Jump to content
IGNORED

Nezavisno sudstvo i huligani


Idioteque

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    65

  • radisa

    47

  • Ted

    45

  • Milogled Bluff

    39

pa pustite ih da se pokolju, idioti!:frust: :frust: :frust:
da, kul, a onda ce pucati jedni na druge na ulicama i usput resetati bebe u kolicima.a kako bi bilo da se najavljena utakmica otkaze zato sto predstavlja pretnju javnom redu i miru, kao u jednom drugom slucaju, i da se pohapse kolovodje? ili bi to omelo san korporativnim sponzorima velikog srpskog tima?govna govnarska da bi govnarska.
Link to comment
Keka režirao rat među „Grobarima"
Biznis: Dejan Stojanović Keka finansira jednu od zaraćenih strana u žestokom okršaju navijača crno-belih kako bi preko njih mogao da potpuno kontroliše vođenje karijera pojedinih fudbalera. Latino veza: Keka, koji se godinama krije u Argentini, posrednik je u većini transfera južnoameričkih fudbalera u Srbiju
Edited by Далибор
Link to comment
  • 2 months later...

Ivica ima taj talenat da je retko odvratan, iritantan i gadan čovek, ali i pored toga što sve to znam 20 godina, opet pronađe način da me ponovo iznervira. Svaka čast.

Link to comment

sud bas danas polovi kazne ubicama. lepo. bivsi sistem i banda ne da nisu rastureni, vec bujaju i kenjaju nam u facu. ako se ne opametimo dacic ce uskoro zakopavati u krec. prva srbija rula, i nece nam biti dobro od toga.inace snimci hapsenja su americki film, da bi posle usledilo pustanje uz objasnjenje "niko ih nije prepoznao". :blink:

Link to comment

Jeste Dačićeva izjava patkometrija, ali neko razume samo taj jezik. Ne znam što se bunite, poenta je da se ovakve stvari ne dešavaju i ne ponavljaju.

Edited by dux
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...