Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Fascinantna mi je opsesija tenisom u Srbiji. Juce na plazi ljudi pizde uz tranistor a u svakom kaficu na Adi obezbedjen prenos.

 

Da bas je cudno sto ljudi vise vole da gledaju sport u kojem imamo jednog od najboljih igraca na svetu svih vremena umesto dosadno korporativno-mafijasko sranje u koje se fudbal pretvorio.

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Po toj logici ako se u bocanju pojavi neki dobar onda ce da krene masovno lozenje na to. Meni je tenis retko dosadan sport za gledanje i necu ga pratiti taman klonirali deset Djokovica.

Edited by katamaran
Link to comment

Po toj logici ako se u bocanju pojavi neki dobar onda ce da krene masovno lozenje na to. Meni je tenis retko dosadan sport za gledanje i necu ga pratiti taman klonirali deset Djokovica.

 

Pa, nemoj. ko te tera. Samo nemoj da se cudis sto ima ljudi koji vise vole da gledaju vrhunska sportska ostvarenja u jednom sportu nego mizeran kvalitet u drugom.

 

Uzgred, verovatno da ne postoji dosadniji sport za gledanje od fudbala, narocito loseg fudbala.

Link to comment

Uzgred, verovatno da ne postoji dosadniji sport za gledanje od fudbala, narocito loseg fudbala.

 

Uf, dejvis kup popodneva sa Mijailjevicem iz hale u Knjazevcu su nesto najgore sto televizija moze da ponudi.

Link to comment

Ne cudi me sto ima ljudi al kod nas i staro i mlado odlepilo za tenisom. 

 

Ne znam kako to moze da te cudi, vazda su se ljudi koji inace nemaju puno kontakta sa sportom povodili za uspesima kao kriterijumom za pracenje nekog od sportova. To je potpuno normalno. Ono sto nije normalno je da vidis 30.000 ljudi koji su actually potegli i vremena i para da gledaju nekog Gavrica ili tako neku suklatu koja nema veze sa zivotom. Mada je i toga sve manje.

Link to comment

 Ono sto nije normalno je da vidis 30.000 ljudi koji su actually potegli i vremena i para da gledaju nekog Gavrica ili tako neku suklatu koja nema veze sa zivotom. Mada je i toga sve manje.

To je to :thumbsup:

 

Istureni Mitrović i Kostić, Milivojević, Ljajić i Maksimović u prvih 11.

Ako je vjerovati rezultati.com

Link to comment

I neko bi zbog ovog trebalo da ne gleda finale RG jer je tenis dosadan. Na terenu nas odvaljuje mocni Azerbejdzan a na tribinama dominira najveci sljam koji je Srbija uspela da iznedri, sa sve sapkama i kosovskim opusom. Yeah, right. :lolol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...