Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Dobro je Robert utegao Azere, ne znaju puno, ali se kreću po terenu vrlo dobro.

 

Je, ovi likovi ekshli igraju nekakav fudbal. Zaprepascuje me kako Robika do sada nije pronasao neki ozbiljniji (ne samo finansijski) angazman.

Link to comment

      Ne postoji nikakva ideja, igramo po inerciji. Bane nam je ubedljivo najbolji strelac, ponekad imam utisak da samo on i može da da gol. Zaista nisam video ništa pozitivno, lepi golovi Ljajića i Markeca ali to je incident. Milivojević i Kostić u prvih 11 nisu pokazali ništa, Kostić je čak kiksao kod gola, na špiceve niko ne računa. Mislim da ne postoji realna mogućnost da dobijemo u Kopenhagenu, tim pre što će Ćure igrati na nulu.

Link to comment

Nemam pojma, Danci su onaj meč u Beogradu pokidali. Mi jesmo odigrali loše, ali su oni pokidali. Nisam gledao protiv Portugala, ne znam kako su odigrali. Ovaj termin na kraju sezone je generalno loš.

Link to comment

      Ne postoji nikakva ideja, igramo po inerciji. Bane nam je ubedljivo najbolji strelac, ponekad imam utisak da samo on i može da da gol. Zaista nisam video ništa pozitivno, lepi golovi Ljajića i Markeca ali to je incident. Milivojević i Kostić u prvih 11 nisu pokazali ništa, Kostić je čak kiksao kod gola, na špiceve niko ne računa. Mislim da ne postoji realna mogućnost da dobijemo u Kopenhagenu, tim pre što će Ćure igrati na nulu.

 

Danska je potpuni krs od reprezentacije. Nas su dobili jer smo se mi to svojski potrudili. Nije uopste nemoguce da ih dobijemo i mislim da ce sve biti plod trenutne inspiracije pojedinaca. Dal nasih ili njihovih, videcemo... 

 

Istina ne lici ovo i dalje ni na sta, ali makar forma pojedinih igraca deluje bolje nego kod prvog meca sa Dancima...

Link to comment

meni sve ove poslednje utakmice reprezentacije izgledaju isto, kao da je jedna utakmica u pitanju. cini mi se da ova grupa ljudi jednostavno ne moze funkcionisati kao dobar tim. 


Link to comment

   @ adašević

 

    U teoriji je naravno sve moguće, problem je što u pobedu u Danskoj ne veruje niko, od selektora do Filipa Kostića. Ćurčić bi bez razmišljanja potpisao 3 remija i pobedu protiv Jermenije bez obzira što se ne bismo kvalifikovali. Imao bi savršen alibi i ugovor sa Dalijenom u džepu. U pravu je kolega iznad kad kaže da izgleda da stalno gledamo istu utakmicu. Kao Groundhog Day.

Link to comment

Nemam pojma, Danci su onaj meč u Beogradu pokidali. Mi jesmo odigrali loše, ali su oni pokidali. Nisam gledao protiv Portugala, ne znam kako su odigrali. Ovaj termin na kraju sezone je generalno loš.

Portugalci su sabili Dance na toj utakmici imali gomilu sansi i na kraju ga Ronaldo zavukao u sudijskoj nadoknadi . Videli smo Dance u Beogradu dobro organizirana ekipa za razliku od nas se brzo oslobadjaju lopte , uigrani su. No i kao takvi trebali su u Bg da gube sa 2-0 nakon 10 minuta. Verujem da Olsen nece srljati njima je i X dovoljan pa če verovatno nama prepustiti posed i gledati da nas unisti iz kontre. Sutra igraju sa crnom gorom pa cemo ih videti na delu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...