Jump to content
IGNORED

Nezavisno sudstvo i huligani


Idioteque

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    65

  • radisa

    47

  • Ted

    45

  • Milogled Bluff

    39

to mu je namesteno!pravda za urosa!!!angry.gif
Nije namesteno, nego je bio u civilu i potegao je pistolj iz cista mira pa je Uros koji je sedeo, grickao semenke i gledao utakmicu morao da brani goli zivotod neidentifikovanog napadaca, a kako je imao samo baklju onda je bio primoran da je zapali i gurne je coveku u usta. Bilo ko od nas bi ucinio isto.
Link to comment
ima i onih domisljatih "radova"....71287515.jpg
e ovo mi je do jaja! :D niti je ko stradao, niti je sta bezobrazno. e sada ako neko misli da je previse politicki nekorektno, a ono, zabole me paja patak :D
Link to comment

Ja mislim da je glupo i da se vlasnik vozila verovatno malko uplašio, kao što tebi ne bi bilo svejedno da ti neko napiše "Lijepa naša" na automobilu, makar crtajuć prstom po snegu il prašini... Ne shvatam, kako nekome može da bude smešno da se neko drugi ne oseća dobro? Valjda zato ne gledam skrivene kamere, sigurno je do mene :blink:

Link to comment

Govnar. Danas sam imao vremena da ga propratim na Twitteru (fak, previše mi je dosadno ovih dana :blink: ), interesantno je kako je najednom posao pomirljiv kad je shvatio da se kači sa Strongmanom zapravo :lol:

Link to comment
Ma jok, baš suprotno. Ulazak u EU (gde toga nema) je jedini spas. Sve ostalo je čabaresku. (EDIT. Pritom ja nešto posebno ni ne volim EU... ali, ko te pita).
hebem li ga, eu je sve dalje, a obaška što država kojoj nacoški huligani kroje kapu ne može ni da sanja o ulasku u EU.u takvoj konstelaciji snaga, ja sam pre za to da bar na ograničeni period usvojimo teksaške/kineske/šerijatske/upiši po želji tradicije u sudstvu, i tamanimo gamad, dok se ne uspostavi 1 održiv ratio normalni/nenormalni, koji je ozbiljno poremećen. kad dođemo dotle, onda mogu i apelacioni sudovi, i strazbur i tako te stvari za normalne ljude. za stoku metak. Edited by Gonzo
Link to comment
Nije namesteno, nego je bio u civilu i potegao je pistolj iz cista mira pa je Uros koji je sedeo, grickao semenke i gledao utakmicu morao da brani goli zivotod neidentifikovanog napadaca, a kako je imao samo baklju onda je bio primoran da je zapali i gurne je coveku u usta. Bilo ko od nas bi ucinio isto.
Dzandar u civilu ne postoji.
Link to comment
Ma jok, baš suprotno. Ulazak u EU (gde toga nema) je jedini spas. Sve ostalo je čabaresku. (EDIT. Pritom ja nešto posebno ni ne volim EU... ali, ko te pita).
Ti ocigledno ne pratis scenu EU nije resila nijedan strukturni problem samo ih je uvecala u mnogim zemljama eno ih u duznickom ropstvu i kad se taj totalitarni projekat prevuce preko zapadnog balkana svi problemi ostaju, samo u srbiji neko siri masne lazi da toga nema u EU
Protok ljudi novca i ubrzanje saobracaja ima samo pocetni dobar uticaj. zasad poljska i slovacka odolevaju kao pozitivan primer.
Link to comment

pogresna adresa indy, jos nije trenutak, gori hilandar i tako to

tamo gde ja želim da vidim srbiju ide se u bajbok za ovo o čemu govorimo kada za to bude vreme, a dotle se i tamo dešavalo sve i svašta, između ostalog i nekonvencionalni™ potezi koji su pojedince i njihove potomke ostavili obezbeđene za ceo život, a kao kolateral doprineli i boljitku države.
Link to comment
hebem li ga, eu je sve dalje, a obaška što država kojoj nacoški huligani kroje kapu ne može ni da sanja o ulasku u EU.
Ne smatram da je nacoško krojenje kape razlog što Srbija ne bi mogla da se nađe u EU. Tamo je i malo jača nacoška država od nje, tj Mađarska, a evo i Hrvatska ulazi, a ne vidim po čemu je ona manje nacoško-kapo-krojeća. Srbija je država koja ima otvoreni teritorijalni spor sa EU, a tu je i taj obostrano emotivni odnos sa Nemačkom. Nažalost, mislim da je postalo nekako izvesno da od cele te priče nema ničega u narednih 10-20 godina. Ipak je ta perspektiva EU činila da neke stvari počnu da se sređuju u Srbiji, a deluje mi kao da to sad revertira.
Link to comment

ma realno jebe mi se za eu, stvari o kojima govorimo su fundamentalnije od nekog nadnacionalnog udruživanja, što aram kaže posprdno, ali je tako, hilandar gori, abortirana revolucija koja čeka da se dovrši.ovde treba prvo rasformirati i poapsiti 80 posto policije i sudstva, od ostatka napraviti nove organe represije, i onda s njima juriti huligane i kriminalce i po mogućstvu uklanjati ih terminalno dok im se broj ne smanji na normalan baseline nivo, i to je to, ostalo je palamuđenje.

Edited by Gonzo
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...