Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bitan hendikep, jer ako Petković preuzme određivanje ko koga čuva (čuvene zone), mi gubimo garant. Madball povređen (valjda!), Billy večito nesiguran = puno trčanja.Uprava Žigloljubitelja me je zamolila da napišem ovo obaveštenje:
Jedini hendikep je sto ti imas pregled igre ko Filip Visnjic, a igras odbranu ko Burzo... ipak ja bih samo hteo da napomenem da - ...ja govorim ruski...
Mišn akomplišd. Zum na Nebojšu Petkovića pliz.
Ipak se nekom svidela moja kosulja bez rukava...
Link to comment
Jedini hendikep je sto ti imas pregled igre ko Filip Visnjic, a igras odbranu ko Burzo... ipak ja bih samo hteo da napomenem da - ...ja govorim ruski...
Scooby-Doo is less confused than you, barem kada se radi o zoni. Nego, ako mi ne veruješ, pitaj ostale saborce šta misle o zoni. ;) Lebrone, kako ruka?
Link to comment
Scooby-Doo is less confused than you, barem kada se radi o zoni. Nego, ako mi ne veruješ, pitaj ostale saborce šta misle o zoni. ;) Lebrone, kako ruka?
Kao sto rekoh... ja govorim ruski... siguran sam da ce ti sve biti jasno :)
Link to comment
Scooby-Doo is less confused than you, barem kada se radi o zoni. Nego, ako mi ne veruješ, pitaj ostale saborce šta misle o zoni. ;) Lebrone, kako ruka?
Kad Filip brani (pa i smorenko ili beowl) jedino zonom i mozemo da se branimo. Ajde reci ti meni, ako svako preuzme 1 igraca, ko ce da brani njihovog golmana koji neometano prelazi centar i sutira? Coveka igramo jerbo malo ko zna da igra zonu. Kada im je golman statican, onda nek svako zgrabi svog omiljenog mrzitelja, pa nek ga maltretira ko ti beowla :lol:Naravno vec je suvisno i pominjati da smo opet pobedili :D Edited by adasevic
Link to comment
Kad Filip brani (pa i smorenko ili beowl) jedino zonom i mozemo da se branimo. Ajde reci ti meni, ako svako preuzme 1 igraca, ko ce da brani njihovog golmana koji neometano prelazi centar i sutira?
Pa i tada igramo manje-više čoveka, stim što jedan izađe sa sa svog igrača na golmana. Nije ni bitno, oni jako retko daju gol tako i igraju to sve manje i manje...
Link to comment
Pa i tada igramo manje-više čoveka, stim što jedan izađe sa sa svog igrača na golmana. Nije ni bitno, oni jako retko daju gol tako i igraju to sve manje i manje...
I ko cuva tog igraca kojeg si ostavio kad izadjes na golmana? ...uostalom nemoj puno da razmisljas i slusaj LeBrona sa gola kad diriguje...
Link to comment
Pa i tada igramo manje-više čoveka, stim što jedan izađe sa sa svog igrača na golmana. Nije ni bitno, oni jako retko daju gol tako i igraju to sve manje i manje...
Pa, lepo ti Adas kaze, to je zato sto vecina igraca ne zna da igra zonu, a ovi koji znaju nemaju vremena usred akcije da objasnjavaju kako se pravovremenim kretnjama istovremeno cuva i igrac i linija dodavanja i kako u zoni sinhronizovano moraju da ucestvuju sva cetvorica igraca. No, to je visa matematika za forumski fudbal. Ja bih, recimo, bio sasvim zadovoljan kad bi neki naucili da ne gube loptu kao zadnji igraci i kad je izgube da trce nazad umesto sto psuju, sire ruke u ocaju i bespomocno gledaju u nebo po sistemu naucenom iz udzbenika Deje Savicevica "Kako to da se to bas meni uvek desi".Inace, igrao se sasvim solidan fudbal sa dosta trcanja sve negde do rezultata 3:2 za nas. Bilo je dosta izmena sto je omogucilo dosta jak tempo trcanja. Cak je i Preza samoinicijativno trazio izmenu zato sto je crkao, docim obicno veze pertle i pazljivo i skoncentrisano posmatra vestacku travu kako raste kad god se trazi izmena a on je na terenu. Onda su, nekih 15 minuta pre kraja, Mrzitelji napravili preokret na 4:3, pa smo onda mi napravili preokret za 5:4 i Mrzitelji su jednostavno prestali da trce tako da smo resili utakmicu sa jos dva lagana gola iz kontre. Mrziteljima je ocigledno prilicno nedostajao brzonogi Flegma a i Filip se jos nije potpuno oporavio posle duze i iscrpljujuce bolesti tako da je rezultat was real™. Kod nas se skautima dopao Adasevic, Lebron je poslovicno skinuo par opasnih lopti, Nebojsa je imao jedan spektakularan volej iz mrtvog ugla "a la Van Basten" koji je Rodja uspeo da odbrani braneci se od lopte, a ja sam u zanosu pobede 'ladno slagao Teachera da sam dao tri gola a ne dva i tek sam naknadnim pregledavanjem snimka utvrdio da sam Adasevicu ukrao jedan gol, zbog cega se izvinjavam i njemu i Teacheru. Kod Mrzitelja se atraktivnim baletskim akrobacijama dopao 1 Beowl, Teacher je dominirao u segmentu igre "nosim sorc dva broja manji", a rasni strelac Goranz je dobro cuvan od strane Goranza tako da je izostala njegova smrtonosna realizacija.
Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...