Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

ipak je bila buva da krecu mitar i vlahovic, ocekivano. to nije funkcionisalo prvi put kada su igrali zajedno, pa nije ni bilo realno da pixy ponovo to pokusa. samo ne znam zasto lukic pre djuricica.

Edited by Nikodije
Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

17 minutes ago, Nikodije said:

ipak je bila buva da krecu mitar i vlahovic, ocekivano. to nije funkcionisalo prvi put kada su igrali zajedno, pa nije ni bilo realno da pixy ponovo to pokusa. samo ne znam zasto lukic pre djuricica.

 

Zato sto ne igraju na istim pozicijama. Umesto Djuricica igra SMS a Lukic umesto Maksimovica. Protiv Katara sredina terena sa Gudeljom i Maksom nije mogla jedan jedini pas da posalje napred, moguce da sa Lukicem pokusava da resi taj problem. Gledam Gudelja na toj utakmici, covek igra kao zmaj, more lopti je oduzeo, more kontri sprecio dobrim postavljanjem, pokrio je sve zivo, ali da posalje upotrebljiv pas napred ne bi uspeo da mu zivot zavisi od toga.

Link to comment
5 minutes ago, Nikodije said:

znam da ne igraju na istim pozicijama, lukic je vise box to box, djuricic ofanzivniji, samo mislim da bi djuricic i sms mogli zajedno, tu bi sms bio malo iza.

 

Djuricic, SMS i Tadic, tesko bi to islo. Mozda ako se juri rezultat po svaku cenu pa si voljan da rizikujes u odbrani. Treba razumeti da mi igramo bez bekova, oba bocna igraca su nam primarno krilni napadaci, bio bi preveliki luksuz da od dvojice igraca manevra jedan ne igra odbranu ili je slabo igra. Katar je pokazao Stojkovicu gde je napadacka rupa ove njegove formacije, sirili su odbranu tako da su duplirali krila i mi smo bili osudjeni da nam napad "organizuju" Milenkovic i Pavlovic. Rezultat od 4:0 na toj utakmici je pre svega proizvod naivnosti igraca Katara koji su kao na traci gubili lopte na svojoj polovini pa smo ih utepali iz tranzicije i polutranzicije, sto se tice postavljenih napada maltene nista nismo uradili. Luksemburg nas nece toliko cascavati. SMS bi u principu mogao da igra u liniji sa Gudeljem, verovatno ce i igrati ako rezultat ne bude povoljan posle nekih 60 minuta (mada, ja mislim da ce u tom slucaju pre uci Vlahovic ili Jovic a ne Djuricic), ali to je bas ofanzivna formacija.

Link to comment
16 minutes ago, harper said:

 

Zato sto ne igraju na istim pozicijama. Umesto Djuricica igra SMS a Lukic umesto Maksimovica. Protiv Katara sredina terena sa Gudeljom i Maksom nije mogla jedan jedini pas da posalje napred, moguce da sa Lukicem pokusava da resi taj problem. Gledam Gudelja na toj utakmici, covek igra kao zmaj, more lopti je oduzeo, more kontri sprecio dobrim postavljanjem, pokrio je sve zivo, ali da posalje upotrebljiv pas napred ne bi uspeo da mu zivot zavisi od toga.

neka se impotentni gudelj spusti u štopersku liniju i omogući pavloviću da se zaleti sa loptom napred i tako napravi višak ;)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...