Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nema me večeras. Već davno rekoh da mi u principu termin ne odgovara, a (kao što sam činio) ako budem bio u mogućnosti da dođem ja ću već javiti to blagonevremeno.

Edited by Filipenko
Link to comment
Flegma iz principa odbija da ikada više glasa, pa vam ovim putem poručuje da dolazi.edit: gde je bre ovaj Petković? Nije valjda da ne izlazi na ulicu zbog pojačanog nasilja nad gej ikonama i aktivistima?
Petkovic danas ide u Krusevac da mazne kapitenovu mladu tako da je trenutno u dubokoj ilegali.Za sada nas je sedmorica. Bice nas za viktorije. <_<
Link to comment
Zidan isto reče da dolazi.
Dakle, osam. Posrbica takodje rece da ce doci ako bude gusto, a gusto je da guska nakljukanija biti ne moze, sto ce reci da cemo se nekako dovuci do devet. Fali nam minimum jos 1 Petko.
Link to comment
Dakle, osam. Posrbica takodje rece da ce doci ako bude gusto, a gusto je da guska nakljukanija biti ne moze, sto ce reci da cemo se nekako dovuci do devet. Fali nam minimum jos 1 Petko.
Dolazim sigurno. Bolje mi je od jutros!
Link to comment

Neocekivana ali zasluzena pobeda Zigoljubitelja. Iako je Mrziteljima falio samo 1 igrac iz prve postave (Filipenko) a nama trojica - mladozenja, stari svat i g-din Decji Rodjendan na golu, pametnom i dobro organizovanom igrom smo nadoknadili igracki manjak i zasluzeno pobedili. Dovoljno je reci da smo prvi gol primili u 42. minutu, a do tog trenutka smo vec spremili pet komada. Mladjani Posrbica je jos jednom dokazao da nasa ekipa :wub: ne mora da brine za mesto medju stativama a golove smo fino rasporedili na nekoliko strelaca (Zidan i Harper po 2, Preza, Posrbica i Djenka po 1). Velicanstveni golman je, doduse, sam sebi ucerao jedan gol na nacin kojeg se ne bi postideo ni Petar Borota ali to ne umanjuje njegovu zavidnu predstavu na golu. Protivnik, iako veliki favorit pre pocetka, podbacio za sve pare.

Link to comment
Velicanstveni golman je, doduse, sam sebi ucerao jedan gol na nacin kojeg se ne bi postideo ni Petar Borota ali to ne umanjuje njegovu zavidnu predstavu na golu.
Moj jedini komentar na ovaj autogol je :isuse: .Inače, pobeda je izvojevana na :ziga: rođendan.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...