Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

3 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Ne pamtim da sam nekom našem nacionalnom timu želeo sve izgubili dabogda, a tako se trenutno osećam. I čini mi se da će to osećanje sve više da jača kako ide EURO

Zasto je bitno da ovo saopstite citaocima foruma?  Trazite podrsku istomisljenika?

Link to comment
  • Replies 41.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1657

  • levi

    1113

  • kud u maglu Simoviću

    1011

  • Cash

    971

Čovek iskazuje svoj stav glede ove&ovakve reprezentacije vođene ovim&ovakvim rukovodiocima.

 

Ne vidim problem.

Link to comment
4 minutes ago, Dimitrije said:

Zasto je bitno da ovo saopstite citaocima foruma?  Trazite podrsku istomisljenika?

 

Da.

  • +1 1
Link to comment

Siguran sam da imate podrsku, i bez kampanje.  Ovo je Srbija gde su negativni stavovi prema svima i svacemu deo genetskog koda.  Ovde bi bilo iznenadjenje da neko pruzi podrsku nekome ili necemu.

  • +1 1
Link to comment

Imam utisak da je Piksi pozvao osmoricu domace-ligasa na siri spisak po savetu odozgo i radi mira u kuci (u smislu da ne moze da pozove dvojcu iz Partizana a da ne pozove isto toliko iz Zvezde).  Verujem da ce tu osmoricu da odbaci kada bude pravio konacni spisak.  Izuzetak moze da bude jedino ako Babic i Gudelj ne budu spremni zbog povreda.  Tada bih mogao da ocekujem Spajica i/ili Mijailovica na konacnom spisku jer nema mnogo boljih alternativa za te pozicije.

Link to comment
Posted (edited)
1 hour ago, Filozof manijak said:

Čovek iskazuje svoj stav glede ove&ovakve reprezentacije vođene ovim&ovakvim rukovodiocima.

 

Ne vidim problem.

Problem je sto nije iznet razlog za takav stav.  Na primer, smatram da je selektor los i/ili da je izbor igraca los.  Sa ovim bih mogo da se slozim ali ne do te tacke da im zelim propast na turniru.  Ili da je rukovodstvo (Dzajic + Nedimovic) nekompetentno i kriminalno.  I tu bih mogao da se slozim.  Medjutim, od kada ja pratim reprezentaciju, na celu FSJ, FSSCG i FSS su uvek sedeli nekompetentni ljudi i krimosi koji su tamo postavljeni od strane politickog/partijskog rukovodstva.  Ili zato sto drzavom trenutno rukovodi autokrata i sto fudbaleri, selektor i rukovodstvo imaju ulizicki i snishodljiv stav prema autokrati.  Ali kada nije bilo tako? 

Edited by Dimitrije
Link to comment

Sami ste lepo izneli i sumirali razloge za takav stav. E sad, neko će navijati za takvu reprezentaciju iako je savršeno svestan tih razloga, pošto je navijanje iracionalna stvar.

A neko, pak, neće. 

I oba stava su savršeno legitimna

Link to comment

ovo je reprezentacija fudbalskog saveza srbije i zaista ne vidim ni jedan razlog zbog čega bih je ja podržao tu mafijašku udrugu ili navijao da naprave neki uspeh 

 

da navijam za tim vučića i nedimovića, nema šanse hoze


pratim fudbalsku reprezentaciju četrdeset i kusur godina i za sve te godine oni ni jednim svojim potezom i gestom nisu učinili da se ja bar na tren osetim ponosnim što sam njihov navijač, naprotiv

 

a kap koja je prelila čašu, bar u mom slučaju, je sp u rusiji i teranje muslina i ivanovića od strane slaviše kokeze. bar dok su radikali na vlasti u srbiji ja ću u svakoj utakmici koju oni budu igrali priželjkivati da izgube sa što većom razlikom

 

 

IMG_3242.jpeg.0e63fed1d2e876a5558637471a2400a3.jpeg

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
Posted (edited)

Ne zelim da zvucim apokalipticki, ali sve gore napisano se ne odnosi samo na nasu slabasnu fudbalsku reprezentaciju vec na sve ustnove i sve temelje (istorijske, drustvene, duhovne) nase drzave i nacije.  To ukazuje da nasa drzava i nacija polako umiru jer su ljudi koji im pripadaju izgubili veru u njihovo postojanje.  Opstaju jos samo singulariteti oliceni u uspesnim pojedincima i nametnutim autoritetima prema kojima se gaji (straho)postovanje i koji se dozivljavaju kao uporista srpske drzave i nacije.  Sve ostalo je bagatelisano, obezvredjeno i napusteno od vecine nasih gradjana.  Nije ni cudo sto je tako kakvim smo se idejama rukovodili kakvu smo politku vodili u XX v. i nastavili u XXI v.  Jugoslavija nam je bila slamka spasa da opstanemo i da se podignemo posle katastrofe koju smo doziveli u Velikom ratu.  Avaj, ni tu drzavu nismo postvovali i sluzila nam je za bahacenje i hranjenje svog ega da smo najveci i najjaci u toj drzavi a da za nasa stradanja, koja smo sami sebi nametnuli, moramo da imamo vecnu zahvalnost i snishodljivo strahopostovanje od strane svih onih koji nisu Srbi.

Edited by Dimitrije
  • +1 4
Link to comment

Jedino što na kraju dana, ne možeš da pobegneš od onoga što si. 

 

Niko od nas nije kriv (ili možda jeste) što je kod nas već 100god ustaljen sistem negativne selekcije. 

 

Ipak, lično ne mogu da budem baš toliki mazohista da želim da nas napune i Englezi, i Slovenci i Danci. Jbg, ostaje zapisano i neće pisati da su napunili Nedimovića i mafijašku kliku koja je ostala posle Kokeze, nego VMS-a, Vlahovića, Samardžića koji se odlučio za nas. Još mi nisu potpuno ogadili fudbal, kao npr. rukomet za koji sam već 20god potpuno ravnodušan. 

  • +1 1
Link to comment

i ja sve najgore mislim o fss, njihovom sefu sa andricevog venca, ali kad ti momci izadju na teren ne mogu bas da navijam protiv njih. ali, daleko od toga da cu da potonem u beznadje ako izgube, u principu nista ne ocekujem dok se cak i selektor bira po partijskoj podobnosti.

  • +1 1
Link to comment

Ja sam totalno ravnodušan, ali potajno priželjkujem neuspeh da se ne bi rukovodstvo fss-a i države kurčilo i pripisivalo sebi uspeh.

Toliko su mi ogadili sport za ovih 12 godina, da sam dospeo u tu fazu.

Mnogo mi je više žao zbog propasti rukometa, koji nam je bio jedan od trofejnih sportova, za razliku od reprezentativnog fudbala.

  • +1 1
Link to comment

Jedva čekam ultra gastosijadu u Nemačkoj, kapiram da će me gledanje tih glava uživo i konačno potpuno odvojiti od reprezentacije.

Link to comment

ima još jedan mali kontigent karti za naše utakmice. Uzeo sam Dansku za 150€. 
 

pozurite

Link to comment

Ladno nije pozvao Darka Lazovića, a od kakvog je materijala Darko Lazović, verovatno nikada nećemo ni saznati što je udaljen iz A tima. 

 

Gledam nešto popis HR tima, imaju brutalan tim. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...