Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

jel beše danas u nionu odlučuju o žalbama fss i fsa?

 

edit

sad videh, dans počinju razmatranje, odluka do 25.12.

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

http://www.rts.rs/page/sport/ci/story/31/%D0%A4%D1%83%D0%B4%D0%B1%D0%B0%D0%BB/1770315/%D0%A7%D1%83%D1%98%D1%82%D0%B5+%D0%A1%D1%80%D0%B1%D0%B8%2C+%D1%87%D1%83%D0%B2%D0%B0%D1%98%D1%82%D0%B5+%D1%81%D0%B5+%D1%81%D0%B5%D0%B1%D0%B5%21.html

 

kupusara ili reprezentacija srbije. mislim da pre pripada ovde. dobar tekst o razvitku fudbala kao sporta i nama srbima, građanima republike srbije da ne bude zabune

Link to comment

U suštini me boli đoka za naš fudbal, i klupski i nacionalni, pošto znam kakvo je to leglo kriminalaca, secikesa i grebatora, ali...

 

...naši navijači naprave sranje u Đenovi, nas kazne sa 3:0, igranje bez publike, neke masne pare i opomenom pred izbacivanje. Hrvati naprave isto sranje u istom gradu, dobiju 80k eura kaznu i obavezu da zatvore pola (!) stadiona za sledeći meč. 

 

Isto tako, Partizanovi navijači naprave sranja u BiH i izbace nas iz takmičenja na godinu dana, a pre par nedelja Totenhemovi navijači 3 puta uleću u teren, prekidaju utakmicu, i Spursi dobijaju grandioznu kaznu od 15k eura i tapšanje po ramenu. 

 

šupčkumtrinu uefa

Link to comment

slažem se da se treći i četvrti slučaj ne mogu baš porediti. ali činjenica je da su u svim ovim slučajevima utakmice katastrofalne organizovane a da su kazne malo je reći blage,ja ne znam jel zrinjski tad uopšte kažnjen npr. 15k za totenhem, ma daj. 

Link to comment

U suštini me boli đoka za naš fudbal, i klupski i nacionalni, pošto znam kakvo je to leglo kriminalaca, secikesa i grebatora, ali...

 

...naši navijači naprave sranje u Đenovi, nas kazne sa 3:0, igranje bez publike, neke masne pare i opomenom pred izbacivanje. Hrvati naprave isto sranje u istom gradu, dobiju 80k eura kaznu i obavezu da zatvore pola (!) stadiona za sledeći meč. 

 

Isto tako, Partizanovi navijači naprave sranja u BiH i izbace nas iz takmičenja na godinu dana, a pre par nedelja Totenhemovi navijači 3 puta uleću u teren, prekidaju utakmicu, i Spursi dobijaju grandioznu kaznu od 15k eura i tapšanje po ramenu. 

 

šupčkumtrinu uefa

Pa dobro, važno je da Tole stalno napominje kako mu je Platini drugar, koji će da stane iza njegovih leđa kad god bude trebalo, a nas ta UEFA trpa kad stigne.

 

To me podsjeća na onaj momenat kad je Vlatko Marković tvrdio da da je Hrvatska glavni favorit da bude domaćin EP 2012, da je sreo predsjednika FS Ukrajine koji je rekao kako su oni raspad blablabla, i na kraju Hrvati pušiona. 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Savo Milosevic upravo izjavio kod Jugoslava Pantelica na N1 da je on predlozio selektora Radovana Karadzica i niko ga nije ispravio. Cenim da je mislio na Advokata.

 

Jugoslav: Zasto gospodin Karadzic ne snosi posledice za brojne promasaje?

 

Savo uz retko ljigav osmeh: To morate da pitate gospodina Karadzica.

Edited by katamaran
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...