Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Poraz Ljubitelja pojacanih Rodjom, pokazalo se koliko nedostaje Delija67 na desnom beku... podbacio harper, sve vreme se drao na saigrace, puno nepreciznih pasova i dva autogola.
Hajde, fudbal, nema veze ali, covece, sto pojede onoliki luk u kafani? Taksista je mogao da nas ubije kad smo se vracali kuci.
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hajde, fudbal, nema veze ali, covece, sto pojede onoliki luk u kafani? Taksista je mogao da nas ubije kad smo se vracali kuci.
Opet se ljubio sa taksistom i nudio razne usluge da ne bi platio??
Link to comment

Goranz opet pokazao zašto je jedan od najboljih igrača FF. Ovog puta nije bila "osmica", ali je briljantnu partiju začinio peticom. Posle toga, objasnio™ i u kafani.Ispravka: Goranz je dao 6 (šest) golova, kako me je upravo podsetila vojno-bezbedonosna agencija...

Edited by teacher
Link to comment

Da, gromada od coveka. Efikasan u mapadu, neprelazan u odbrani, nezasit u kafani. Brbljivac iz Dorcolvila. Heraklit bi, u svom slavnom fragmentu posvecenom ovoj hodajucoj kontraverzi, za njega rekao "luk (bios) znaci i zivot i smrt". :lol: Inace, polako pocinje da mi biva omiljen ovaj "alternativni" termin. Nema guzve, nema preteranih tenzija, nema plakanja/pevanja pod tusevima posle utakmice, nema beskrajnog objasnjavanja u kafani sta i kako je trebalo da se igra, nema dranja i vikanja, nema sabana koji se prave ludi i nece da izadju kad treba da se izvrsi izmena pa makar umrli na terenu, nema neduhovitog, detinjastog "peckanja" posle utakmice. Sve u svemu 1 cist fudbalski zen budizam.

Link to comment
Da, gromada od coveka. Efikasan u mapadu, neprelazan u odbrani, nezasit u kafani. Brbljivac iz Dorcolvila. Heraklit bi, u svom slavnom fragmentu posvecenom ovoj hodajucoj kontraverzi, za njega rekao "luk (bios) znaci i zivot i smrt". :lol: Inace, polako pocinje da mi biva omiljen ovaj "alternativni" termin. Nema guzve, nema preteranih tenzija, nema plakanja/pevanja pod tusevima posle utakmice, nema beskrajnog objasnjavanja u kafani sta i kako je trebalo da se igra, nema dranja i vikanja, nema sabana koji se prave ludi i nece da izadju kad treba da se izvrsi izmena pa makar umrli na terenu, nema neduhovitog, detinjastog "peckanja" posle utakmice. Sve u svemu 1 cist fudbalski zen budizam.
Zen fudbalizam™
Link to comment
Da, gromada od coveka. Efikasan u mapadu, neprelazan u odbrani, nezasit u kafani. Brbljivac iz Dorcolvila. Heraklit bi, u svom slavnom fragmentu posvecenom ovoj hodajucoj kontraverzi, za njega rekao "luk (bios) znaci i zivot i smrt". :lol: Inace, polako pocinje da mi biva omiljen ovaj "alternativni" termin. Nema guzve, nema preteranih tenzija, nema plakanja/pevanja pod tusevima posle utakmice, nema beskrajnog objasnjavanja u kafani sta i kako je trebalo da se igra, nema dranja i vikanja, nema sabana koji se prave ludi i nece da izadju kad treba da se izvrsi izmena pa makar umrli na terenu, nema neduhovitog, detinjastog "peckanja" posle utakmice. Sve u svemu 1 cist fudbalski zen budizam.
Znači da i dalje prupuštam kafanu kafanu petkom?
Link to comment

Ja sam za danas pod znakom pitanja. Juce sam izvrnuo zglob, pa je kanda malo natekao... Ako bude bolje doci cu, ali mislim da su veec sanse da ne dodjem (ili bar da ne igram)... Dakle 40% da cu igrati, a 90% da necu.

Link to comment
Ja sam za danas pod znakom pitanja. Juce sam izvrnuo zglob, pa je kanda malo natekao... Ako bude bolje doci cu, ali mislim da su veec sanse da ne dodjem (ili bar da ne igram)... Dakle 40% da cu igrati, a 90% da necu.
Ako ti ne dodjes morace Petkovic da drzi odbranu sto je poprilicno rizicno :unsure:
Link to comment
Ja sam za danas pod znakom pitanja. Juce sam izvrnuo zglob, pa je kanda malo natekao... Ako bude bolje doci cu, ali mislim da su veec sanse da ne dodjem (ili bar da ne igram)... Dakle 40% da cu igrati, a 90% da necu.
Bitan hendikep, jer ako Petković preuzme određivanje ko koga čuva (čuvene zone), mi gubimo garant. Madball povređen (valjda!), Billy večito nesiguran = puno trčanja.Uprava Žigloljubitelja me je zamolila da napišem ovo obaveštenje:
Povodom natipisa u na topicu o forumskom fudbal, da je forumski fudbaler Nemanja Posrbica "polomio" nekoga, uprava Žigoljubitelja mora da potseti na brojne startove i iskrenute zgobove mrzitelja koji se iz meča u meč ponavljaju, tako da nam pola fudbalera konstantno ima steznike. Takođe, mora da obavesti javnost da se stalno vodi hajka protiv forumskog fudbalera Nemanje Posrbice, mada on to nije zaslužio, jer nije povredio nijednog igrača. Istina je da je malo žustar i da ide na svaku loptu, ali posle njegovih startova niko nije odsustvovao više od 1 minuta igre, a pri tome se napominje da je nad njime napravljeno mnogo više faulova nego što je svirano, što potvrđuju čak i neki članovi mrzitelja.Kako bi ova hajka prestala, uprava Žigoljubitelja razmatra mogućnost da kolektivno ne odu na FF i tu praksu nastave dok ne prestane hajka na talentovanog forumskog fudbalera, pred kime je bistava budućnost forumskog fudbala. :ziga:
Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...