Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1004

  • Cash

    971

attachicon.gifuefa.jpg

 

Ovo stoji na sajtu UEFA..... jesam li ja to nesto propustio?

greska. Imali bi -5 da je tako

 

edit: ipak ne. minus dva bi bila prava brojka

Edited by katamaran
Link to comment

greska. Imali bi -5 da je tako

 

Ne bi. Imamo remi sa Jermenijom i pobedu nad Albanijom od 3-0. 

 

Ovo bi trebalo prosto da je greska... Skinuli 6 umesto 3...

Link to comment

greska. Imali bi -5 da je tako

 

edit: ipak ne. minus dva bi bila prava brojka

Ne bi, imamo 3(albanija 3:0) i 1 (jermenija), sa 6 oduzetih to je -2.

Link to comment

Ispravio sam se posle. Zaboravio sam da smo pobedili Albaniju.

 

Bilo bi kul da zavrsimo sa minus bodovima kad vec imamo minus savez. Ne znam da li je nekome to vec poslo za nogom.

Edited by katamaran
Link to comment

krivi su i oni al kriv je i bane, uopšte ne ide na loptu nego se povlači nazad

 

Hoces li ti ikada da prestanes da zadivljujes forum ovakvim stvarima? Taj prekid je branjen zonom, lopta nije uopste smela da dodje do igraca koji je sutnuo. Zona je pukla jer je Ljajic kasno izasao na pomocnu igru i nasao se na "nicijoj zemlji". Bane nema veze s tim golom, samo je usao u kadar pokusavajuci da zakrpi tudji kiks, verovatno Nastasicev. Nastasic je delom odgovoran i za drugi gol jer je bacio loptu direktno u noge portugalskom igracu koji je otvorio polukontru, generalno je bio ocajan veceras.

 

Posle pet minuta je bilo jasno u kojem pravcu utakmica ide, tokom cele utakmice smo pravili neverovatne kikseve kod najjednostavnijih elemenata igre u opasnoj zoni. Losa predaja, nesiguran prijem, alibi pasevi igracu koji ima protivnika na ledjima, brdo losih odluka i pogresnih kretnji. Zato smo verovatno onoliko i nabijali loptu napred nakon sto smo primili prvi gol, niko nije imao pojma gde se ko krece i kako da se uigranom akcijom iznese lopta iz nase zadnje linije. Potpis diletanta na klupi.

Link to comment

nista igraci nisu krivi. kako da igras kad nema nikakve taktike, nikakvog sistema, nista. gde da trcis, kad ti niko nije rekao sta treba da radis. e sad, ono nekoliko koji imaju ponesto i u glavi su nesto i pokusali, oni koji nemaju nisu.

 

a ovo da je bane kriv za gol je na nivou poznavanja fudbala mog pokojnog caleta - njemu je uvek bio kriv golman...

Link to comment

Glavna krivica je na savezu. Od momenta kada je oteran Antic, prava je sprdnja sta se radi sa reprezentacijom. Ajd ono sa Sinisom je potencijalno bila dobra ideja, ali se vrlo brzo pretvorilo u fijasko, a nakon toga tragikomedija. Nacin kako je doveden Advokat je prosto morao da nagovesti kako ce sve da se zavrsi. 

 

Nema nikakve koncepcije, kroz reprezentaciju je proslo 100 igraca za 2-3 godine, nema tu nikakvog uigravanja, nema nikakve koncepcije, ne zna se ni ko je glavni ni koju taktiku treba da igramo... nista. 

 

Ovo veceras je klasicna demostracija znanja jednog prosecnog bata Djorinog studenta. Igru baziras na 2 zadnja vezna igraca. Kopira covek Murinja. Smo sto mu Matica iz Murinjove koncepcije igra Raca, a Fabregasa igra Matic. Nit je Raca Matic, nit je Matic Fabregas. dok nas Portugalci nisu pustali da mi "napadamo", nismo mogli centar da predjemo. A kada drvimo loptu to toliko sporo ide da oni i ne moraju da igraju nista posebno. 

 

Izmene ziheraske, zakasnele. U nikad jasnijoj grupi, mi smo toliko losi da to boli i kako stvari stoje u vrh glave cemo biti bolji od Jermena... mozda. Najludje je sto mi i dalje imamo sanse da odemo na EP. A recimo kad bi vratili Antica za selektora, ja sam siguran i da bi otisli... ovako, nema zime da cemo da strepimo za rezultate nase repke na EP...

Link to comment

Reprezentacija u kojoj jebeni Petrovic ima preko 40 nastupa za bolje i nije nego da se kida s tradicionalno neugodnim rivalom iz Yerevana u derbiju zacelja.

 

Tole umri i povedi Raccu sa sobom.

Edited by Cort0 Maltese
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...