Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Minja boginja seksa. Najkonjastija žena u univerzumu. Šije za dva koplja Jovanu Joksimović. 

Malo reprezentarivne teme, ja zbog Piksija i Mitra jedva čekam naredne utakmice.

Link to comment
1 minute ago, Mos said:


Čekaj tek da upoznaš neku sa Mesecom u Škorpiji...

Uh to je previše intenzivno za ozbiljnu vezu, mada jeste privlačno na prvi pogled.

Link to comment
20 minutes ago, Facundo Orellana said:

Minja boginja seksa. Najkonjastija žena u univerzumu. Šije za dva koplja Jovanu Joksimović.

+1 пратим и подижем.

Link to comment

Jovana, ceca, karleusa, neke su mi prosto odbojne, ova mi je nekako ni tamo ni ovamo, sve je stvar ukusa. Dobro, ne bi se bunio, ajde sad. Ali jovana je bolja novinarka. Pogledajte njen intervju sa Piksita, od skoro je. 

Edited by W.F.C.
Link to comment

meni je prva reprezentativna bila onaj debakl protivu engleza kad su nam sašili 4 komada

 

naravno pre toga je bilo epik loženje po medijima, a ja sam video linekera(i toni adamsa) i najluđu hool ekipu koja je skupila petlju i došla iza gvozdene zavese

Link to comment

Koliko su nas krali protiv Spanaca, ne samo na toj tekmi ( Zil Vesije bese u Holandiji)...tacno ce mi ih biti zao nikad.

 

Sa smeskom sam ispratio njihovo ispadanje i sa prvenstva '98 i ono kako su ih pokopali 2002.

Link to comment

dobro smo i reagovali kako je ovaj sudio

 

secam se engleza, ubila nas priprema...godinu dana je u tempu isao feljton - kako pobediti englesku, svi se izredjali

na kraju 4 komada za poluvreme

Link to comment

Ona prva utakmica protiv Španije kada su nas dobili 2:0 i realno razbili nas je bila moje prvo bolno otreznjenje i shvatanje da nismo baš najbolji. 

Naravno sve do dvomeca sa Mađarskom kada sam opet povjerovao. 😂

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...