Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1004

  • Cash

    971

ova ekipa je igracki osjetno bolja od one iz 2010? pa ne bih bas rekao.

 

Normalno da nije kvalitetniji sastav. Deleko bolje izbalansiran tim sa igračima u najboljim godinama sa odličnom formom u klubovima tokom kvalifikacija.

 

Golman je najomraženiji sportista Srbije, dok se Brkić preselio na klupu u Udinama zbog izuzetno talentovanog golmana.

 

Danas kvalifikacije krećemo bez igrača na poziciji štopera koji je starter u svom timu, jer ih je očigledno Subotić kao i Vidić odjavio, dok je Biševac povređen, a rezervista u Freiburgu ima prednost u odnosu na Pejčinovića. Nastasić je četvrti štoper u City-ju i iz sezone u sezonu degradira. Vrlo je verovatno da će morati Ivanovića da prešalta na štopera, jer na bekovskim pozicijama ima puno opcija koji imaju utakmice u nogama.

 

Matić ulazi u ciklus kao glavni vezni igrač tima. Čekamo da vidmo koliki je plafon Gudelja, da li će Jojić igrati u BVBu kada se svi igrači iz njihovog veznog reda oporave i da li može da se Kuzmanović izvuče iz loše forme u kojoj je već par sezona. Milivojević treba da se izbori za šansu u Olympiakosu, a i pitanje koliko može Fejsa posle back to back povrede ligamenata. Đuričić traži novu šansu u Mainzu, a Ljajić je Ljaja čokolada.

 

Tadić je jedino krilo trenutnim kvalitetom, Marković tek treba da se dokaže, a tu je i za mene korektni Tošić koga očigledno u našoj javnosti niko ne ceni. Četvrto krilo će biti ili Lazović ili Kostić, a i to tek treba da se definiše.

 

Imamo dva špica, jednog talentovanog sa opičenom glavom i drugog koji je prošao put od tatinog sina u Zvezdi do igrača Lazia.

 

Sve u svemu, uprkos svim manama, ovaj sastav mora na Euro kao drugi u grupi i sve ispod toga je neuspeh. Jasno je da Jermenija nije laka iz četvrtog šešira i da će biti problema u Albaniji, ali Danska i Portugal nisu krem prvog i drugog šešira, čak naprotiv. Tim je u fazi formiranja i tokom sezone treba očekivati promene u sastavu pa sve do kraja kvalifikacija. Velika je sreća pa je Euro proširen, jer kao i do sada imali bi problem da se plasiramo bez tog proširenja, pa sam odlazak na Euro nije uspeh, već realnost.

Link to comment

...

 

Golman je najomraženiji sportista Srbije, dok se Brkić preselio na klupu u Udinama zbog izuzetno talentovanog golmana.

 

....

 Sasvim korektna analiza , posebno mi je drago sto nisi potpao pod masovni forumski hejt u vezu Tosica ...  Jedino ovo gore mi je malo nerazumo (da ne kazem nebulozno) , hteo si da kazes da lose brani jer ga mrzi zbog navijacke patkometrije pola Srbije ?

Edited by Geo
Link to comment

Poveli su poslije nepostojeceg penala i imali su igraca vise poslije nepostojeceg crvenog.

pa dobro, to je poetska pravda, kad se desi nešto na štetu dokazanih lopova, zar ne?

Edited by MocaVukotic
Link to comment

Ono juce je cist Stojkovicev gol...naravno ima krivice I do odbrane ali onoliko linijasenje...ne kapiram kad ce nasi golmani nauciti da izadju na loptu

 

To je lopta koju odbrana čisti u startu. A ona je prošla celu tu odbranu i došla do lika koji je bio sam kao duh na drugoj stativi.

Link to comment

To je lopta koju odbrana čisti u startu. A ona je prošla celu tu odbranu i došla do lika koji je bio sam kao duh na drugoj stativi.

+1

Lopta je bukvalno prosla kroz dva nasa igraca na prvoj stativi , nema tog golmana koji bi stigao da reaguje na tako nesto ...

Link to comment

 Sasvim korektna analiza , posebno mi je drago sto nisi potpao pod masovni forumski hejt u vezu Tosica ...  Jedino ovo gore mi je malo nerazumo (da ne kazem nebulozno) , hteo si da kazes da lose brani jer ga mrzi zbog navijacke patkometrije pola Srbije ?

 

Mislio sam tačno onako kako sam napaisao. Ne postoji sportista koji je više omražen od njega u Srbiji, a može da se doda na to da je max prosečan golman, koji nije ispunio očekivanja. Više se odnosilo na to što navlači negativni publicitet.

Link to comment

Ma, Moca misli na one koji su osvojili titulu Svetskog prvaka tako što su dobijali crveni na svakoj drugoj utakmici, one što pre toga nisu otišli u finale Svetskog iako im je igrač bezobrazno isprljao Šumaherove kopačke i tako dalje...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...