Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

36 minutes ago, Tsai said:

Mogli bi i sa izraelom jednu prijateljsku da opicimo

 

Ovo je nešto bih očekivao od debila na vlasti i u savezu. Izrael i još da ubace jednu sa uvek neugodnim Azerbejdžanom.

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

7 minutes ago, JohnnyD said:

Ja bih ovde menjao pravila, da nije svaki blagi faul poslednjeg igraca automatski crveni, dobio si penal, ne mora i crveni osim ako nije klizanje, udaranje

 

To pravilo već postoji par godina. Bar se dosledno primenjuje u elitnim takmičenjima, beton lige slabo pratim

Link to comment

 Odluka da se startuje sa 4 igrača u liniji odbrane (pri tom imaš dva kepeca za bekove) mi liči na ono Vučićevo, jel ste hteli da igram sa četiri pozadi ? Jel ste to hteli ? Pa recite mi šta oćete ?!?!

Link to comment
1 hour ago, Ted said:

ekstremno glup potez Gajića

 

glup za nas, pametan za njega - cska odmah produžuje i pojačava ugovor

Link to comment

Ali koji mozak je smislio da ne igramo nijednu prijateljsku kuci do evropskog prvenstva? Nas teski olosi vode, ovo sto Piksi radi sa plasmanom na evropsko i svetsko je nezasluzeno sagledavajuci kompletnu sliku saveza i domace lige. Vrlo brzo ce doci period kada cemo kao neki Irci ili Islandjani samo da nestanemo sa fudbalske mape 10ak godina.

Link to comment
13 minutes ago, Medusa_trip said:

Na šta su ličili do crvenog?

I mene interesuje, ovo posle toga nista nije merodavno. Vidim ovde 

 

 

da smo napravili jednu finu kontru, Zivkovic primio loptu kao "preko omladinske" pa onda solidno sutirao.

Edited by JohnnyD
  • Hvala 1
Link to comment

До црвеног је био егал, оно класично уводно тактичко надмудривање.

 

Опет Пикси бриљира са изјавама, “Није битно да ли је 2, 3 или 4:0”, “Сигурно би све било другачије да није било црвеног”, “Небитна утакмица, боље изгубити сад кад је пријатељска” нема везе што смо последњу добру утакмицу одиграли пре годину и по дана против Норвежана.

 

Ова промена формације је тек лудило, имамо свега неколико пријатељских да колико толико утегнемо тим и он сад као експериметише у фазону хоћете с четири назад па ево вам.

 

На страну што немамо играче за ову формацију и како год да изгледамо у оној с три позади, то је једино што је смислено с обзиром на играчки кадар.

  • +1 3
Link to comment

Mozda da proba s trojicom pozadi i 2 uingbeka koji to zaista jesu, umesto da to igraju ove bedne imitacije Drulovica i Savicevica

Edited by Ratamahatta
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...