Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

7 minutes ago, *edited by mod said:

Reklo bi se da smo konačno rešili pitanje golmana za Katar. Ostalo je manje vise sve bilo jasno. Pavlović pokidao, Radonjić razmrdao čim je ušao. Ilića sad prvi put gledam i vrlo je prijatno iznenađenje za mene.

 

Živković jeste bio lošiji danas, ali to je zato što su gotovo svi odigrali odlično večeras.

 

Šteta što igramo samo još sa Bahreinom, ali dobro neka nas povrede zaobidju i ovo bi moglo da bude prvo dobro SP za nas.

 

Edit: na žrebu izbeći Ukrajince i Albance iz drugog + Turke i Grke. Mada i u nekoj najgoroj mogućoj grupi imamo odlične šanse za top 2

Uz malo srece moze i da nas ukenja grupa Madjarska/ Jermenija/Farska Ostrva/Gibraltar 

Link to comment
  • Replies 41.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1657

  • levi

    1113

  • kud u maglu Simoviću

    1011

  • Cash

    971

Postalo je pravo uživanje gledati našu fudbalsku reprezentaciju. Da mi je neko to pričao pre par godina, ne bih mu verovao. Ono kad vidiš da, i pored našeg vođstva, nema bunkera već visokog presinga da se postigne još koji gol. 

Mali Pavlović je postao brutalan defanzivac, još malo dorade i može da bude novi Vidić.

Sve u svemu, imamo čemu dobrom da se nadamo u Kataru, samo bez velike euforije, Piksi itekako zna šta radi. 

  • +1 2
Link to comment

treba igrati ovako, makar nas brazil napunio, verovatno bismo i mi dali koji sa ovakvom igrom. ali verovatno ce se igrati od pocetka sa jednim, na neki rezultat jer svi krecemo od nule 

 

steta sto je brazil prva, i na proslom je bilo tako

Link to comment
9 minutes ago, extragluv said:

treba igrati ovako, makar nas brazil napunio, verovatno bismo i mi dali koji sa ovakvom igrom. ali verovatno ce se igrati od pocetka sa jednim, na neki rezultat jer svi krecemo od nule 

 

steta sto je brazil prva, i na proslom je bilo tako

Na prošlom je Brazil bio zadnja. U teoriji smo mogli i da ih izbacimo iz grupe. Super je što je Brazil prva, jer ima većih šansi da ih uhvatimo na spavanju kao što je to uradila Švajcarska tada.

  • +1 2
Link to comment
36 minutes ago, Hroničar said:

Mali Pavlović je postao brutalan defanzivac, još malo dorade i može da bude novi David Luiz


Btw, Brazil je i Severnu Koreju jedva naceo u prvom kolu onomad, Kaka Hrvate isto 

Idealno prvo kolo kad vec mora s njima 

Link to comment

Samo 3 selektora od 1995 su imala preko 60% pobeda. Santrač, Antić i sada Piksi s tim što Piksi ima najbolji procenat. Sva trojica su se kvalifikovala na Svetsko prvenstvo.  Sledeći najbliži je Muslin.

 

Biće vrlo interesantno videti koga će zvati na svetsko. Ide 26 igrača, naizgled dovoljno ali kad malo razmisliš idu 3 golmana, verovatno 4 špica, najmanje 4 krilna igrača, nekoliko veznih i odbrambenih igrača kojima je zacementirano mesto i tona dilema i igrača sličnih kvaliteta za, šta znam trećeg ofanzivnog veznog, šestog štopera. Biće vrlo vrlo interesantno.

 

Ali, Piksi se izborio rezultatima da mu verujemo.

Link to comment
6 minutes ago, nautilus said:

Biće vrlo vrlo interesantno.


Meni deluje da ce biti suprotno. Piksi je oformio tim, ima svoj stil, sve se zna. Mozda zovne jednog, maksimalno dva igraca koja dosad nisu bili deo tima, mada bih se pre kladio da nece nijednog takvog voditi. Uostalom, koga briga ko je 25. i 26. igrac.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...