Jump to content
IGNORED

Zabraniti prvenstvo?


teacher

  

206 members have voted

  1. 1. Da li treba prekinuti JSL i takmičenja koja organizuje FSS?



Recommended Posts

  • Replies 887
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • teacher

    62

  • Milosh76

    50

  • theanswer

    32

  • harper

    31

Top Posters In This Topic

Posted Images

brate ja nemam toliko znanje rikošeta i revije 92. lepo te pitam. video sam jednu njegovu fotku na ofkinom stadionu i to je sve. prvi put čujem da je nameštao utakmice. 

 

doduše prvi put čujem i da je arkan nameštao za zvezdu. do danas sam bio ubeđen da je za obilić. 

Link to comment

šta sad, treba da se kače klipovi sa arkanom ili giškine slike. ne razumem.

Чекај ово је заиста бисер. Гишка је наместио наше успехе у Јевропи? 

Оно што мене занима што Симовићу ти, Тед, онај што има 22 на аватару нисте гукнули који после Пазара и још које ваше егзибиције у претходним првенствима. Ниједном ниједан од вас није предложио да вам клуб оде у бетон лигу да се прочисти од шљама. Како то да сте толики моралисти кад се о нама ради?

Link to comment

imam opravdanje za Pazar.....bio sam u inostranstvu tada, u Turskoj valjda....samo video rez. na netu :)

 

a valjda je potpuno jasno da nismo u krimi fazonu pa da podrzavamo nasa muljanja a tudja napadamo. kao sto sam rekao, nije ovo napad na Zvezdu, osim ako vi Zvezdu ne poistovecujete sa Terzicem, Kokezom i ostalim govnima. a vidim da mnogi izgleda ne prave razliku pa ispada da brane likove koji urnisu njihov klub.

 

sto se Patizana tice je za njega mogu da navijam zato sto pravim razliku izmedju kluba i uzurpatora tipa Djure, Vucele, Svinjara i ostale necisti. to sto volim Partizan ne znaci da volim i svakog clana uprave i da podrzavam sve sto rade.

 

a hiljadu puta sam jasno napisao sta mislim i o prethodnoj i o ovoj upravi kluba.....i vise puta sam rekao i da smatram da je bolje da klub i nestane ili ode u beton ligu, nego da postoji na ovakav nacin. poslednji put pre par dana na nasem topiku.

Link to comment

imam opravdanje za Pazar.....bio sam u inostranstvu tada, u Turskoj valjda....samo video rez. na netu :)

 

a valjda je potpuno jasno da nismo u krimi fazonu pa da podrzavamo nasa muljanja a tudja napadamo. kao sto sam rekao, nije ovo napad na Zvezdu, osim ako vi Zvezdu ne poistovecujete sa Terzicem, Kokezom i ostalim govnima. a vidim da mnogi izgleda ne prave razliku pa ispada da brane likove koji urnisu njihov klub.

 

sto se Patizana tice je za njega mogu da navijam zato sto pravim razliku izmedju kluba i uzurpatora tipa Djure, Vucele, Svinjara i ostale necisti. to sto volim Partizan ne znaci da volim i svakog clana uprave i da podrzavam sve sto rade.

 

a hiljadu puta sam jasno napisao sta mislim i o prethodnoj i o ovoj upravi kluba.....i vise puta sam rekao i da smatram da je bolje da klub i nestane ili ode u beton ligu, nego da postoji na ovakav nacin. poslednji put pre par dana na nasem topiku.

 

Ajde?

Link to comment

Ajde?

Не да је указао™, него свака част.  :s_c: После овога ко са њима™ буде дискутовао нек потражи стручну помоћ.

Link to comment
  • 1 month later...

je l' bilo ovo? ne mogu da nadjem da jeste.

možda ima prikladniji topic, al može i ovde.

 

http://fudbal.hotsport.rs/2015/09/03/secate-li-se-rode-marjanovica-danas-postize-evrogolove-u-svedskoj-cetvrtoj-ligi-video/

 

Nekadašnja nada srpskog fudbala i jedan od najtalentovanijih igrača sa početka 21. veka, Rodoljub Marjanović, vratio se fudbalu.

U Srbiji je preživeo klasičan mobing od osoba koje decenijama vladaju našim fudbalom predstavljajući se kao sportski radnici, a danas u Švedskoj pokušava da vrati svoju karijeru na pravi put i donekle ispravi nepravdu koja mu je naneta.

Link to comment

http://www.novosti.rs/vesti/sport.72.html:320672-Vlaskalic-Marjanovic-hteo-da-ubije-Dzombu

 

 

Danima unazad Rodoljub Marjanović optužuje Hajduk iz Kule i finansijera tog kluba Nikolu Džombu za „ugrožavanje ljudskih prava, nepoštovanje ugovora, torturu, uvrede, suspenzije, čak i policijsko privođenje koje je pretrpeo pokušavajući da se izbori za ono što mu pripada“. Marjanović je na posletku najavio da će početi štrajk glađu, što nije moglo da prođe bez reakcije druge strane, koja očekuje intervenciju disciplinskih organa FSS.

 

 

http://www.kurir.rs/sport/fudbal/rodoljub-roda-marjanovic-prevario-sam-fudbal-i-sada-nemam-nista-od-zivota-clanak-1598490

 

 

Stidim se sebe

- Nikad sebi neću oprostiti što sam prevario fudbal, a on mi je dao sve u životu, zbog njega sam vozio najbolja kola, hranio se u najboljim restoranima, vreme provodio s najlepšim ženama. Ljudi su me zbog fudbala gledali s poštovanjem i tako se i ophodili prema meni, stalno sam bio srećan i nasmejan, imao sam mogućnost da pomažem drugima... I onda sam ga jednog dana prevario, toliko sam ga povredio... Naterao sam ga da mi okrene leđa i odnese sve navedeno sa sobom... I eto... Ostaje mi samo sramota. Toliko me je sramota da ne čitam ni sportske novine, ne gledam utakmice... Jer taj fudbal je moja najveća ljubav, a ja sam ga, kao što sam već rekao, prevario... - rekao je Rođa Marjanović za Kurir.

 

 

http://balkans.aljazeera.net/vijesti/iskoristavanje-nogometasa-na-balkanu

 

 

Šest mjeseci nisam dobio platu i tražio sam raskid ugovora od Nogometnog saveza Srbije. Nakon što sam predao zahtjev, finansijer kluba Nikola Džomba me je nazvao i rekao kako bih mogao biti ubijen ukoliko ne povučem zahtjev. Bilo me je strah jer je on bio u Srbiji poznat kao čovjek spreman na sve. Medijima sam rekao kako ću se politi benzinom i zapaliti ispred zgrade saveza zbog kriminala u srbijanskom nogometu. Liječio sam se, roditelji i prijatelji su mi pomogli pa nisam izvršio samoubistvo“, izjavio je Rodoljub Marjanović.

 

 

 

pitanje šta je istina... vidi se u ovom novom tekstu da on neće da kaže ništa na tu temu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...