Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

1 hour ago, Nikodije said:

 

posto je u gazi ubijeno 13 hiljada dece, bukvalno bi od njihovih kostiju mogao da se napravi stadion za utakmicu protiv izraela. ali ok, oni nisu napali nezavisnu drzavu posto palestina nema osnova da bude drzava, za razliku od 1 kosova npr.

Postoji tema na kojoj mozes da zasmrdjujes topik sa Hamas propagandom.

ovde to svakako nije. 

  • -1 4
Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

26 minutes ago, Heaviside said:

Ja sam totalno anti Putin i krivim ga za rat u Ukrajini, a i žestoko mi ide na onu stvar manipulacija o navodnoj bliskosti srpskog i ruskog naroda, ali sasvim mi je u redu da se igra fudbal sa njima. Sankcije sportistima su teška gadost. Na jebenom chess.com kad igraš protiv nekog iz Rusije umesto zastave bude crni kvadrat. Bolest.

Da je to normalna utakmica imali bi smisla

ovo ce da bude praznik Putlerovske propagande kako je sve normalno iako nije; ne bi me cudilo da pred utakmicu firer i skine gace da mu podanici srbi polizu dupe i jos jednom dokazu svoju podvodljivost Sovjetskom kultu

ovaj video sa ovim debilom Bikovicem vec potrvduje kakva ce propaganda da bude ova utakmica.

 

 

Edited by NevenMan
  • +1 1
  • -1 2
Link to comment
10 minutes ago, NevenMan said:

Da je to normalna utakmica imali bi smisla

ovo ce da bude praznik Putlerovske propagande kako je sve normalno iako nije; ne bi me cudilo da pred utakmicu firer i skine gace da mu podanici srbi polizu dupe i jos jednom dokazu svoju podvodljivost Sovjetskom kultu

ovaj video sa ovim debilom Bikovicem vec potrvduje kakva ce propaganda da bude ova utakmica.

 

 

Jbg brt, nije krivica FSS što su ostali cave najgore pa ne smeju da odigraju fudbalsku utakmicu što ovaj događaj čini posebnim. Da će biti gadno, biće ali mi je drago što ruska reprezentacija ima priliku da se okupi i odigra jaku utakmicu. 

Link to comment
5 minutes ago, Heaviside said:

Jbg brt, nije krivica FSS što su ostali cave najgore pa ne smeju da odigraju fudbalsku utakmicu što ovaj događaj čini posebnim. Da će biti gadno, biće ali mi je drago što ruska reprezentacija ima priliku da se okupi i odigra jaku utakmicu. 

Bas kao sto si oni dosli nama za vreme sankcija i pokogli nam da odigramo jako utakmicu… iz edicije nije se desilo.

 

Link to comment
11 minutes ago, NevenMan said:

Bas kao sto si oni dosli nama za vreme sankcija i pokogli nam da odigramo jako utakmicu… iz edicije nije se desilo.

 

To vidi sa ljudima koji smatraju da je ruska država prijatelj srpske države, ja nisam jedan od njih. 

  • +1 2
Link to comment

Ovo nije vezano za sport i nema veze sa ruskim sportistima, ovo je podrska diktatora diktatoru, cestitka autokratskom rezimu i obecanje/zavestanje da ce ovaj nas da stigne tamo vremenom. Posto sve konkretno sto radi iznosi u susret Zapadu da ga ne diraju previse ovim se dobija zmirkanje Moskve, a to opet sve ima veze sa losim ljudima van sporta

SP u fudbalu 2018 je bio epski dogadjaj i meni je zao sto je sve otislo toliko daleko na suprotnu stranu, gledajuci i Rusiju i Evropu. Ukrajina je imala EP.

Nista od sporta ne ostane dok ovakvi odlucuju

  • +1 5
Link to comment

Ne znam što toliko te utakmice smetaju, bi li trebali da prestanemo da igramo i sa ekipama iz zemalja koje pripadaju NATO savezu?

 

Ista govna manje više,

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, NevenMan said:

A najjace je kao neki vic isti dan igraju Belorusija i CrnaGora 🤦🏻

 

Eno невенчалавек na njihovom forumu kuka jer igraju protiv NATO 🇲🇪

 

:fantom:

Link to comment

Raduje me povratak Nastasića, odličan i pismen štoper. Vjerujem da će doprinostiti iskustvom, u kakvom je stanju naša defanzivna linija mislim da bi lagano mogao biti i starter. Gajić igra dobru sezonu za CSKA vjerujem da bi mogao biti solidna opcija na tom desnom boku. Ako se Pikseta prebaci na formaciju sa 4 pozadi vjerujem da Živković to neće igrati, ali mislim da je ta priča sa 4 pozadi samo trenutna i da će forsirati formaciju sa WB.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...