Jump to content
IGNORED

Ex YU fudbal


mrdja

Recommended Posts

Vidim da je ranije bila neka diskusija ovde o radio prenosima pa rekoh da pitam... Ako neko ima negde na kasetama radio prenose utakmica sa Radio Beograda 1 sa kraja 90-ih i pocetka 2000-ih, zamolio bih ga da mi se javi. Spreman sam i da kupim ako vec neko zeli da proda.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Borac BL izbio na čelo tabele i ima šansu da bude šampion BiH posle 10 godina posta. 2 poena prednosti nad FK Sarajevom a još ima da se igra 3 kola i 20 minuta

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Jedan komentar na video:

 

Sjećam se ove utakmice, Rijeka je u potpunosti razbila slavni Real...međutim u Madridu je bio KRIMINAL! Desnica je u 4-5 navrata pobjegao obrani Reala, a onda sudija kod rezultata 0:0 izmišlja bukvalno ofsajde ili nešto drugo, a potom isključuje Desnicu, jer je ovaj ako se sjećam dobro bio gluho-nijem, što je njega i Rijeku koštalo ispadanja. Očito je sudac znao za Desnicu, vidio odakle prijeti najveća opasnost, te se upuštao u "diskusiju" sa Desnicom i zbog toga ga je isključio! SRAMOTA ZA REAL I NOGOMET UOPŠTE!
 

Pazite ovaj penal za Atalantu protiv Dinama:

 

 

Link to comment

Desnica je bio gluh ali ne i totalno nijem.

 

To je bila jedna od vecih sramota, pisali su i belgijanci o tome (sudija je bio belgijanac)

Link to comment
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Pocelo je sad vec da smara ovo s Piksijem, ej cuj zlatnu loptu. Pa ispao je iz lige s jebenom Veronom. :D Bio je treci najbolji balkanski igrac svog vremena, ako i to. 

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Plajvi said:

Pocelo je sad vec da smara ovo s Piksijem, ej cuj zlatnu loptu. Pa ispao je iz lige s jebenom Veronom. :D Bio je treci najbolji balkanski igrac svog vremena, ako i to. 

?

 

Mislim stvar ukusa, velikih je majstora bilo, ali baš tvrditi tako nešto...

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment

piksi je neispričana priča, možda i najveći fudbalski potencijal od vremena kada je fudbal počeo da biva ovo što je danas

 

povrede su, na žalost, ono što je obeležilo njegovu karijeru 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...