Jump to content
IGNORED

Nezavisno sudstvo i huligani


Idioteque

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    65

  • radisa

    47

  • Ted

    45

  • Milogled Bluff

    39

Jesu dobili jos neki navijaci batine osim hrvatskih?
Pazi, nacin na koji postavljas pitanje moze vuci u opasnom pravcu. Ne kazem da na to ciljas ali je to zajednicka tacka mnogih apologeta.
Link to comment
<utopija>Što se kazne tiče, ja zaista mislim da je jedina svrsishodana kazna za ovako nešto težak fizički rad u polju... Sve sa kamerama koje bi snimale muke mladog magarca dok okopava kukuruze ili pokušava da pomuze kravu.. Pa da se to emituje na TV-u, u udarnom terminu, kao edukativni program, sa naslovom, "Kako su dan proveli osuđeni huligani"...</utopija>
Ne slažem se za izbor zanimanja, onoliko đubre po Srbiji i prelivajuće septičke jame.. Ima govana za čišćenje, ne treba im činiti čast da se bave plemenitim poslom kakav je zemljoradnja i gajenje životinja.
Link to comment
Ne slažem se za izbor zanimanja, onoliko đubre po Srbiji i prelivajuće septičke jame.. Ima govana za čišćenje, ne treba im činiti čast da se bave plemenitim poslom kakav je zemljoradnja i gajenje životinja.
Slažem se, ovo tvoje je bolje...Ja sam pošao od toga šta je gradskom detetu™ najgora stvar koju može da radi, zaboravivši na taj plemeniti poziv, čišćenja septičkih jama...
Link to comment

registrujem zavidan broj pokusaja objasnjavanja i pravdanja "postupanja" prema hrvatima. a imam i super paranoja teoriju za subotu: strukturama koje su po svaku cenu protiv eu i definitivnog odlaska kosova, ponestaje opcija za dramatican zaokret koji bi nas na duze vreme odvojio od kandidature, zapocetih procesa i sl. sportsko takmicenje se iznenada ukazalo kao odlicna sansa. program je sledeci, u subotu medju 20.000 gledalaca imacemo najmanje dve tri hiljade poslusnih vojnika, koji ce napraviti tezak incident, mozda dovesti i do tezih zrtava, kao i prekida takmicenja. policija naravno nece adekvatno reagovati zbog toga jer je suplja i puna tzv podrivackih elemenata. evropska unija reaguje, i na duze vreme smo izopsteni iz sanse za nastavak integracija. zvuci potpuno sf, ali sto je najgore, ne bih bio ni preterano iznenadjen ukoliko se desi nesto slicno.ah da, imam i jos jednu zanimljivost. da li je slucajno ceo put kojim su se hrvati vracali kuci pre dva dana bio nepokriven policijom? to je malo(tj malo vise) cudno, posto u novom sadu svi putevi i ulice kojima navijaci dolaze kada neko gostuje bivaju odlicno obezbedjeni.

Edited by garoviks
Link to comment

ne relativizujem, ali obicno kada su tekme gde se ocekuju navijacki sukobi tj organizovani dolazak navijaca, policija odredjuje rutu kojom ih dovode do stadiona i to maksimalno obezbedi. to nije bio slucaj sa hrvatima, ili ja nisam dobro informisan

