Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

6 minutes ago, bags said:

Katai vec ima 30. Ne kazem da ne moze biti koristan kad jurimo neki rezulatat pa zadnjih 15-20 minuta da nesto pokusa.

Tadic ima 32, Djiricic 29, Lazovic 30,...  Ne vidim zasto bi Kataijeve godine bile problem.  

Link to comment
37 minutes ago, dragance said:

A 30 je neka magična cifra kad svi moraju u penziju?

 

35 minutes ago, Dimitrije said:

Tadic ima 32, Djiricic 29, Lazovic 30,...  Ne vidim zasto bi Kataijeve godine bile problem.  

 

Naravno da 30 nije sad neka tragedija ali ako vec imas nekoliko nosilaca igre preko 30  bolje je da pocnes sa podmladjivanjem. Nisam rekao da ga treba izbaciti vec limitirano koristiti naredne 2 godine dok se ne pojavi neko mladji.

Link to comment
50 minutes ago, bags said:

Katai vec ima 30. Ne kazem da ne moze biti koristan kad jurimo neki rezulatat pa zadnjih 15-20 minuta da nesto pokusa.

 

Nisu godine u pitanju, problem je sto Katai jednostavno na tom nivou ne pravi razliku. Vec imamo dva igraca koji igraju na slicnim pozicijama ciji manjak u trcanju moramo da tolerisemo, a obojica spadaju u bolje igrace u Evropi na svojim pozicijama i najbolji su igraci u nasem timu. Mozda da ga probamo protiv nekih slabijih ekipa, mada je takvih na reprezentativnom nivou sve manje i manje. Ja volim Kataija, on je nevidjeni talenat i srecan sam sto igra u klubu za koji navijam ali mislim da bi se oni koji ga prizivaju u reprezentaciju malo razocarali njegovim ucinkom. Ta mantra da ce se on jednog dana doterati fizicki i postati zver je proslost, sve sto je na tom planu moguce uraditi je osposobiti ga toliko da posle 60 minuta ozbiljnog fudbala ne rikne totalno. Nema on to u konstituciji.

  • +1 1
Link to comment


Kada se igraju 3 utakmice u 9 dana, onda je Katai u timu asset.



A kad se igraju 3 u 6 onda se može i bez. [emoji2957]
3 utakmice sa razmakom od 3 dana, i ja sam se tako zeznuo juče

Rejting će se povećava ali dal će to biti dovoljno da se bude nosioc u evt. žrebu? Uostalom koliko je to uopšte i važno, šta znači? Sa 2 jake ekipe koje se izvlače kroz repasaž iz LN i koje neće biti nosioci...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk



Link to comment
6 hours ago, harper said:

Ronaldinjo


E to, nisam mogao da se setim na koga mi taj gol lici. U nedostatku bolje ideje dao je gol tudjom nogom u gostima s 25 metara za prolaz u baraz posle 3 kola. 

Kad se setim kakav je bio dziber kad je bio klinac, kad je davao golove u Anderlehtu pa lizao picku da proslavi, ovo je neki drugi covek odavno. :D
 

  • Haha 1
Link to comment
 
Nije imao pojma. Jedna je stvar kad gledas snimke sa utakmica, nesto sasvim drugo biti s tim igracima i videti ne samo ko od njih kako igra vec i kako se ponasa, koliko grize, kako shvata reprezentaciju i kako se odnosi prema saigracima, kakav je pod pritiskom. S izuzetkom Tadica i SMS-a mi u svim linijama i na svim pozicijama imamo po par igraca slicnog nivoa kvaliteta i nijanse odlucuju ko ce u tim ali te nijanse mogu da naprave veliku razliku i to sad treba fino izbazdariti. Naravno, u celu tu pricu ne racunam Aleksandra Mitrovica cija veza sa reprezentacijom je tesko objasnjiv fenomen. Fudbaler koji nema mesta cak ni u prvom timu sa dna Premijer lige i verovatnog putnika u Cempionsip dodje u reprezentaciju i u tri utakmice ne samo da zabode pet golova, vec ih zabode dva kao Ronaldinjo, jedan kao Anri i dva kao Jan Ras ili Horst Hrubes. Bukvalno kao da se pretvori u textbook centarfora koji daje golove na sve moguce nacine. Bilo je igraca koji su davali vise u reprezentacijama nego klubovima ali ovo sto radi Mitrovic ja u zivotu video nisam.
 
Ono sto je bitno je da sad na leto u terminu reprezentacije ne izmisljamo toplu vodu sa isprobavanjem nekih novih igraca, kao sto obicno radimo, vec da uigravamo ovih 30 koje je pozvao sad u martu. Ima vremena da se osvezava tim a na vidiku nema igraca za koje se moze ocekivati da trenutno mogu da unaprede igru reprezentacije. Ako cemo igrati sa tri stopera trebace nam jos jedan na trenutnih pet da ne bismo visili kao sto smo zamalo visili protiv Azera i to je sve. Jedina dva igraca koji su odigrali svaki minut u ove tri utakmice su dva stopera, Mitrovic i Pavlovic.

Raduljica? :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment

Zigic i Stojko godinama nisu igrali nidje, pa su bili dobri/ok u repstaciji. Stankovic je bio dobar na pocetku i na kraju karijere u rep., ovo ostalo smo ga pljuvali k'o konja. Vidic je napravio tonu sranja u vaznim tekmama - Forsel ga izjebao k'o konja, dobio crveni protiv Bosne, povredio se na SP, na drugom SP napravio moronski penal i na kraju masio onaj penal u Sloveniji. 

I onda imas Mitra. Neobjasnjivo. 

Disljenkovic dislikes this. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...