Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

ma sta serete ok su dresovi.1 igrac mancestera

Vidić stigao poslednjiNa jučerašnje okupljanje reprezentacije Srbije poslednji je došao Nemanja Vidić! On je po izlasku iz automobila popričao sa poznanikom, zatim se trojici klinaca potpisao na fudbalsku loptu, i sa punim prtljagom zaputio se ka ulazu hotela. Stameni Užičanin se prvo pozdravio sa tim menadžerom Aleksandrom Boškovićem, koji je zamolio novinare da sačekaju drugu priliku da razgovaraju sa Vidićem.- Nemanja je tek došao. Treba da ide na ručak. Narednih dana ćete imati priliku da razgovarate sa njim.

:D

Link to comment
  • Replies 41.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1657

  • levi

    1113

  • kud u maglu Simoviću

    1011

  • Cash

    971

stajaznam, posle nje smo uzeli par trofeja u vaterpolu, djovak je uzeo ausralian open... mozda i ovde bude neceg

Edited by Hustler
Link to comment
stajaznam, posle nje smo uzeli par trofeja u vaterpolu, djovak je uzeo ausralian open... mozda i ovde bude neceg
Zar nije jahala po Novaku posle Australian Opena?
Link to comment
Zar nije jahala po Novaku posle Australian Opena?
jeste. posle australiana, a pre rima Edited by Hustler
Link to comment

Pogotovu je Ikodinovicu bila od pomoci. Cim je istetovirao nju na ruci odmah je izgubio istu.BOlje da smo Hajdi Klum zvali, bolje bi prosli.

Link to comment

E Vidic je uspeo da me iznervira a branio sam ga na prethodnoj strani. Ne razumem coveka koji propusti zajednicke aktivnosti na pocetku priprema kao sto je na primer slikanje. Mislim ako su svi mogli da dodju mogao je i on ...

Link to comment

I Deki kasni zbog LS, tako da sumnjam da je bilo zajednickog slikanja bez kapitena. Ali stoji da je Vida mogao da dodje ranije, osim ako nije dobio dozvolu od gazda Antica :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...