Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zašto muk? U nikada boljoj partiji forumaškog fudbala, koga su karakterisale paklene igre, muški dvoboji, lucidni potezi i predivno izgrađene akcije, žigomrzitelji su relativno lako došli do ubedljive pobede. Bilo je 8:4, a lako je moglo biti i dvostruko više. Naročito je plenila elegancija žigomržlja, koje je precizno dozirali i puštalo protivnika da prati, da bi ga taktički sasekli u poslednjih 25 minuta meča.Kod žigomržlja najbolji Smorenko, Filipenko, Beowl, Flegma, Rođa i Teacher, kod žigoljublja iznad proseka Zidan, Posrbica i Lebron.

Link to comment

Otresli su nas k'o krusku. Ne pamtim kad smo poslednji put ovako glupo igrali. Pola sata smo igrali tim protiv tima i bilo je 1:1, a onda je sledecih pola sata igrao Zidan sam (pomognut jedino Lebronom na golu) protiv citavog neprijateljskog tima sa lako predvidljivim rezultatom. Cim smo prvu izmenu napravili raspali smo se skroz i vise nismo mogli da se sastavimo.Takodje su pocele i frekvetne kenjaze oko trazenja faulova, ruku i degazmana iz ruke nakon gol-auta. <_< Promasio sam gol sa manje od 1 metra. :isuse:

Link to comment
Otresli su nas k'o krusku. Ne pamtim kad smo poslednji put ovako glupo igrali. Pola sata smo igrali tim protiv tima i bilo je 1:1, a onda je sledecih pola sata igrao Zidan sam (pomognut jedino Lebronom na golu) protiv citavog neprijateljskog tima sa lako predvidljivim rezultatom. Cim smo prvu izmenu napravili raspali smo se skroz i vise nismo mogli da se sastavimo.Takodje su pocele i frekvetne kenjaze oko trazenja faulova, ruku i degazmana iz ruke nakon gol-auta. <_< Promasio sam gol sa manje od 1 metra. :isuse:
Nije bio gol aut.
Link to comment

Kakav gol aut? Lopta je išla pravo u mene na golu, uhvatio sam je, bacio na zemlju, prodrao se "Bacio loptu na zemlju" dok sam je ispuštao što se vrlo jasno čulo, šutnuo na nebranjeni gol i dao gol. Mislim da su to vrlo jasno svi videli na terenu. Regularnije ne može biti, ni Babarogić ne bi taj gol mogao da poništi.

Edited by Filipenko
Link to comment
Kakav gol aut? Lopta je išla pravo u mene na golu, uhvatio sam je, bacio na zemlju, prodrao se "Bacio loptu na zemlju" dok sam je ispuštao što se vrlo jasno čulo, šutnuo na nebranjeni gol i dao gol. Mislim da su to vrlo jasno svi videli na terenu. Regularnije ne može biti, ni Babarogić ne bi taj gol mogao da poništi.
Yup.
Link to comment
daj bre ljudi, kao da je vazno
Naravno da je vazno. Sa onima koji su stanju da nas ovako pokradu, pa posle jos i da lazu oko toga, ne moze da se igra normalan fudbal. Ja cu jos u petak da dodjem zato sto izgleda da ce opet biti gusto sa brojem ucesnika a onda pravim pauzu da razmislim da li vredi uopste se vracati na ovu, nekada tako dragu manifestaciju. <_< Edited by harper lee
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...