Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

 

Veliki broj igrača iz drugih timova nisu videli teren prvog tima uopšte, pa igraju za reprezentaciju. Pisali smo pre par strana o problemu sa Pantićem. On je jednostavno morao biti pozvan, jer mu je mesto u startnoj postavi pored SMS i Ristića.

 

Otkud ovo? SMS, Rajkovic, Veljkovic i Maksimovic su bitni igraci ove ekipe od 2013. godine (kada su bili nezamenjivi u 11 u ekipi koja je osvojila Euro, a svi godinu mladji). Ristic i Pantic jesu talentovani, ali tesko da bi ovde mogli u 11 (i treci u veznom redu, Zdjelar, je odlican). Jovic mnogo fali.

Edited by Psihodelija
Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Da, istina je, Paunović puno ceni Zdjelara i Maksimovića, meni se mnogo više dopadaju Pantić i Ristić. S druge strane, on je počeo prošli Euro, bez SMS sa trojkom Simić, Zdjelar i Maksimović. Nakon toga, tokom prvenstva u Mađarskoj u postavu umesto Maksimovića i Simića (kartoni/povrede) ubacuje Pantića i SMS. Ristić je igrao na tom prvenstvu svašta (levog beka, krilo, veznog). Stvari se vremenom menjaju, igrači manje ili više napreduju, a Ristić je ove sezone pokazao igrama u Zvezdi raskošniji talenat, a Maksimović i Zdjelar se slabo pojavljuju na ovom prvenstvu sa loptom u nogama. Jedan od razloga što nismo efikasniji i bolje povezani je što nemamo sigurniji vezni red, pa se dosta toga svodi na SMS i na improvizaciju krila.

Link to comment

Pa dobro, to je do taktike. Maksimovic je slabiji sa kreacijom, ali i ne pokusava nesto sto ne moze, pametno odigrava. Ali sa druge strane, pokriva mnogo, ne staje i ne gubi duele niti gresi u pasu. Zdjelar je jos vise defanzivno orijentisan, ali ta trojka dobro funkcionise, nisu klasicni izdanci srpske skole (bez)veznih igraca. Sa vezom SMS-Pantic-Ristic, bi duvalo na sve strane, iako bi se moglo pretpostaviti da bi igra delovala daleko leprsavije™.

Link to comment

Dakle, Madjari u osmini finala. Trsli su od Nigerije 2-0. Evetualno cetvrtfinale sa pobednikom USA - Kolumbija (oba tima druga u svojim grupama), a polufinale projektovano na Nemce, koji u svom delu kostura imaju 3 africke reprezentacije, prvo Nigeriju, pa pobednika Gana/Mali.

Link to comment

Otkud ovo? SMS, Rajkovic, Veljkovic i Maksimovic su bitni igraci ove ekipe od 2013. godine (kada su bili nezamenjivi u 11 u ekipi koja je osvojila Euro, a svi godinu mladji). Ristic i Pantic jesu talentovani, ali tesko da bi ovde mogli u 11 (i treci u veznom redu, Zdjelar, je odlican). Jovic mnogo fali.

 

Danilo Pantic je najveca zrtva menadzerskih kombinacija, potpuno razlicit od ostalih u sastavu, izuzetan majstor. Postace veliki igrac, kad-tad.

Link to comment

Pa dobro, to je do taktike. Maksimovic je slabiji sa kreacijom, ali i ne pokusava nesto sto ne moze, pametno odigrava. Ali sa druge strane, pokriva mnogo, ne staje i ne gubi duele niti gresi u pasu. Zdjelar je jos vise defanzivno orijentisan, ali ta trojka dobro funkcionise, nisu klasicni izdanci srpske skole (bez)veznih igraca. Sa vezom SMS-Pantic-Ristic, bi duvalo na sve strane, iako bi se moglo pretpostaviti da bi igra delovala daleko leprsavije™.

 

Slažem se svim tvojim konstatacijama i ispravljam sebe. Mislim da bi sigurno igrao SMS, Zdjelar/Maksimović (u zavisnosti od protivnika) i Pantić/Ristić. To bi bio najbolji balans između kreacije i defanzivne kontrole igre.

 

Drago mi je da klubovi koji dokazano razvijaju talente se javljaju za naše igrače. Gaćinović - PSV; Babić - Basel. Po meni to je bio i cilj ovog prvenstva, omogućiti dalji, bolji razvoj naših igrača. Ne bi bilo loše ni da Živković nađe neki klub u kojem će moći da dobije mogućnost da se razvije i da igra. Ne bi me čudilo ni SMS promeni klub. I ostale momke će čekati potencijalni transferi.

 

Znači Mađari. Ono malo što sam video je da su solidni, ne spektakularni. Sve se kreće od ofanzivnog veziste iz RB Leipziga, Kalmar (riđi momak, nosi broj 13). Nije im loš ni centarfor Mervo, nadavao se golova protiv S. Koreje, ali nije fudbalski nepismen. Imaju i finog golmana, ne pravi greške. Protiv Brazila su poveli nakon greške golmana, pa su se u nastavku branili, a branili su se i dobar deo meča protiv Nigerije.

Link to comment

probao sam. tip je okacio samo za nitroflare premium users. odgledacu highlightse. fala u svakom slucaju.

premium link generatori resavaju takve probleme. Na znam kakva je situacija konkretno sa nitrofler-om al verovatno ima
Link to comment

Igramo danas u 17.00 koliko vidim niko nas ne prenosi.

 

RTS u vreme odigravanja finala Roland Garrosa ne bi prenosio ni da meteor udari u Knez Mihajlovu. :lolol:

Link to comment

Mitrovic bi bio pojacanje ovde, a Markovic bi bio 3 klase nazad za ovaj tim.

 

Ovde fale Ristic i Jovic i to je to. Steta sto od ovih klinaca njih 2-3 mozda videti A reprezentaciju u sledecih par godina.

[emoji122]

Markovic sve da igra i centrafora u ovom sastavu , doneo bi samo kvalitet vise ...

Link to comment

RTS u vreme odigravanja finala Roland Garrosa ne bi prenosio ni da meteor udari u Knez Mihajlovu. :lolol:

Fascinantna mi je opsesija tenisom u Srbiji. Juce na plazi ljudi pizde uz tranistor a u svakom kaficu na Adi obezbedjen prenos.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...