Jump to content
IGNORED

Zabraniti prvenstvo?


teacher

  

206 members have voted

  1. 1. Da li treba prekinuti JSL i takmičenja koja organizuje FSS?



Recommended Posts

Ih, i to mi nekakav kurčevi pritisak? Gde su ona vremena kada je Ž.R. upadao u svlačionicu i stavljao pištolj u usta Zlatku Zahoviču...

Link to comment
  • Replies 887
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • teacher

    62

  • Milosh76

    50

  • theanswer

    32

  • harper

    31

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ih, i to mi nekakav kurčevi pritisak? Gde su ona vremena kada je Ž.R. upadao u svlačionicu i stavljao pištolj u usta Zlatku Zahoviču...

ma z.r.arkan nije postojao.ex idol!tesko za samo svariti

Link to comment

jebiga, nije očekivao da ima toliko dobru ekipu

 

Ili je bio svestan nedovoljne fizičke pripremljenosti, pa ih je grdio zbog nepoštovanja dogovora se sačuva snaga za drugo poluvreme

Link to comment

 

Zarkovic me tera da branim Vucica  :ph34r:  dok je sasvim smekerski da se vijori ova zastava bez da neko sme i da prokomentarise (nije bitna sezona niti ko je na vlasti, btw).

 

 

 

ne znam šta hoćeš da kažeš, nisam ja portparol nekoga sa JNA pa da kažem nešto o toj zastavi ali koliko znam to je sprdnja. e sad nije joj mesto na terenu sigurno, ali to su neke druge priče o uticaju navijača u klubu

 

mislim eto ona torta sa brojem 1 mi je mnogo više bljak od ove zastave

Edited by theanswer
Link to comment

ne znam šta hoćeš da kažeš, nisam ja portparol nekoga sa JNA pa da kažem nešto o toj zastavi ali koliko znam to je sprdnja. e sad nije joj mesto na terenu sigurno, ali to su neke druge priče o uticaju navijača u klubu

 

mislim eto ona torta sa brojem 1 mi je mnogo više bljak od ove zastave

 

Po sistemu "sto mene pitas? al kad vec pitas nije tako kako ti kazes ".  :lolol:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...