Jump to content
IGNORED

Zabraniti prvenstvo?


teacher

  

206 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

priča o kladionici i nameštanju zarad nje je bacanje dimne bombe. kao što je neko već pisao, ni jedna domaća kladionica ne bi prihvatila uplatu od 100k dinara, a kamo li evra na neku domaćicu pogotovu kao singl gde je kvota 25.

 

a pogotovu takvu opkladu gde je isplata par miliona €, $, £ ne bi prihvatila kladionica iz makaa™

 

moja 2c, terza je hteo od samog početka prvenstva da pokaže kako je on gazda u ligi koji je u stanju da upravlja sa više klubova i da je on taj koji se pita. sad što je to uradio na način koji je uradio jbg. svako gradi svoj stil.

miljan I, tole, arkan, bata kan-kan, džarovski... lepota je u različitosti

 

jedini razlog oponenata, u ovom slučaju fssa, je zato što se pokretanjem priče o navodno enormnim uplatama tu mogu imati nekakvi materjalni dokazi koji naravno ništa ne znače sve dok se ne dokaže da su pojedini igrači i(ili) rukovodioci™ direktno umešani u to, kao u slučaju karabatić.

Link to comment
  • Replies 887
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • teacher

    62

  • Milosh76

    50

  • theanswer

    32

  • harper

    31

Top Posters In This Topic

Posted Images

od pre insajdera 2009te je otvoren front na liniji tole-terza pri čemu ljudi imaju klubove kao feude. sad je kulminiralo.

 

ako se zaigraju, očekujem intervenciju državnih organa bez naročitog efekta sem udaljavanja srpskih klubova iz kvalifikacija za evropu. 

 

to bi po meni bio dobar scenario ali se to neće desiti.

Link to comment

Ne treba zabraniti prvenstvo. Ugasiti komsije i onda u narednim godinama vidjeti jel to donjelo poboljsanje u srpskom fudbalu.

+ beskonačno

Link to comment

Mirkov je jedan od retkih ljudi sa iritantnijim glasom od Kokeze.

 

MILIVOJ Mirkov, oficir za integritet FSS, izjavio je da je utakmica na Vračaru bila pod lupom evropske "kuće fudbala", ali generalni sekretar Nebojša Ivković nema ta saznanja. 
- Mi u FSS nismo dobili ništa od UEFA, uostalom, bilo bi baš čudno kada bi nešto stiglo za manje od jednog dana - kaže Ivković. - Zato bi bilo krajnje neozbiljno da bilo šta sada ja komentarišem. Ako nešto stigne iz UEFA, a u skladu sa pozitivnom regulativom i propisima, sigurno ćemo reagovati. Dotle, nema razloga da se mi oglašavamo.

 

Edited by katamaran
Link to comment

Kao da treba neko staviti ogromne cifre na prelaz u kladionici.

Ima stranih kladionica, odigra se puno singlova sa malim ulogom u puno kladionica.

Mada meni dosta drzi vodu i teorija koju je neko od forumasa iznio, kako su se igraci ofke bukvalno sklanjali u znak protesta, kad je bal, nek je maskenbal fazon.

 

via Tapatalk

Link to comment

kakvi crni milioni, pantic lupa po obicaju...

 

al ako pustis na par mesta po k eura na kvotu 25 ispadne lepa cifra na kraju.

Link to comment

 

“Upoznati smo sa sumnjama koje su se pojavile oko meča OFK Beograd - Zvezda. Zato interno proveravamo da li je bilo ičega nedozvoljenog, ali u ovom trenutku ne možemo ništa više od toga da kažemo”, rekli su u ponedeljak za Novosti iz UEFA.

 

mozzart piše

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...