Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1655

  • levi

    1111

  • kud u maglu Simoviću

    1006

  • Cash

    971

Rusi ovim porazom zglajznuli u 3. sesir, valjda ih necemo izvuci...
7. decembar, 18:00h, Cirih (prvaci grupa direktno na SP, drugi u grupama, njih10+2 najbolja iz ovogodisnje Lige Nacija koji ne budu medju ta prva dva po grupama - najverovatnije Austrija i Vels - u dvokruzni baraz za jos 3 mesta):

EnIwLWrWEAA9cmq?format=png&name=900x900

Edited by Boza_zvani_Pub
  • +1 2
Link to comment
Nego, zna li neko ko je ukrao guzatog Luku Jovica i na njegovo mesto stavio ovu zverinu s brojem 18?[emoji3]
Kad je nosio 18, bio je 5 kg tezi, sad nosi 11 i konacno je pravi Jovic. :D

Zidan gleda, neveruje :D

A imamo i Joveljica...

Ustvari, mi imamo jako dobre igrace, samo fali neko da ih uklopi.

Mozda konacno Paunovic dobije sansu
Link to comment
Fino smo zeznuli ruse ,da su pobedili umuvali bi se u drugi kačket 
Njima ne smeta baš mnogo, mogu oni pobediti svakog iz drugog šešira i izvući neke nerešene iz prvog. Ako se spreme i pristupe ozbiljno, a SP je prilika za tako nešto.

Ala su se poređale Republike u 4. ispred Albanije i Bugarske [emoji38] nije smešno, jer su to mine

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
8 hours ago, Boza_zvani_Pub said:

Rusi ovim porazom zglajznuli u 3. sesir, valjda ih necemo izvuci...
7. decembar, 18:00h, Cirih (prvaci grupa direktno na SP, drugi u grupama, njih10+2 najbolja iz ovogodisnje Lige Nacija koji ne budu medju ta prva dva po grupama - najverovatnije Austrija i Vels - u dvokruzni baraz za jos 3 mesta):

 

 

Portugal, Srbija, Grčka, Luksemburg, Andora, Gibraltar

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, pasha said:

Tumbakovic mora da leti jer se covek ne prilagodjava. On moze dobiti jednu onda ce izgubtili, lose odigrati 2-3 jer misli da moze uvek isto da mu prodje.

Problem je ko moze da uzme tim a da je solidan trener i autoritet.

 

Imamo u Valensiji potencijlano dobrog igraca sredine a to je Uros Racic koji ima 22 godine.

 

Svaki trener koji dodje u pocetku ce imati nestabilne rezultate osim ako ga bas ne prokenja. A ako ga prokenja ne znaci da je najbolje resenje.

Mislim da treba dati sansu treneru na duze staze i strpljivo sacekati bar jednog da izgradi svoj sistem i usadi svoju filozofiju igre igracima.

Tumba nije lose vodio CG cak naprotiv. Igra ofanzivniji fudbal sto verujem da svima prija, za promenu. I sa njim smo imali jedan veliki pad ali u drugim utakmicama pravo osvezenje. Sa njim smo nadigrali vece selekcije i bili bas dominantni. Kod Antica smo igrali fudbal, posle toga je sve bilo mucenje. Muslin dobijao ali opet neko mucenje. Tumba sem Skota sve ostalo jako korektno u poslednje vreme.

Mislim da sada nije problem trener vec igraci i vreme da trener uvidi na koga sve moze da se osloni i da se zahvali odredjenim snajkama. Ko sto rekoh lepo je vodio CG koji su objektivno slabiji od nas.

Ima jos jedan problem sto imamo matore zvezde koje su u padu i mlade jako perspektivne igrace kojima treba jos godina, dve da jos malo narastu. Jer kad je gusto mi nemamo lidera na terenu. Tadic jedino ali kad je u extra formi a to su dva meseca godisnje. Ovako jako upotrebljiv do odlucujucih utakmica, onda se ne vidi. Dva tri lepa poteza i to je cela tekma od njega.

Link to comment
2 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Svaki trener koji dodje u pocetku ce imati nestabilne rezultate osim ako ga bas ne prokenja. A ako ga prokenja ne znaci da je najbolje resenje.

Mislim da treba dati sansu treneru na duze staze i strpljivo sacekati bar jednog da izgradi svoj sistem i usadi svoju filozofiju igre igracima.

Tumba nije lose vodio CG cak naprotiv. Igra ofanzivniji fudbal sto verujem da svima prija, za promenu. I sa njim smo imali jedan veliki pad ali u drugim utakmicama pravo osvezenje. Sa njim smo nadigrali vece selekcije i bili bas dominantni. Kod Antica smo igrali fudbal, posle toga je sve bilo mucenje. Muslin dobijao ali opet neko mucenje. Tumba sem Skota sve ostalo jako korektno u poslednje vreme.

Mislim da sada nije problem trener vec igraci i vreme da trener uvidi na koga sve moze da se osloni i da se zahvali odredjenim snajkama. Ko sto rekoh lepo je vodio CG koji su objektivno slabiji od nas.

Ima jos jedan problem sto imamo matore zvezde koje su u padu i mlade jako perspektivne igrace kojima treba jos godina, dve da jos malo narastu. Jer kad je gusto mi nemamo lidera na terenu. Tadic jedino ali kad je u extra formi a to su dva meseca godisnje. Ovako jako upotrebljiv do odlucujucih utakmica, onda se ne vidi. Dva tri lepa poteza i to je cela tekma od njega.

 

Problem je selektor koji kod ispadne od Skota za EP a to se proglasi za glavni cilj pa se u LN gubi kuci od Majdara i ne pobede Turci iako vodis 2-0 i uz mnogo srece opstanemo tj. zavisimo od toga da li ce Madjari stisnuti ili nece.

Problem je trener koji ne vidi da nam fali brzina protiv Skota na poluvremenu i da oni igraju usko jer se ne plase lopte u prostor posto nam je napadacki deo tima spor. A kada igraju usko i visoko SMS i Tadic ne mogu da carine loptu. Zato nam je bio vazan Djuricic u Norveskoj. A ovde je mogao na poluvrmenu da ubaci Radonjica ili Gacinovica tj. nekoga brzeg. On to nije video.

Odbrana mu je uzas. Odigrao je vec dosta utakmica i dalje je gomila gresaka. Imali smo puno srece sinoc da Rusi nisu u prvom minutu poveli iz sjajne prilike.

 

Tumbakovic mora da ide i ne samo on. Nazalost, koliko vidim, to se nece desiti.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...