Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

Ma ne...
pa dobro, 2/5 ostalo. ja se josh u osnovi drzim te tvoje duzine, sharam i muljam, ali se u osnovi ne menja mnogo. kad se reshim, ici ce na 1/20 i to ce bit pochetak 1 novog zivota ^_^zato kazem nije mnogo...
Link to comment

svaka cast na hrabrosti, valk - ali se isplatilo, super izgleda.inace, tek vidim ovu gore raspravu o frizerima i pranju kose - nema sanse da ja perem sama kuci kosu na svaka dva dana. kao i kod nere, tu ima toliko kose da, ako je samo operem i osusim fenom, bez oblikovanja, izgleda kao da sam stavila jos jednu kosu preko kose :( (prilazem dokaz, i to u jednoj od blazih verzija). ako krenem da je susim i feniram to traje satima, a rezultat nikad ne bude bas dobar.

picture023.jpg

zato sam nasla jeftinu, a vrlo solidnu frizerku kod koje idem otprilike 2 puta u nekih 7-8 dana. to je nekako trosak koji smatram opravdanim, jer smanjuje rizik od potpune socijalne izolacije i nemogucnosti da provucem frizuru kroz vrata.e sad, kosa mi nije stalno besprekorno cista, al mislim da su se svi vec navikli.

Link to comment

:D dada, bas na to sam mislila. a jednom sam, davnijeh dana, imala i mini-val (ovo je pravilno ovako, s crticom?)e onda je bilo bukvalno isto. u jbte, sta sam ja sve prosla u zivotu -_-

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...