Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

verujem.....samo se ne sećam toga uopšte

 

sećam se da smo igrali sa Nemcima prijateljsku dok je Krstajić bio selektor, mislim. ostalo mi je u memoriji da je bilo nerešeno 1-1, a da su mogli da nam daju tipa osam golova. al nisu

Edited by Ted
Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Prosto je neverovatno da punih 36 godina nismo igrali sa Englezima nijednu takmicarsku utakmicu kad su seniori u pitanju. Sa Portugalom, Spancima, Nemcima, Brazilom... smo igrali koliko hoces, ali nekako nikad da se nadjemo sa Englezima.

Edited by JohnnyD
Link to comment
14 minutes ago, sasha said:

Mladi su izgubili u oktobru 9:1 tamo.

A ono što spominješ je bilo 1:4 1987.god kada nam je trebala pobeda da idemo ne ep a primilo smo mislim 4 gola u prvih 20 min.

 

Ovo je poslednja koju smo igrali 2003.

 

http://www.englandfootballonline.com/seas2000-10/2002-03/M0803Sbm2003.html

 

ove tekme iz 2003. godine se ne sećam uopšte

 

sad pronalazim da smo igrali tri zvanične sa njima

 

pobeda 1968. u polufinalu EP, Džajić strelac

 

onda smo izgubili 2-0 u novembru 1986 u gostima, kvalifikacije za EP

 

pa smo izgubili kući 4-1 u novembru 1987 isto kvalifikacije (do 25. minuta je bilo 0-4, Beardsley 3', Barnes 17' Robson 20' Adams 25', pa je Katanec smanjio na 1-4 u 80. minutu)

 

 

Edited by Ted
Link to comment
20 minutes ago, Ted said:

 

ove tekme iz 2003. godine se ne sećam uopšte

 

sad pronalazim da smo igrali tri zvanične sa njima

 

pobeda 1968. u polufinalu EP, Džajić strelac

 

onda smo izgubili 2-0 u novembru 1986 u gostima, kvalifikacije za EP

 

pa smo izgubili kući 4-1 u novembru 1987 isto kvalifikacije (do 25. minuta je bilo 0-4, Beardsley 3', Barnes 17' Robson 20' Adams 25', pa je Katanec smanjio na 1-4 u 80. minutu)

 

 

 

Igrali smo ukupno tri zvanične utakmice sa Engleskom?! Jbt, pa više zvaničnih smo igrali sa Farskim ostrvima...

Link to comment
44 minutes ago, Ted said:

pa smo izgubili kući 4-1 u novembru 1987 isto kvalifikacije (do 25. minuta je bilo 0-4, Beardsley 3', Barnes 17' Robson 20' Adams 25', pa je Katanec smanjio na 1-4 u 80. minutu)

kako su nas tad pregazili, mila majko

mauro i mario su briljirali tih pola sata

:gospode:
 

 

posle je ušao radača, pa je sprečio veću nesreću

  • +1 1
Link to comment

Jedino što se sećam sa te utakmice jeste kako je Katanec navukao dvojicu Engleza da se sudare glavama.

Edited by Filozof manijak
Link to comment

Ja sve sto se secam je da je Elzner igrao kao kur.c od ovce i izblamirao se za pehar. Stavise bio sam ubedjen da je jedan bio njegov autogol ali statistika kaze ne…

Link to comment

ja pamtim i prvu u engleskoj,  kad smo pukli. zlatko vujovic tri puta sam ko duh ispred siltona i lopta zavrsava iznad tribina.

  • Hvala 1
Link to comment
3 minutes ago, Papovac said:

ja pamtim i prvu u engleskoj,  kad smo pukli. zlatko vujovic tri puta sam ko duh ispred siltona i lopta zavrsava iznad tribina.

 

ispunjenje kletve svih nas koji su mrzeli zlatka vujovića, naročito kasnije kada je zauzimao mesto jednom darku kobri.

Link to comment

Secam se nekog plejofa decijeg fudbala, igrano na Barsinom pomocnom. Mislim da su to one Bata Djora kvalifikacije kad smo na JNA izduvali 6-2 od susjeda, pa tamo igrali 2-2, Branko Boskovic volejcina i efektna™ proslava + Ivica fucking Franciskovic iz slobodnjaka, cela karijera mu se svela na taj sut. Nije moglo da se zivi tih dana od naslova novi Mihajlovic

3-0 smo izduvali od gordog albiona, selektor je postao u medjuvremenu Rakojevic (uvek sam brkao Zetu, Rudar i Sutjesku) a kroz maglu se secam da su igrali Stankela, Kezman, Duljaj i Djokaj, jos smo imali one najlepse ikada teget dresove. Kodnji Dzerard, Lampard, Ferdinand i debeli Heski

Proci cemo na leto kao protiv Brazila, oba centarsuta koja cemo uputiti u 16 ce se prepricavati unucima

Ocekujem dalja neodazivanja i nezadovoljstva u nasem taboru™ zbog cementiranih mesta rekreativaca

 

Edited by Ratamahatta
Link to comment
25 minutes ago, MiddleClass said:

Mislio sam da se plasite neke fudbalske sile kad ono vi pricate o Engleskoj :lol: :isuse:

I ja gledam šta se dešava, možda nisam pratio na času. Više me brinu Danci, Englezi su mi debelo overrated. Na sve to genijalni Sautgejt i nadajmo se Henderson kao starter.

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...