Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Sećam se kad su Vlahović i Mitar prvi put igrali zajedno, protiv Portugala u Bg, čitava nacija je bila u šoku, a i forumski batađorsti su tada zakukali "ne mogu dva sidraša zajedno". Izgleda da može.

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment

Duboko uznemiravajuće je kako ovaj idiot urla, uz to potpuno pogrešno anticipira situacije ništa kritično se ne dešava nakon njegovog vriska .

Celo veče mi je plašio ukućane, morao sam da se izvinjavam što gledam fudbal zbog njega, kreten.

  • +1 7
  • Haha 2
Link to comment
Duboko uznemiravajuće je kako ovaj idiot urla, uz to potpuno pogrešno anticipira situacije ništa kritično se ne dešava nakon njegovog vriska .
Celo veče mi je plašio ukućane, morao sam da se izvinjavam što gledam fudbal zbog njega, kreten.
Doduše, namirisao je drugi go, počeo da urla još na pola terena.
Zna Aleksandar

Sent from my MI 6 using Tapatalk

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
2 minutes ago, goofs said:

Brate, bili su uzasni na tom mecu, sudarali se na terenu.

 

Vlahovic se puno vise krece nego tada. Valjda je to u Italiji usavrsio. Mislim da je i smrsao par kg.

Mitrovic je isto vrlo pokretljiv iako je velikih gabarita i nije onaj tipicni sidras na kojeg asocira.

Edited by bags
  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, goofs said:

Brate, bili su uzasni na tom mecu, sudarali se na terenu. Proigrali smo kad je na poluvremenu izbacio jednog.

 

Naravno da su se sudarali, jer Srbija je pre toga igrala sa dva zadnja vezna koji prema napred ne mogu ništa da odigraju, i sa jednim odsečenim napadačem. I tako 30 godina. Ta utakmica je bila početak 1 novog razvoja. Više se ne sudaraju.

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment

Prvo mesto u grupi u dva takmičenja za redom; kvalifikacije za SP, pa Liga Nacija.

Ne može to nikako slučajno.

Biće zanimljivo Svetsko prvenstvo za nas.

Edited by Godfrey
  • +1 2
Link to comment
Prvo mesto u grupi u dva takmičenja za redom; kvalifikacije za SP, pa Liga Nacija.
Ne može to nikako slučajno.
Biće zanimljivo Svetsko prvenstvo za nas.
I sve ide svojim tokom.
Lozenje krece jos veceras.
A onda sunovrat.
Uvek uz vas, since 1990.
smile.png

Sent from my SM-G970F using Tapatalk


  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...