Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

ali uprkos svemu SFRJ nebi sigurno osvojila titulu, ispala bi vec protiv ITA u 1/2.

Što to nisi rekao pre 24 godine da se ne nerviramo džabe svo ovo vreme...

Edited by Glas RazumaN
Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Što to nisi rekao pre 24 godine da se ne nerviramo džabe svo ovo vreme...

Da nije bilo raspada JUGE titula bi bila osvojena 4 godine kasnije :D

Edited by Cash
Link to comment

Steta za ispadanje ali uprkos svemu SFRJ nebi sigurno osvojila titulu, ispala bi vec protiv ITA u 1/2.

Бемлига, не бисмо ни 1998, тукла би нас Аргентина у четвртфиналу. :)

Link to comment

tad sam zakasnio 10ak minuta na pocetak tekme i pitam caleta koji je rezultat, kaze 3:0, nisam verovao dok se nisam uverio  :D

mi takvu reprezentaciju necemo imati vise nikad

mijat koji daje 7 golova u dvomecu baraza za sp, danas reprezentacijacela ne bi dala pola od toga sve da igramo protiv andore

Edited by pbg12345
Link to comment

To sam gledo uzivo, tukli smo ih ko poslednje amatere. Nikad mi nije bilo jasno kako su se oni usunjali u taj baraz...

E i ja isto. Jos bio medj Madjarima koji su posle treceg gola krenuli da navijaju za nas.
Link to comment

ja se sećam žreba, gde gledamo santrača kako posmatra žreb i kad čuje da smo dobili mađare onako pobedonosno stiska pesnice, u fazonu  "jebote do jaja" i sa onim njegovim mišijim kezom od uha do uha lupa gimme five sa ostalim članovima s.štaba. retko kad sam video takvo nepoštovanje protivnika od jednog selektora. kolko god da su trsli, nisu mađari to zaslužili. inače, bili su u grupi sa norveškom, finskom i švicom, i u neizvesnoj završnici uspeli da budu drugi u grupi. to je njihovo poslednje pojavljivajne makar i u baražu bilo kog velikog takmičenja.

Edited by MocaVukotic
Link to comment

a na SP prvo kolo sa Iranom raspad, secam se emisije posle utakmice, vodio Milojko, uzeo Mihinu kopacku i kaze - ovo je kopacka kojom je postignut prvi gol reprezentacije Jugoslavije , jbt kad nisam pao sa stolice sto od smeha sto od muke koliko smo ocajni bili pa nas spasio taj Mihin slobodnjak

Link to comment

naravno da je bilo dobro što smo izvukli mađare, ali ne ponašaš se tako pred kamerama jbt. stisnuo pesnice, poskočio sa stolice sav srećan i počeo da se ljubi sa onim ostalima tri puta. bruka jbt. od tih mađara smo mi učili kako se šutira ta neka okrugla kožna stvar.

Link to comment

Moguci protivnicu u barazu bi bili Italija.Hrvatska,Rusija,Belgija,Irska,Ukrajina i Madjarska. Normalno da se je Sani radovao ko lud kad smo Madzare izvukli,da smo izvukli bilo kog drugog ko zna sta bi bilo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...