Jump to content
IGNORED

Zabraniti prvenstvo?


teacher

  

206 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 887
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • teacher

    62

  • Milosh76

    50

  • theanswer

    32

  • harper

    31

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa i ti se pravis lud, dobili ste ih 2013 i u Upravi im je Ljajic godinama unazad.

 

haha, pa ja nisam to napisao. to je napisao simović. a ljajić u upravi je krunski dokaz za šta tačno ako je poznato da smo ih dobili jednom tamo a zadnja dva puta kada nam je gorelo za titulu nismo dobili tamo. ono idi na flashscore i pogledaj. to što ti pišeš je ludilo. takođe ćeš primetiti i da je ofk zadnji put dobio zvezdu te 2012.

Edited by theanswer
Link to comment

miloše ajd iskuliraj malo od foruma. do sledećeg kola npr.

:)

 

Gospon SImovic u skladu sa zajebancijom na ovom forumu samo cu te mrko pogledati i nastaviti dalje :misko:

 

haha, pa ja nisam to napisao. to je napisao simović. a ljajić u upravi je krunski dokaz za šta tačno ako je poznato da smo ih dobili jednom tamo a zadnja dva puta kada nam je gorelo za titulu nismo dobili tamo. ono idi na flashscore i pogledaj. to što ti pišeš je ludilo. 

 

Nije dokaz nicega, razni ljudi sede u Upravi raznih klubova, samo sam naveo to kao primer. I nama je OFK skidao bodove godinama unazad kad su nam "trebali" i to je normalno, bili su bolji.

 

Kad pisem ozbiljno i jurim ozbljinu komunikaciju ne valja Kad se malo zajebava, opet ne valja, ajde odlucite se. Ove emotikone cu morati cesce da koristim i kad treba i kad ne treba :misko:

 

Ne znam sta je simovic napisao, ali vise nije ni bitno.

Edited by Milosh76
Link to comment

Novosti pišu da postoji nekakva prijava u tužilaštvu povodom tekme sa čudesnim preokretom.....ne piše ko je podneo.

 

Mislim da je ovaj komentar najrealniji, sta ce biti sa eventualnom tuzbom :D

 

"....Uuu, i sta ce tuzilastvo da uradi? Bolje da su meni predali te papire, treba da krecim u subotu, a tanak sam sa novinama..."

Link to comment

 

Ne znam sta je simovic napisao, ali vise nije ni bitno.

napisao sam da mi nismo nikad dobili pazar u pazaru
Link to comment

sa tužilaštvom nemaš greške....uradiće kako im se kaže. ako ne urade ništa znači da im je tako rečeno. samostalnost postoji samo u slučajevima koji nisu od, da tako kažem, šireg interesa. tipa, neki paćenik ukrao gajbu banana sa pijace. u škakljivim stvarima i tamo gde su uključeni finansijski i politički interesi, amin za dalji rad se podrazumeva.

Link to comment

napisao sam da mi nismo nikad dobili pazar u pazaru

 

jesmo, u nekoj kup utakmici pre godinu ili dve....mislim da je bilo 3-0 ili tako nešto.

 

edit.

 

ipak je bilo ranije, 2011. godine, strelci Tomić, Ilić i Vukić

Edited by Ted
Link to comment

Gospon SImovic u skladu sa zajebancijom na ovom forumu samo cu te mrko pogledati i nastaviti dalje :misko:

 

 

Nije dokaz nicega, razni ljudi sede u Upravi raznih klubova, samo sam naveo to kao primer. I nama je OFK skidao bodove godinama unazad kad su nam "trebali" i to je normalno, bili su bolji.

 

Kad pisem ozbiljno i jurim ozbljinu komunikaciju ne valja Kad se malo zajebava, opet ne valja, ajde odlucite se. Ove emotikone cu morati cesce da koristim i kad treba i kad ne treba :misko:

 

Ne znam sta je simovic napisao, ali vise nije ni bitno.

 

simović je napisao ono za pazar, ono što si meni pripisao i guess. mada ne mogu da pohvatam šta više hoćeš da kažeš. kažeš da spartak nije prijateljski klub, ja kažem da jeste, u redu razlika u mišljenju ali argument po kojem je spartak dobio zvezdu ti ne pije vodu iz razloga što je to bilo pre 3 godine dok je zvezdi bila druga uprava. opet ti kažem i ofk je dobio zvezdu pre 3 godine zadnji put i to 2x u kupu i prvenstvu, a od tada se dešava neka druga priča. 

Link to comment

napisao sam da mi nismo nikad dobili pazar u pazaru

Tacno i ja sam napravio paralelu sa Spartakom, a onda se odgovor™ umesao recenicom da je to bilo pod drugom upravom.

 

Kao sto rekoh, nije ni bitno vise.

Link to comment

Pazar je prijateljski klub Parizanu u smislu da ce da ih podrzi oko nekog glasanja ali na terenu uvek odigraju posteno.

 

edit: bar u poslednjih par sezona. Za ranije se ni ne trudim da pamtim.

Edited by katamaran
Link to comment

Pa zar se sad i glasanje računa kao saradnja u nameštanju?

 

Ljudi, dajte se malo uozbiljiti i batalite spiskove iz Blica. Partizan ako ima svoju prijateljicu radodajku to je za početak OFK. Naći će se verovatno i poneki Javor i Metalac, jesmo malo kratki otkako Crna Gora ima svoju ligu ali tako nam i treba kad tražimo prijatelje po Jugoslaviji dok je Zvezda tradicionalno okrenuta srpskim zemljama.

 

Šerpa i lonac, u svakom slučaju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...