Link to comment
Slažem se, ovo tvoje je bolje...Ja sam pošao od toga šta je gradskom detetu najgora stvar koju može da radi, zaboravivši na taj plemeniti poziv, čišćenja septičkih jama...
E to je poetska pravda, mater joj jebem - kad govna čiste septičke jame.
Link to comment
Nije meni neki prevelik uzorak, ali, ljudi od kojih bi to najmanje očekivao, faklutetski obrazovani, dobre plate i tako to, su u fazonu "i oni su nama" i "kao da nisu mogli da znaju šta može ovde da im se desi, pa što su i dolazili"... MIslim, to mi je dalo šlagvort za ovo pisanije... Svima je zajedničko da nisu bili u Hrvatskoj od rata na ovamo , galsači su DS-a, bili do sad, čak poneko i LDP-a... E sad, moguće da mi uzorak nije dobar/nisam izdvoji dobar zajednički imenitelj njihove gluposti...
upravo u ovome sto oni kazu je poenta oko koje smo se slozili. "znali su sta im se moze desiti". ovo je potpuna istna. ali ako su jedan prodavac maslina iz Dubrovnika ili uzgajivac kokosaka iz Osijeka znali sta im se moze desiti, onda je znala i drzava Srbija. na njihovu zalost a nasu sramotu, ocekivali su ljudi da kada drzava to vec zna, da ce i da reaguje. jer budimo realni, ako je neko i pevao neke pronacionalisticke pesme(u sta realno duboko sumnjam, jer niko nije bas toliko blesav), i taj bi vise manje cutao da je video par trokrilnih ormana u plavom da ne kazem da bi se oni maskirani pingvini sa danskom zastavom sakrili u misju rupu. znaci cak nije trebala biti ni neka posebna pratnja, samo dovoljno jasna naznaka svim idiotima da ih veliki brat posmatra. siguran sam da bi sekire naprasno otupele, jer sve te junacine karakterise manjak dve stvari, pameti i muda. i dok u grupi nadoknadjuju drugu stavku, kada su sami ona postaje dominantna te se vrlo lako zavuku negde gde ih niko ne vidi.
a imam i super paranoja teoriju za subotu: strukturama koje su po svaku cenu protiv eu i definitivnog odlaska kosova, ponestaje opcija za dramatican zaokret koji bi nas na duze vreme odvojio od kandidature, zapocetih procesa i sl.
izvini na mojoj neobavestenosti, ali kada smo mi tacno zapoceli te procese oko pridruzivanja? Jeremicev povremeni EPP na prvom u pola 8 ne racunam kao pocetak bilo cega... plus, policiju u Srbiji kontrolise vlast, tako da si ovim rekao da su DS, G18%PDV i PUPS/MUPS po svaku cenu protiv priblizavanja Srbije EU, odnosno civilizovanom drustvu, s cime se slazem u potpunosti, samo bih te obavestio da im je i opozicija po svaku cenu za zadrzzavanje statusa quo, tako da ovakva politicka igranka nije nesto realno... jer ako postoji nesto u cemu se vlast i opozicija u Srbiji slazu u potpunosti, to je da drzavu sto duze treba drzati pod hrpom govana te da je ideja da se povecaju plate poslanicima uvek odlicna
Link to comment
ja ne bih da se ponavljam s jednog drugog topika gde su nas apologete i relativizatori proglasili ludacima, ali ovu zemlju jedino može spasiti povratak smrtne kazne.
Ma jok, baš suprotno. Ulazak u EU (gde toga nema) je jedini spas. Sve ostalo je čabaresku. (EDIT. Pritom ja nešto posebno ni ne volim EU... ali, ko te pita). Edited by Indy
Link to comment

ne mislim samo na institucionalni proces integracije, taj koji sprovode politicari. mislim i na napredak u glavama ljudi u smislu otvorenosti, tolerancije, smanjenja besmislene mrznje. ono sto je sada ok je da one zajednicke slike na netu srbija-hrvatska vec postaju kao zaz.

Link to comment
ne relativizujem, ali obicno kada su tekme gde se ocekuju navijacki sukobi tj organizovani dolazak navijaca, policija odredjuje rutu kojom ih dovode do stadiona i to maksimalno obezbedi. to nije bio slucaj sa hrvatima, ili ja nisam dobro informisan
naravno, u novom sadu na svim ulicama od ulaza u grad do stadina policajci stoje na svakih 50ak metara. kada dolaze beogradjani zna se koje su rute, i tamo je uvek sve pokriveno. voleo bih da neko pita pandure zasto to nisu uradili.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...