Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

33 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ako on ne može onda đani ćurčić

 

Ja bih ponovo počeo da gledam repku zbog ovoga. Tuko bi se vinjak veče pred utakmicu, kojih 11 ostanu poslednji da stoje sutra igraju.

  • +1 1
  • Haha 5
Link to comment

Stajali bi svi bez problema, razume se Đani u suplementaciju za to. To bi išlo do nervnog sloma, ne do padanja na guzicu. 

Link to comment
1 hour ago, Medusa_trip said:

 

Ne očekujem bogzna šta na EP ali ne mogu ovako da razmišljam, da me jebeš. :dry:

Baš me zanima, i da se desi jedino nametnuto rešenjetm, koga bi drugog doveo?

Piksijevo šabanisanje je poznato još otkad je postao igrač. Nije se ni do danas promenio osim što je ušao u odelo, poljubio prsten Oskaru i zabetonirao se, dal kao selektor dal kao sledeći predsednik FSS. 

 

mislim da ćemo da izgubimo od Engleza i Danaca, a protiv Slovenca pomoz Bože. to može da se dobije, al me ne bi čudilo ni da izgubimo 3-0. u grupi imamo finalistu i polufinalistu sa prethodnog EP. težak zadatak za nekoga ko se mrcvari sa Bugarskom, kome je Švajcarska nepremostiva prepreka, koga Mađari dva puta tuku, odnosno za nekoga ko, osim Portugalaca, nije imao ozbiljniji skalp, ni sam se ne sećam koliko.

 

pored toga, reprenzetacija izgleda sve lošije i lošije od pomenute utakmice sa Portugalom. tako da ne vidim neki razlog za preterani optimizam, niti selektor uliva poverenje svojim stručnim znanjem, niti njegov stučni štab kao podrška, niti deluje da svi skupa imaju neki kapacitet da naprave ozbiljan rezultat. mislim na takmičenju poput EP. ajd, može da se kaže da je uspeh i samo učešće, mada je i ono izboreno na tako bedan način, da je splanulo i ono malo optimizma što je bilo.

 

ne mislim ja da će Piksi da se pokupi posle EP i ako izgubimo sve utakmice, osim ako ne dobijemo neke petarde i baš se obrukamo. obrazloženje će da bude da je i plasman uspeh. moguće da će da ode kad/ako krenu da nas tamburaju u onoj ligi nacija.

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, Ted said:

 

mislim da ćemo da izgubimo od Engleza i Danaca, a protiv Slovenca pomoz Bože. to može da se dobije, al me ne bi čudilo ni da izgubimo 3-0. u grupi imamo finalistu i polufinalistu sa prethodnog EP. težak zadatak za nekoga ko se mrcvari sa Bugarskom, kome je Švajcarska nepremostiva prepreka, koga Mađari dva puta tuku, odnosno za nekoga ko, osim Portugalaca, nije imao ozbiljniji skalp, ni sam se ne sećam koliko.

 

pored toga, reprenzetacija izgleda sve lošije i lošije od pomenute utakmice sa Portugalom. tako da ne vidim neki razlog za preterani optimizam, niti selektor uliva poverenje svojim stručnim znanjem, niti njegov stučni štab kao podrška, niti deluje da svi skupa imaju neki kapacitet da naprave ozbiljan rezultat. mislim na takmičenju poput EP. ajd, može da se kaže da je uspeh i samo učešće, mada je i ono izboreno na tako bedan način, da je splanulo i ono malo optimizma što je bilo.

 

ne mislim ja da će Piksi da se pokupi posle EP i ako izgubimo sve utakmice, osim ako ne dobijemo neke petarde i baš se obrukamo. obrazloženje će da bude da je i plasman uspeh. moguće da će da ode kad/ako krenu da nas tamburaju u onoj ligi nacija.

Jbt posle one blamaze sa Bugaruma debil je rekao da je ovo poklon svim navijacima mislevi na plasman i u svom egomanijakalnom

mozgu nije ukapirao da treba da ga je sramota sta se desilo.

Link to comment
3 minutes ago, mlatko said:

U koliko se igra, nema ni traga utakmice na LiveScore :doh:

18:00

  • Hvala 1
Link to comment

Utakmice nema na sofascore, livescore ili eufa website

svi znaju da je ovo Severno Korejski propagandni slet za KGB midgeta i fasiste oko njega ( ukljucujuci naseg pickoustog oskara)

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
9 minutes ago, NevenMan said:

Utakmice nema na sofascore, livescore ili eufa website

svi znaju da je ovo Severno Korejski propagandni slet za KGB midgeta i fasiste oko njega ( ukljucujuci naseg pickoustog oskara)

https://www.sofascore.com/team/football/russia/4694#tab:matches

 

https://www.flashscore.com/match/lpyHqEih/#/match-summary

 

UEFA slabo kači prijateljske, a i sad kreće baraž pa je to glavno.

 

LiveScore je odavno rekao da ništa vezano za Rusiju neće biti na njihovom sajtu u doglednoj budućnosti.

Link to comment

Да скину овај несрећни грб као што најавише и није ово тако лоше, боље од оних са светског свакако.

Link to comment

Hahahahahaahhahaahahahaahhahaa ovaj nastup ovog gospodina me sahranjuje, kakav krindz jebem ti zivot

 

 

 lik liči uzasno na mog kripi teču :laugh:

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...