Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Miljan jeste bio X puta bolji nego ovi. Razumjeo se u fudbal i volio ga je za razliku od ovih danasnjih ali je i bio namazan svim bojama (u fudbalu je to valjda normalno). Kada je bio trener reprezentacije znao je stastavljati reprezentaciju po klupskom kljucu (uostalom kao i svi ostali treneri). Ne treba zaboravit da je on podrzao Osima poslije one utakmice protiv engleza.

Steta sto nije Vasovic preuzeo savez u jednom trenutku.

 

Sta znaju ova grobarska deca ko je bio Miljan Miljanic. Nakupili se budalastina sa grobarskih sajtova pa ispade Miljanic otac "batadjorizma, tolizma, ramadanizma i ostalog". Miljanic je uz Boskova i Ivica najvece ime jugoslovenskog fudbala, ako se izuzmu igraci.

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

ne znam za tolizam i ostalo, ali batađorizam i ramadanizam su delo miljana miljanića, samo se to tada zvalo ofanzivna defanziva i azijska turneja.

ako nam je miljan miljanić jedno od najvećih fudbalskih imena i otac današnjeg fudbalskog miljea, mi smo još i dobro prošli.

 

jebo vas miljan miljanić, vi niste normalni.

Link to comment

Miljanic je u celom fudbalskom svetu postovan kao trener i fudbalski teoreticar.  Jedino je u Srbiji pljuvan, ponizavan i ismevan.  No to ne treba da cudi; Srbi su narod koji nema samopostovanja i koji se sa neskrivenim zadovoljstvom ustremljuje i izivljava na najboljima u svojim redovima.

 

Miljanic je tvorac "Evropske Zvezde".  Od dolaska na mesto prvog trenera 1966., Miljanicev rad je bio usmeren ka cilju da Zvezda postane dominantan klub u Jugoslaviji i da osvoji jedan od evropskih trofeja.  On je postavio temelje uspeha u Bariju.  Miljanic je promovisao moderan fudbal u Jugoslaviji i profesionalizaciju fudbalskog sporta.  Medju mladjim jugoslovenskim trenerima imao veliki broj pobornika i postovalaca (Rebac, Ribar, Ivic, Blazevic....).  Bez Miljanica, jugoslovenski klupski fudbal nikada ne bi imao visok status koji je imao do raspada SFRJ.  Stavise, mislim da bi stagnirao i propadao jos u vreme SFRJ jer su oponenti Miljanica u to vreme insistirali na "umiranju u lepoti", W-sistemu i svim onim sto je karakterisalo fudbalsku igru u 1950-im.  Zbog Miljanicevog uticaja i vizije kao i uticaja njegovih sledbenika, jugo-fudbal je iz godine u godinu napredovao sve dok se drzava nije raspala.  Miljanic je konacno bio znacajan fudbalski teoreticar cije su knjige i danas stivo koje koriste fudbalske organizacije sirom sveta u cilju fudbalske edukacije.

Link to comment

ne znam za tolizam i ostalo, ali batađorizam i ramadanizam su delo miljana miljanića, samo se to tada zvalo ofanzivna defanziva i azijska turneja.

ako nam je miljan miljanić jedno od najvećih fudbalskih imena i otac današnjeg fudbalskog miljea, mi smo još i dobro prošli.

 

jebo vas miljan miljanić, vi niste normalni.

Ти бре Симовићу никако да да престанеш са изјавама на нивоу пзд. Страшно је како везе немаш...

Оно кад је Чича умро дошао је на комеморацију нико други но Дел Боске који рече да је Миљан створио модеран Реал и да је од њега научио све што зна.  Али оно и он је канта није узео ништа у животу...

Само да знаш Осима је после оног циркуса против Енглеза на Мари лично он заштитио од сече својим ауторитетом.

Обрукао си се...

Link to comment

ok osim, ok del boske, ali prošlo je dovoljno vremena da ne moramo baš da romansiramo biografiju. ne zameram mu ja batađorizam mada me frustrira, ono što mu ja najviše zamaram, kao ocu modernog srpskog fudbala, je model ponašanja koji je uspostavljen u savezu čiji je bio doživotni predsednik.

Link to comment

Ne znam koju je ulogu igrao, ali je stanje bilo takvo, da mu je generalni sekretar dobio metak u glavu u zgradi saveza ... Jesam za promene ali za one prave (ako je ikako moguce u ovoj drzavi) a ne za borbu mafije oko novog kuma , zacinjenje klubaskom patkometrijom ...

 

Nema šta, neka ostane Tole dok mu nekoga ne roknu, sve ostalo super fercera...

 

No hard feelings ali klubašku patkometriju si najtransparentnije na topiku izneo ti, jbg. Do tada blage veze nisam imao da situaciju bilo ko gleda sa czv - par stanovišta, ja sam mislio da se radi o hoće ode - neće ode Tole. Naš fudbal ide na bolje ne ide. Ravno mi puca ko će da ga zameni, samo da se nešto pozitivno desi sa našim fudbalom.

 

A da posle svega što je ovaj uradio i nije uradio, posle desetina ponižavajućih utakmica, posle hiljade i jedne izjave u kojima nam Tole saopštava da smo stuck with him bez ikakve namere da se ta drskost, bahatost prikrije -  ima nekoga ko je u stanju da ubaci "ALI" posle rečenice "ja mislim da on treba da ode" je jednostavno nešto u šta ne mogu da poverujem.

 

On treba da ode - tačka. Evo, pristajem i da dođe neko "vaš", izgleda da je to bitno, pa neka bude tako.

Link to comment

Kakva bre navijacka patkometrija , samo sam odgovorio na Midleov i Posrbicin post (koji su krenuli na tu stranu)... Iskreno , stvarno me zabole  za Partizanove i Zvezdine blatnjave JSL titule . Jednostavno ne verujem u promene ako jednog hostaplera treba da zamene jos gori hostapleri I to je to !

Sto se tice organizacionih sposobnosti  Toleta, iskreno vise bih voleo da vidim njega u Partizanu , nego sve ove sto su ga  nasledili (i one nove koji konkurisu za mesto predsednika ) , ali to je vec neka druga tema ... Sad ti mozes da mi verujes ili da nastavis sa meni nejasnim optuzbama ...

Edited by Geo
Link to comment

drugog decembra ce se znati ima li nesto od zalbi

 

The Football Association of Serbia (FSS) and the Football Association of Albania (FShF) have appealed against the decisions taken by the UEFA Control, Ethics and Disciplinary Body (CEDB) on 23 October. The meeting of the UEFA Appeals Body will be held on Tuesday 2 December.

 

Link to comment

Kakva bre navijacka patkometrija , samo sam odgovorio na Midleov i Posrbicin post (koji su krenuli na tu stranu)... Iskreno , stvarno me zabole  za Partizanove i Zvezdine blatnjave JSL titule . Jednostavno ne verujem u promene ako jednog hostaplera treba da zamene jos gori hostapleri I to je to !

Sto se tice organizacionih sposobnosti  Toleta, iskreno vise bih voleo da vidim njega u Partizanu , nego sve ove sto su ga  nasledili (i one nove koji konkurisu za mesto predsednika ) , ali to je vec neka druga tema ... Sad ti mozes da mi verujes ili da nastavis sa meni nejasnim optuzbama ...

Добро је Толе није најгори јер је ваш™, тако да то јесте чиста паткометрија.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...