Jump to content
IGNORED

Zabraniti prvenstvo?


teacher

  

206 members have voted

  1. 1. Da li treba prekinuti JSL i takmičenja koja organizuje FSS?



Recommended Posts

  • Replies 887
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • teacher

    62

  • Milosh76

    50

  • theanswer

    32

  • harper

    31

Top Posters In This Topic

Posted Images

Već posle prvog odigranog kola na srpskim fudbalskim terenima i oko njih teperatura je podignuta kao nikad ranije. O novom fudbalskom skandalu, političarima u rukovodstvima klubova, otapanju duga FK Crvena Zvezda u novom "Vremenu" pišu i Slobodan Gerogijev i Aleksandar Ostojić

 

Georgijeva mi ne pominji, molim te-procitao sam dosta njegovih losih tekstova o fudbalu. Za ovog drugog uglavnom ili neki portret ili intervju, ne secam se nekog dobrog teksta u zadnje vreme, ono za Blatera vise kao da sam citao neki cenovnik.

Otvoren sam za preporuke nekog dobrog teksta ako imas link.

 

ono što je problem ovde generalno je što nema dovoljno hrarbih koji poznaju problematiku. i onda neko kao žarković piše o stvarima o kojima nema pojma. kao kada je b92 radio onaj najnoviji insajder o fudbalu. veze sa životom. a u fudbalu ima toliko malverzacija o kojima se mislim i mogu naći ljudi koji znaju sve i spremni su da govore pa makar i van kamere bar kao izvor i podloga za neko istraživačko novinarstvo da bi se insajder mogao emitovati bar koliko i fudbalska sezona

 

Zarkovic me tera da branim Vucica  :ph34r:  dok je sasvim smekerski da se vijori ova zastava bez da neko sme i da prokomentarise (nije bitna sezona niti ko je na vlasti, btw).

 

jpeg.jpg

Edited by John Coltrane
Link to comment

Trener Metalca je bivsi Zvezdin igrac Nenad Vanic (nikad cuo za coveka)  i izjavio je za Zurnal, da mnogo voli Zvezdu i da se nada da ce biti prvak, ali da bi voleo da njegov Metalac pobedi u nedelju.

 

Ni filijale nisu sto su nekad bile :misko:

 

U jebote. Pa on je bio deo najbolje post-Yu generacije.

Link to comment

to je otprilike bila reakcija kada su oni fudbaleri svedocili da je partizan namestao utakmice.

Đe su nestala ona vremena kad su gotovo pa zahtevali da se o domaćem fudbalu piše pod pretpostavkom da je nevin, jer se eto nikad nije dokazalo suprotno :(

 

Link to comment

Georgijeva mi ne pominji, molim te-procitao sam dosta njegovih losih tekstova o fudbalu. Za ovog drugog uglavnom ili neki portret ili intervju, ne secam se nekog dobrog teksta u zadnje vreme, ono za Blatera vise kao da sam citao neki cenovnik.

Otvoren sam za preporuke nekog dobrog teksta ako imas link.

 

 

Zarkovic me tera da branim Vucica  :ph34r:  dok je sasvim smekerski da se vijori ova zastava bez da neko sme i da prokomentarise (nije bitna sezona niti ko je na vlasti, btw).

 

jpeg.jpg

zastava je..auu al si ti neki naivko.ajde!

Link to comment

Đe su nestala ona vremena kad su gotovo pa zahtevali da se o domaćem fudbalu piše pod pretpostavkom da je nevin, jer se eto nikad nije dokazalo suprotno :(

 

prezumpcija nevinosti

:fantom:

 

 

rastić novak čovek za specijalne operacije ofk beograda, na njega se sumnja da je bio u svlačionici na poluvremenu

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...