Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Vidim ja Geo da ti ovo malko posmatraš kao zvezda partizan fajt, u smislu Tole je vaš pa hoće da ga menjaju naši, pa mi se čini da ti je zato bitnije da ne dođu "naši", makar ovi ostali, možda grešim.

 

Samo moram da ti priznam da meni barem to ni u jednom momentu nije ni na kraj pameti bilo.

Link to comment

Kakve veze savremeni Partizan ima sa Jugoslovenstvom osim povremenih javnih nastupa Duška Vujoševića?

 

@Vasić 

 

Savremeni srpski četnicitet je antievropski. 

Oba pitanja su ti za Vasica , on je ubacio to "Jugosloveni brane Toleta" ... 

 

Vidim ja Geo da ti ovo malko posmatraš kao zvezda partizan fajt, u smislu Tole je vaš pa hoće da ga menjaju naši, pa mi se čini da ti je zato bitnije da ne dođu "naši", makar ovi ostali, možda grešim.

 

Samo moram da ti priznam da meni barem to ni u jednom momentu nije ni na kraj pameti bilo.

Ne , ja to posmatram kao: " hostaplera hoce da smene jos veci hostapleri "(pritom dokazano organizaciono nesposobniji) ...  Tako  da ne vidim neki spas u smeni Toleta, ako mu naslednici budu bili ovi sto prave hajku protiv njega ... Lova i mogunost vecih marifetluka je naravno glavni cilj akcije a ne zelja za dobrobit srpskog fudbala! Ostrascenoj masi je najlakse to predstaviti kao borbu Zvezde i Partizana ...

Edited by Geo
Link to comment

 

 

@Vasić 

 

Savremeni srpski četnicitet je antievropski. 

Против ЕУ да, али не антиевропски. Дочим нема везе са Богдановом и остало екипом контролисаном од ДБ-а.

Link to comment

Ne , ja to posmatram kao: " hostaplera hoce da smene jos veci hostapleri "(pritom dokazano organizaciono nesposobniji) ...  Tako  da ne vidim neki spas u smeni Toleta, ako mu naslednici budu bili ovi sto prave hajku protiv njega ... Lova i mogunost vecih marifetluka je naravno glavni cilj akcije a ne zelja za dobrobit srpskog fudbala! Ostrascenoj masi je najlakse to predstaviti kao borbu Zvezde i Partizana ...

Pa i nije baš dokazano, evo Kokeza, Zvezda uzela titulu sa 50 miliona duga, malo li je... :P

 

Šalu na stranu, poenta je da odu oni koji su dokazano usrali. Ko će da dođe - o tome nisam ni razmišljao iskreno, pošto znam da od toga nema ništa :) Ali suštinski, nebitno je. Usrali su sve, ćao vidimo se, neka proba neko drugi. Pa onda i on ode.. Msm tako to ide u normalnim savezima, što naš neće biti za 100 godina.

Link to comment

Убацивањем Кокезе као Толетовог заменика ти инсинуираш да је боље да Толе остане, то једноставно имплицира из твог написа.

Ja sam u tom napisu™ naveo jedan razlog iz kojeg smatram da je bolje da Tolo najzad padne, i jedan iz kojeg smatram da je dobro da njegovo mesto preuzme Kokeza. Ne znam kako ti uspeva da u tome vidiš implikaciju i insinuaciju Tolovog ostanka.

Link to comment

@crtam orasi

savićević kao igrač je, složiće se poručnik, je krajnje uporediv sa đorđevićem kao klupski igrač. a u isto vreme predsednik saveza je bio drugi najbolji igrač. i rezultat je bio, azerbejdžan.

 

poručnič zaista nema potrebe na ovom topiku patkometrisati

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Савићевић је био велики играч али слаб тренер. Ораси је говорио о тренерским, не играчким величинама.

Link to comment

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:520435-Sport-Djordjevic-Vidic-Subotic-Lazovic-i-Lukovic-uvredjene-mlade

 

Interesantno je da nisam pročitao ni jedan tekst koji vidi problem u FSSu. Ili su problem igrači ili je problem trener. Ređanje neuspeha, promene trenera, otkazi igrača, konstantno loša atmosfera, a niko da uperi prstom i zapita se da li je ovo repka Srbije ili fudbalskog saveza Srbije.

Link to comment

Interesantno je da nisam pročitao ni jedan tekst koji vidi problem u FSSu. Ili su problem igrači ili je problem trener. Ređanje neuspeha, promene trenera, otkazi igrača, konstantno loša atmosfera, a niko da uperi prstom i zapita se da li je ovo repka Srbije ili fudbalskog saveza Srbije.

 

Zašto li je tako, zaista...

Edited by beowl
Link to comment

Napisao sam pre par meseci da je nasa realna pozicija u fudbalu zestoka borba za plasman oko 10. mesta u Evropi. U stvari, to bi za nas u ovom trenutku bio uspeh ravan Zvezdinom Bariju.

