Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Ne znam da li je Advokat bio svestan gde je došao i kakav posao ga čeka. Reprezentacija ne igra ništa, tako da igru mora da pravi od 0. A to mu je najmanji problem

 

Glavni problem je fudbalska filozofija ove ekipe, koja je potpuno naopaka i u suštini antifudbalska. Osnovna ideologija našeg fudbala je prekid fudbalske igre. Dok je lopta u pokretu i igra živa, deluju prazno i nelagodno, živnu samo onda  kada je igra mrtva. Kako od takve grupe neprijatelja i mrzitelja fudbala, koji igraju fudbal rade taj posao zato što im to omogućava da vode lagodan život i nose opasne frizure,  napraviti ekipu koja kreira igru, umesto da je ubija, i da li je to preveliki zalogaj za 1 Advokata, ne znam, ali nisam optimista

 

Ne znam da li je to u pitanju, meni samo nije jasno zašto u ovakvoj tekmi izvodi ovakav Jugoslavija-novinari sastav, a pre toga priča kako mu ne pada na pamet da igra protiv slabih repki na kojima se isprobavaju Mitrovići i Gudelji. Ovo je prva tekma kvalifikacija, premda se ne računaju bodovi.

 

 

 

ja to nisam rekao, nit mi je bila namera da poredim, samo sam se prisetio kako je išla tekma, kao što sam i napisao u postu. ništa više od toga. a što si ti nervozan, to nemam poma.

 

Naravno, tekma nije išla tako, no je tako urlala masa na forumu, nezadovoljna što nismo stisli raspalu francusku i zavalili joj još 5 golova, što je svaki pošten binsr očekivao. Umesto toga, ostatak prvog poluvremena je bio prilično egal, a u drugom smo malo kljoknuli i povukli se (logično), s tim što ni oni nisu imali neke specijalne šanse. Uglavnom, uzeo se bod koji nam je i bio potreban, i to je to.

Edited by ljakse
Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1004

  • Cash

    971

Ne znam da li je Advokat bio svestan gde je došao i kakav posao ga čeka. Reprezentacija ne igra ništa, tako da igru mora da pravi od 0. A to mu je najmanji problem

 

Glavni problem je fudbalska filozofija ove ekipe, koja je potpuno naopaka i u suštini antifudbalska. Osnovna ideologija našeg fudbala je prekid fudbalske igre. Dok je lopta u pokretu i igra živa, deluju prazno i nelagodno, živnu samo onda  kada je igra mrtva. Kako od takve grupe neprijatelja i mrzitelja fudbala, koji igraju fudbal rade taj posao zato što im to omogućava da vode lagodan život i nose opasne frizure,  napraviti ekipu koja kreira igru, umesto da je ubija, i da li je to preveliki zalogaj za 1 Advokata, ne znam, ali nisam optimista

 

Nije problem nacin na koji ces igrati no da li ces iz toga izvuci maksimum. Nije sramota sedeti duboko i eksploatisati prekide i tranziciju ako je to najbolje sto mozes da poslozis od onog sto imas na raspolaganju. Skroz legitimno i razumno, ako ne mozes da pariras prostim znanjem. Problem je ako 126 puta isprobavas™ igrace koji nikada nista nisu pokazali i koji nikada nista nece pokazati i iz ko zna kog razloga istrajavas u gluposti.

Link to comment

Ovo je osetno bolja ekipa no ona koju su oni imali.

 

Moguće, ali zasad potvrdu toga imamo samo u zadnjoj liniji, sredina i napad tek treba da se pokažu na klupskoj velikoj sceni.

Link to comment

Ne znam da li je to u pitanju, meni samo nije jasno zašto u ovakvoj tekmi izvodi ovakav Jugoslavija-novinari sastav, a pre toga priča kako mu ne pada na pamet da igra protiv slabih repki na kojima se isprobavaju Mitrovići i Gudelji. Ovo je prva tekma kvalifikacija, premda se ne računaju bodovi.

