Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

22 minutes ago, Profesionalac said:

 

Ideala Mađarska, CG, Gruzija, Malta :D

 

Jake ćemo imati u Ligi nacija 

Piksi bi se smorio.

Edited by Milošica
Link to comment
  • Replies 41.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1657

  • levi

    1113

  • kud u maglu Simoviću

    1011

  • Cash

    971

10 minutes ago, Milošica said:

Piksi bi se smorio.

Nek se zabavlja na SP, EP i F4 lige nacija :D

 

Možemo i mi jednom da vidimo kako je Holanđanima, Nemcima i Špancima s 100% učinkom u gurpi :nobles:

  • +1 1
Link to comment
36 minutes ago, Profesionalac said:

1. Mađari, Poljaci, Italijani

3. Za izbegavanje: Norveška, Švedska, Ukrajina i Albanija

4. Može bez Grka i Turaka

5. bez Slovaka.

 

Ideala Mađarska, CG, Gruzija, Malta :D

 

Jake ćemo imati u Ligi nacija 


То је то отприлике с тим што тешко да је Грузија најслабија у четвртом.

 

Једино ако си хтео ‘реалну’ групу да не буду баш сви најслабији (па отуд и Малта а не Гибралтарћани) :D

Link to comment
30 minutes ago, johan nagel said:


То је то отприлике с тим што тешко да је Грузија најслабија у четвртом.

 

Једино ако си хтео ‘реалну’ групу да не буду баш сви најслабији (па отуд и Малта а не Гибралтарћани) :D

Pa to, ako imamo sreće u žrebu sa komšijama, nek nemamo sa Maltom i Gruzijom - Thug life :D

 

 

Link to comment
39 minutes ago, MiddleClass said:

 

Prva dva iz svake grupe idu direktno. Nema baraza...

Ima baraz preko LN. U slucaju da se ne plasiramo igrali bi sa Bosnom, Skotima i Izraelom ili njihovim zamenama ako se plasiraju preko kvalifikacija

Link to comment
1 minute ago, NevenMan said:

Ima baraz preko LN. U slucaju da se ne plasiramo igrali bi sa Bosnom, Skotima i Izraelom ili njihovim zamenama ako se plasiraju preko kvalifikacija

 

Ko prica o LN? To je drugo takmicenje.

Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

A evo kako izgledaju šeširi iz kojih će se izvlačiti grupe za kvalifikacije za Euro 2024:

 

PRVI ŠEŠIR: Holandija, Hrvatska, Španija, Italija, Danska, Portugal, Belgija, Mađarska, Švajcarska, Poljska.
DRUGI ŠEŠIR: Francuska, Austrija, Češka, Engleska, Vels, Izrael, Bosna i Hercegovina, SRBIJA, Škotska, Finska. 
TREĆI ŠEŠIR: Ukrajina, Albanija, Norveška, Slovenija, Republika Irska, Island, Crna Gora, Rumunija, Švedska, Jermenija. 
ČETVRTI ŠEŠIR: Gruzija, Grčka, Turska, Kazahstan, Luksemburg, Azerbejdžan, tzv. "Kosovo", Bugarska, Island, Severna Makedonija. 
PETI ŠEŠIR: Slovačka, Severna Irska, Kipar, Belorusija, Litvanija, Gibraltar, Estonija, Letonija, Moldavija, Malta. 
ŠESTI ŠEŠIR: Andora, San Marino, Lihtenštajn

 

Izvlacenje 9. oktobra.

Treci sesir Severni Island

Cetvrti sesir Juzni Island

  • +1 1
Link to comment
Just now, MiddleClass said:

 

Ko prica o LN? To je drugo takmicenje.

Rekao si da nema baraza za EUro. Ja ti kazem da ima i da se baraz ostvaruje preko Lige Nacija. Ne znam sta ti nije jasno.

Link to comment
Just now, NevenMan said:

Treci sesir Severni Island

Cetvrti sesir Juzni Island

Istocni i Zapadni... tako bar pise na sajtu Blica... njihova greska... moja kopija njihove vesti

Link to comment
1 minute ago, NevenMan said:

Ima baraz preko LN. U slucaju da se ne plasiramo igrali bi sa Bosnom, Skotima i Izraelom ili njihovim zamenama ako se plasiraju preko kvalifikacija

 

A sad o LN.

 

Da i jedino bi Bosni gostovali. Sa ostalima smo domacini u polufinalu... Ako je zrijeb poludirigovan, onda smo domacini Skotima, Izraelu ili zamjenama. Ne znam mozemo li na Bosnu, mozda dvije najbolje ekipe odmah odvajaju. Zaboravih...

Link to comment
1 minute ago, NevenMan said:

Rekao si da nema baraza za EUro. Ja ti kazem da ima i da se baraz ostvaruje preko Lige Nacija. Ne znam sta ti nije jasno.

 

Da, rekao sam Plajviju da treci iz kvalifikacionih grupa ne igraju baraz. Prva dva direktno i to je to.

Link to comment
3 minutes ago, MiddleClass said:

 

A sad o LN.

 

Da i jedino bi Bosni gostovali. Sa ostalima smo domacini u polufinalu... Ako je zrijeb poludirigovan, onda smo domacini Skotima, Izraelu ili zamjenama. Ne znam mozemo li na Bosnu, mozda dvije najbolje ekipe odmah odvajaju. Zaboravih...

Netacno. Ako se nijedna ekipa ne bi plasirala preko kvalifikacija domacini bi bili Izrael i Bosna i to su dva tima sa kojima bi igrali polufinale ( jedan od njih) a drugom bi isli Skoti.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...