 

Spanija, Nemacka, Engleska, Italija, Holandija, Portugal, Belgija, Francuska itd.  su za nas nedostizne "sile" a poneko otkidanje boda i jak otpor protivniku sluzi samo da prikrije cinjenicu da smo mi zemlja koja i dalje luta,  daleko od bilo kog uredjenog sistema, sto ekonomski to i kulturno.

Nema ni zdravog nacionalnog naboja, ponosa, nema kao kod Hrvata da dres bude svetinja i da svi kao jedan ginu na terenu i pevaju himnu ( Miha pokusao da prepise ), ma nema vise ni onog naseg tradicionalnog "inata"  niti muda kao protiv Slovenije gde od 3:0 stizemo za 3:3 za desetak minuta, uz igraca manje.

 

Jednostavno, mi smo emotivno, ekonomski i kulturno istrosena nacija, 

 

 

Odlazak Toleta je neminovan, i covek da je imao obraza bi otisao jos sa krahom prethodnih kvalifikacija ako vec nije nakon sukoba sa Radomirom.

 

Stvar je u tome sto je Tole zapravo najmanji problem, i daj Boze da nakon njegovog odlaska mi postanemo redovni ucescnici zavrsnica fudbalskih takmicenja, svima u Srbiji krene bolje, a i Zeta postane redovan ucesnik Lige Sampiona  :lala:

Link to comment

@crtam orasi

savićević kao igrač je, složiće se poručnik, je krajnje uporediv sa đorđevićem kao klupski igrač. a u isto vreme predsednik saveza je bio drugi najbolji igrač. i rezultat je bio, azerbejdžan.

 

poručnič zaista nema potrebe na ovom topiku patkometrisati

Не паткометришем, збиља мени лично је репрезентативни фудбал по важности важнији од клупског. Ја не бих имао ништа против да игра 11 ваших™ а да ми будемо на нивоу резултата тима који је водио Швабо Осим. 

Мислим да ти поређење Ђорђевић-Савићевић није на месту, због њиховог менталног склопа. Савићевић је много ближи Дивцу а Сале Пиксету.

 

Napisao sam pre par meseci da je nasa realna pozicija u fudbalu zestoka borba za plasman oko 10. mesta u Evropi. U stvari, to bi za nas u ovom trenutku bio uspeh ravan Zvezdinom Bariju.

 

Spanija, Nemacka, Engleska, Italija, Holandija, Portugal, Belgija, Francuska itd.  su za nas nedostizne "sile" a poneko otkidanje boda i jak otpor protivniku sluzi samo da prikrije cinjenicu da smo mi zemlja koja i dalje luta,  daleko od bilo kog uredjenog sistema, sto ekonomski to i kulturno.

Nema ni zdravog nacionalnog naboja, ponosa, nema kao kod Hrvata da dres bude svetinja i da svi kao jedan ginu na terenu i pevaju himnu ( Miha pokusao da prepise ), ma nema vise ni onog naseg tradicionalnog "inata"  niti muda kao protiv Slovenije gde od 3:0 stizemo za 3:3 za desetak minuta, uz igraca manje.

 

Jednostavno, mi smo emotivno, ekonomski i kulturno istrosena nacija, 

 

 

Odlazak Toleta je neminovan, i covek da je imao obraza bi otisao jos sa krahom prethodnih kvalifikacija ako vec nije nakon sukoba sa Radomirom.

 

Stvar je u tome sto je Tole zapravo najmanji problem, i daj Boze da nakon njegovog odlaska mi postanemo redovni ucescnici zavrsnica fudbalskih takmicenja, svima u Srbiji krene bolje, a i Zeta postane redovan ucesnik Lige Sampiona  :lala:

Резултати других селекција у другим спортовима, као и индивидуални успеси наших фудбалера у иностранству показују да није проблем што је држава само територија под управом колонијалних гувернера, већ да има нешто и у организацији ФСС. Толе није најмањи проблем, али није једини. Ту је тренерска организација, менаџери, потпуни кретени у управама клубова, поготову највећа два. Караџић контролише Савез од ономад кад је Чича занемоћао, а то је пуних петнаестак одина. Ни до тада није било цвеће, али се котрљало. Због тога треба да оде.

Link to comment

Stopa kriminala u i oko fudbala je daleko veca od svih ekipnih sportva zajedno. Gde ima para ima lopova, problem je sto da bi fudbalski savez bio jak iza njega treba da stoji jaka drzava - sto u nasem slucaju znaci da cemo da se nacekamo dok se mulj ne rascisti.  

 

Svi eventualni "uspesi" fudbalske selekcije u proteklih 20 godina su zapravo plod SFRJ tj. kvaliteta i drskosti igraca koji su rasli i stasavali u neka druga vremena. Danas, jednom Ljajicu ne pada na pamet da igra za Srbiju, Subotic se gotovo oprostio od dresa, sada Djordjevic koji jedva ima 5 utakmica za reprezentaciju postavlja uslove....da li bi neko od fubdalera 1995 ili 2000 ili cak 2005 odbio reprezentaciju ? 

 

 

Mlada reprezentacija bi bolje prosla protiv Danske, pa cak sam uveren da bi i Zvezda i Partizan odigrali sa vise srca a verovatno i manje golova u mrezi .

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...