Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bolestan sam, ali me to nece spreciti da dodjem ukoliko sam 6. ti igrac (uostalom, bio sam bolestan i u petak pa sam stigao do Brankovog mosta kad ste me vratili).Ako nas ima dovoljno pametnije je da ne dodjem.Cekacu prijave do 17h, pa cu da se javim.

Link to comment

Teacher je veceras ipak pokazao koja mu je strana Topciderskog brda milija i zasto topik o :ziga: stoji pinovan. Igrao je za Zigoljubitelje i pruzio jednu od najboljih svojih igara na ff-u.Generalno, veceras je bio jedan od najkvalitetnijih fudbala ever.Pobedili mi sa 8-6 posle njihovog vodjstva 6-4.

Link to comment
Teacher je veceras ipak pokazao koja mu je strana Topciderskog brda milija i zasto topik o :ziga: stoji pinovan. Igrao je za Zigoljubitelje i pruzio jednu od najboljih svojih igara na ff-u.Generalno, veceras je bio jedan od najkvalitetnijih fudbala ever.Pobedili mi sa 8-6 posle njihovog vodjstva 6-4.
U bre, a ni rec o mojoj novoj :ziga: predstavi? 5 golova, prelamanje meca... ccc... A ni filipenkov najbolji parcijalni ucinak od 6-3? :lol:
Link to comment

A ja se bas pitao ko dade tolike golove za nas posto sam video da zidan i harper nisu bili preterano raspolozeni za golove.Tebe ne moram da hvalim, ti si standardno dobar, nesto kao ja cool.gif posto moji odbrambeni igraci opusteno racunaju da cu resavati situacije 1 na 1 pa lagano ostavljaju njihove u takvim situacijama. :mellow: Bez zezanja, sinoc je stvarno bilo dobrih akcija i sa nase i sa njihove strane, bilo je i par ekstra lepih golova.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...