Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

53 minutes ago, Milosh76 said:

Na N1 trenutno pricaju o srpskom fudbalu... izmedju ostalog, gost i Ognjen Koroman :D

N1 i Danas prave gresku sto pozivaju Koromana da prica o fudbalu.  Samo zato sto je protiv FSS, Zvezde i vlasti ne cini ga kredibilnim sagovornikom.  A razlozi njegove protivnosti nisu etickie prirode vec povredjena sujeta. 

  • +1 2
Link to comment

Ovo njegovo jeste hot take, i definitivno se ne slažem trenutno, ali valja sačekati pre takvih kvalifikacija.

 

Btw, valjalo bi da ovi sa SK naprave podkast na foru Nidže i Joce, uz alkohol u trajanju od dva tri sata, mislim da bi prezanimljivo bilo.

Edited by Milošica
Link to comment

И Матић ће се обратити нацији следеће седмице.

 

Могао би трио Бане, Видић и Матић попљувати ову лоповију. 

Link to comment
2 hours ago, John Coltrane said:

Gledao sam par puta, taj koncept podcasta je moderan u pm, ali konkrento njih trojica kad su zajedno je malo mučno za gledanje/slušanje jer imam utisak da Plavšić i Lončarević imaju nešto lično protiv Novakovića, non-stop se zgledaju i smeju i baš je bljak. Ne znam,možda grešim, možda je do mene.

Kao kad sediš sa nekim u društvu i u sred rasprave neko kaže "aj ne filozofiraj"

 

Pretpostavljam zato sto Novakovic ne ume da udahne i napravi pauzu, prica kao navijen.

Link to comment

Nema svrhe pljuvanje.  Vidic je imao poentu i dobro je sto ju je javno izneo.  Dalje ponavljanje Vidicevog saopstenja od strane drugih igraca i trenera se svodi na prepucavanje koja vodi ka podeli javnosti na one koji su za i protiv, sto nicemu ne vodi.  Sledece je promeniti Kokezu.  Medjutim, problem je sto nemamo nema kvalitetne zamene za mesto predsednika FSS, a oni koji zele da zauzmu to mesto (Toncev, Babovic senior, Terzic i Pantelic) su od istih restlova skrojeni kao i Kokeza  Srbija nema kvalitetne fudbalske radnike jer ih FSS nije proizvodio a oni koji su imali sansu da budu kvalitetni su zatrti cim su podigli glavu.

Edited by Dimitrije
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...