Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

aha, graduated bob (= inverted bob) sa visoko osisanim tim delom pozadi je najblize tome sto ja hocu, samo bi to moralo nekako da se prilagodi mojoj duzini kose koja je jos uvek malo kraca nego sto bi trebala biti za ovo. u prevodu, jadan frizer kad mu odem posle ispita.edit: ovako nekako bi moglo da se izvede to prilagodjavanje:Short-Layered-Bob-Hairstyles01_zps24bf7135.jpg

Edited by estel
Link to comment
  • 1 month later...
  • 1 month later...

imam novu kosu :wub:,odlepila sam od duze kose ne mogu ja to a i nema mnogo smislaovo je idealno za leto wash and go :D,mada je nisam jos sama oprala ali videcemo... a na sledecem farbanju to ide u narandzasto

31072013150.jpg

Edited by ivy
Link to comment

treba mi pomoć u slikama. htela bih da se ošišam na šabanku, fudbalerku... kad prođu ove vrućine. ne mogu tačno da definišem kako to izgleda... znam da hoću da budu repovi pozadi, neke idiotske šiške i da ne bude mnogo dugačko jer trenutno nemam materijala, a ne želim ni previše kratko, mašinice i to... kosa mi je prilično ravna mada ima neku tendenciju da se tu i tamo prelomi u nekakve šatro uvojke.

Link to comment

hvala cure. ne vrede mi ove baze jer čim pogledam više od 15 fotosa sve mi izgledaju isto i potpuno se izgubim.ova morganina je suviše lepa. hoću neki šarm ružnoće a da ne bude previše modernoscarlette-johanssen-mullet.jpgMacGyverMulletHairstyle2b.jpgmullethaircut.jpg

Link to comment

juče izašao sa posla na vreme da se ošišam. skapiram imam frizera u prizemlju zgrade. sednem. ošiša. 2,400 dinara računumreh. kasnije se raspitao kod komšije, on isto plaća i misli da je preskupo

Link to comment

Za tu kintu, nacicu ti frizerku koja ce ti pruziti i pranje glave s gutanjem. Ma, ja cu, kad bolje razmislim, danas nista nije sramota u teska vremena. JbtSent from my HTC Sensation using Tapatalk 4 Beta

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...