 

 

Naravno, tekma nije išla tako, no je tako urlala masa na forumu, nezadovoljna što nismo stisli raspalu francusku i zavalili joj još 5 golova, što je svaki pošten binsr očekivao. Umesto toga, ostatak prvog poluvremena je bio prilično egal, a u drugom smo malo kljoknuli i povukli se (logično), s tim što ni oni nisu imali neke specijalne šanse. Uglavnom, uzeo se bod koji nam je i bio potreban, i to je to.

ne, poveli smo, dobili igrača više, imali tim koji je prethodne tekme igrao ko nenormalan, igrali smo kod kuće i ako već nismo mogli da pobedimo nismo morali da izgledamo ko pizde celo drugo poluvreme koje grčevito brane bod sa igračem više, a u fenomenalnoj su formi generalno. po događajima na terenu i šansama, trebalo je da izgubimo to 1-3.

Link to comment

ne, poveli smo, dobili igrača više, imali tim koji je prethodne tekme igrao ko nenormalan, igrali smo kod kuće i ako već nismo mogli da pobedimo nismo morali da izgledamo ko pizde celo drugo poluvreme koje grčevito brane bod sa igračem više, a u fenomenalnoj su formi generalno. po događajima na terenu i šansama, trebalo je da izgubimo to 1-3.

 

Nije igrao prethodne tekme ko nenormalan, nego je igrao tačno onako kako treba - tovario tovaribilne ekipe i izgubio od mnogo jače Francuske tamo. Što bi se reklo, u skladu sa svojim mogućnostima. I nije bilo nikakvog grčevitog branjenja protiv Francuske u drugom pol, igrali smo povučenije (usput i crkli fizički, sasvim normalno za nas) a oni su napadali, naravno, pošto im nikako nije bilo u interesu da izgube.

Link to comment

ok. jbg ja sam bio nezadovoljan attitudom, rezultatom nisam (ako zanemarimo okolnosti), to je uvek dobar rez u takmičarskoj tekmi sa nekim jakim, ali jednostavno je bila prilika da se konačno dobije neko jači kod kuće, nakon kolko, sto godina? zbog takvih stvari, između ostalog, najčešće i ne idemo na velika takmičenja. ali ok, to sam samo ja.

Link to comment

Nema tu etitjuda, kad te napadnu Loris, Sanja, Abidal, Galas, Dijara, Gurkuf, Anelka, Žinjak, Anri, Evra i Tulalan, u potrazi za rezultatom, ima da se braniš. Uostalom, cilj je opravdao sredstva, da smo pukli onda bi moglo da se kenja. I otišli smo na veliko takmičenje.

Link to comment

Nema tu etitjuda, kad te napadnu Loris, Sanja, Abidal, Galas, Dijara, Gurkuf, Anelka, Žinjak, Anri, Evra i Tulalan, u potrazi za rezultatom, ima da se braniš. Uostalom, cilj je opravdao sredstva, da smo pukli onda bi moglo da se kenja. I otišli smo na veliko takmičenje.

pa seti se kako su prošli u grupi par meseci kasnije. abidal, galas, gurkuf...

Link to comment

pa seti se kako su prošli u grupi par meseci kasnije. abidal, galas, gurkuf...

Seti se onda i kako su dobro odigrali prvi meč baraža u Irskoj, a posle bili katastrofa u revanšu...

Edited by Ajant23
Link to comment

dobro ga zavuko albanac.

 

 

edit: i dajte neka neko otvori sve neophodne topike za EURO kvalifikacije kad Boza nije tu.

Edited by DarkAttraktor
Link to comment

oni su poveli protiv francuza 1-0 i imali igrača više 80 minuta, nisu pobedili i grčevito su branili bod do kraja. samo se prisećam.

 

Poveli su poslije nepostojeceg penala i imali su igraca vise poslije nepostojeceg crvenog. Poslije su se povukli i grcevito branili rezultat 80mn.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...