradnje nece proci puno vremena da se ovim mostom bude prelazilo istom brzinom kao brankovim ili gazelom za vreme bombardovanja.
Link to comment
na onom topiku o metrou, pobunio sam se zbog oduševljavanja izgradnje podzemnog prevoza jer KOŠTA. sada kroz ovaj topik vidim vaše gunđanje zbog "ugradnje". kolika će biti kod izgradnje metroa?u postu na topiku o beogradu ukazao sam na ovo što april pominje. 44% godišnje rate grada beograda za otplatu kredita ide na kamate.neko je ovde napisao (mrzi me da listam) da je most zanatski aljkavo urađen. ako je to tačno, to je veći problem i od cene i od svrsishodnosti.sve najbolje na mostu u novoj godini.
Procenat glavnice i procenat kamate u rati malo govore o povoljnosti kredita. Vise govore o duzini kredita.
Link to comment
zajebavas, a? imaces prece brige od silaska na adu, sa PORR-ovim i SCT-ovim kvalitetom gradnje nece proci puno vremena da se ovim mostom bude prelazilo istom brzinom kao brankovim ili gazelom za vreme bombardovanja.
150-200?laugh.gif
Link to comment
Procenat glavnice i procenat kamate u rati malo govore o povoljnosti kredita. Vise govore o duzini kredita.
govore i o tome koliko su ti veće želje od mogućnosti, koliko te zabole ko će da vraća pare........
Link to comment

Nisam naprednjak/inja, (nazadnjak/inja), medju prvima sam proshetala mostom, samo mi se link "igrica" savsheno uklopila u postojecu polemiku na topicu.Samo sam dobacivala sa susednog stola ;)

Edited by svashtabezneshto
Link to comment
Nisam naprednjak/inja, (nazadnjak/inja), medju prvima sam proshetala mostom, samo mi se link "igrica" savsheno uklopila u postojecu polemiku na topicu.Samo sam dobacivala sa susednog stola ;)
ma bre mislim na sajt, ne na tebe. saljivi™ posteri, tupava igrica, smrdi na zlobu i glupost, ocigledno namenjeno za facebook populaciju naprednjaka.edit: oces stavljati avatar vise? jel tolko tesko odabrati simpaticnu slikicu i prikaciti je na profil?uvek sam se cudio zasto ljudi idu po topicima bez avatara i pitao se ko to dozvoljava. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
govore i o tome koliko su ti veće želje od mogućnosti, koliko te zabole ko će da vraća pare........
Ovaj procenat glavnice u odnosu na ratu ti je kredit od 9 godina sa 6% kamate otprilike. To bas i nije tako strasno, da se moze pricati da zivis preko svojih mogucnosti i da te zabole ko ce da vraca jer ako osvoji bar sledece izbore ti ce morati skoro pola tog perioda da vracaju.Jedino sto je ovde vazno da li to ide u potrosnju ili za infrastrukturu i da li se krade.
Link to comment
ma bre mislim na sajt, ne na tebe. saljivi™ posteri, tupava igrica, smrdi na zlobu i glupost, ocigledno namenjeno za facebook populaciju naprednjaka.edit: oces stavljati avatar vise? jel tolko tesko odabrati simpaticnu slikicu i prikaciti je na profil?uvek sam se cudio zasto ljudi idu po topicima bez avatara i pitao se ko to dozvoljava.
Ja sam nekako optimista, (neosnovani), nadam se da ne postoji facebook populacija naprednjaka, sve nekako verujem da su to izolovani sluchajevi.Ni jedna slichica mi se ne uklapa u trenutni zhivotni moto: "Nishta iz nishta, zgruvano u nishta, shta bi hteo vishe od ishchezlog nishta!?" J.S.Popovic Edited by svashtabezneshto
Link to comment
Ja sam nekako optimista, (neosnovani), nadam se da ne postoji facebook populacija naprednjaka, sve nekako verujem da su to izolovani sluchajevi.Ni jedna slichica mi se ne uklapa u trenutni zhivotni moto: "Nishta iz nishta, zgruvano u nishta, shta bi hteo vishe od ishchezlog nishta!?" J.S.Popovic
predlazem ti avatar po slici koju je izmislio Alister Krouli."Tri monaha u belom vode jarca preko snega u Nista".evo kako izgleda slikawhite.jpg
Link to comment
predlazem ti avatar po slici koju je izmislio Alister Krouli."Tri monaha u belom vode jarca preko snega u Nista".evo kako izgleda slikawhite.jpg
Mislim da je vec vidjena:)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...