Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

2 hours ago, John Coltrane said:

Gledao sam par puta, taj koncept podcasta je moderan u pm, ali konkrento njih trojica kad su zajedno je malo mučno za gledanje/slušanje jer imam utisak da Plavšić i Lončarević imaju nešto lično protiv Novakovića, non-stop se zgledaju i smeju i baš je bljak. Ne znam,možda grešim, možda je do mene.

Kao kad sediš sa nekim u društvu i u sred rasprave neko kaže "aj ne filozofiraj"

 

Добар им је подкаст, поготово кад се држе једне теме. То Лончаревићево и Плавшићево подјебавање Новаковића сам такође примијетио али ме не чуди јер Новаковић има неке фикс идеје и препотентне узречице "ко се разуме у фудбал зна" и сл. Али то није необично у подкастима и емисијама сличног формата. На хрватском Спорт клубу иде четвртком емисија о НФЛ, гдје Ивковић поготово а неријетко и Булић поливају оног Франа или како се зове, шта год да каже или му нађу шта је прогнозирао па се није десило и сл.

Link to comment

To je mozda neki trend u podcastima, kao da jedan drugog podjebavaju a cisto da bude zaimljivije narodu, evo Visko potkecuje Govedaricu isto recimo.

Inace ako ne moze Tonca nek bude Recko, pravi covek za celo saveza. Poznat po izjavi zna se odakle vetar duva, duva iz Surdulice. Evo citam golman ga pozvao na poligraf. 

Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

Sigurno zna najvise o fudbalu ali prilicno je nepopularno sedeti u drustvu i drzati banku, koliko god znao ili ne znao u odnosu na druge ljude u tom drustvu. Na stranu to sto cim izadje iz okvira fudbala i krene u neke "psihosocijalne" analize prica ordinarne gluposti.

 

Sve skupa se ne bave vise od 20% stvarima na terenu, a i u tome su slabi, nista konkretno ne kazu, nikakvi argumenti za tvrdnje, nista. Jos Novakovic ima prosvjetiteljsku ambiciju da javnost pouci necemu, a cini mi se da za to nema znanja. Barataju oni sa puno podataka, ali mislim da ne znaju ono bitno, a to je razumijeti zbivanja na terenu. Steta jer bi bilo dobro da se razina diskusije podigne.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, napadaj said:

Matić je podržao SNS, zajebi njega.

problemi u nasem fuzBalu su mnogo dublji od SNSa. ako postoji organizacija u Srbiji koja je pokvarenija od njih, to je FSS

 

kad je Mister oteran i mazan govnima, SNS jos nije bio na celu drzave. i mozda je Kokeza zamenio Toleta na slici, ali ostatak ekipe i sistem je isti. dobar sa onima, dobar sa ovima, dobar sa sledecima. 

  • +1 1
Link to comment

Видари капа до пода, било је вријеме да неко назове ствари правим именом. Пантела је показао каква је јајара.

 

Ово испадање од Шкотске је изгледа нека кап која је прелила чашу. Или је то до ове луде године. Изгубио Мило, изгубио Миле, може вала бар Кокеза мртви да се  заљуља. А и да се види ко је ко. Ко је вјера а ко невјера, ко Видара а ко Пантела.

Link to comment
7 hours ago, harper said:

 

Kokeza je, naravno, covek koji nikada nije ni trebalo da bude predsednik FSS ali bojim se da je sustina problema srpskog fudbala daleko iznad personalnog resenja na celu Saveza. Cela ta organizacija je postavljena kao neka vrsta feudalne konfederacije gde lokalni serifi naplacuju po svojim regionima a, posto su po funkciji i u najvaznijim telima saveza, zajedno sa ovim ko isporucuje mafiji i politici na nacionalnom nivou, u ovom slucaju Kokezom, drze pod apsolutnom kontrolom kompletan izborni proces. Ko god hoce da udje i opstane u tom krugu mora da radi ovo sto radi Marko Pantelic, da potpisuje Djoriceva saopstenja i blamira se pljuvanjem po Nemanji Vidicu.

 

Postoji samo jedno resenje za FSS ali se ono nece desiti. Svi koji su trenutno na funkcijama u FSS, na svim nivoima upravljanja, moraju da budu otpusteni sa dozivotnom zabranom ucesca u srpskom fudbalu, cela organizacija mora da se rasformira, da se naprave transparentni javni konkursi za tehnicke pozicije u savezu i izabere par bivsih igraca s besprekornom moralnom reputacijom da svojim autoritetom stane iza tih novozaposlenih sluzbi. Ta ekipa za pocetak treba da ima samo jedan posao, da spreci bilo kakvu trgovinu interesima i upliv kriminalaca u finansijske tokove vezane za trziste igracima. Kad se to zavrsi tek onda taj novi savez treba da napravi desetogodisnju strategiju razvoja fudbala, koja ce ukljucivati razvoj infrastrukture, transparentno vlasnistvo u klubovima, strogu regulaciju sankcionisanja unutrasnje korupcije i organizaciju svih nivoa fudbala, od amaterskog do prve lige i reprezentacije, kao i odgovarajuci statut koji ce obratiti posebnu paznju na sprecavanje koncentracije moci u organima Saveza.

 

Jasno je da ovo nije moguce uraditi bez ucesca drzave i njene bliske saradnje sa UEFA, tako da od tog posla nema nista.

To sto ste napisali u drugom pasusu lepo zvuci, ali bojim se da bi izrodilo Robespjera, Sen Zista i Montanjare; bio bi to komad sa pevanjem i vesanjem (na Terazijama).  Toga smo imali na pretek i mislim da od nasilnih i brzih "korenitih promena" treba da dignemo ruke jer su sve prethodne uvek omogucavale novim vucibatinama i druipcima da zasednu na vlasti.  Treba to resavati po nekom obrenovicevskom receptu - i vidra i ovca.  Mislim da ce pre da se desi da Kokeza bude poslat na "odgovorniji zadatak" (npr. direktor za gradnju Nacionalnog stadiona, gde, kao u svakom gradjevinskom poduhvatu, moze da se krade na angro), a da na njegovo mesto dovedu nekog isto tako lojalnog ali sposobnijeg i inteligentnijeg (Terzic prvi pada na pamet). 

 

Sto se tice Nacionalnog stadiona, eto prilike da se narod ozbiljno pobuni, ukljucujuci i one koji simpatisu vlast.  To su bacene pare, u vreme kada se pare ne bacaju, na projekat koji je ne samo megalomanski, nego Bogu iza ledja i namenjen najneuspesnijoj sportskoj reprezentaciji u zemlji.   Takva vrsta pobne je korisnija delotvornija od pobuna 5 miliona isl. koje su konfrontirajuce i gde su jasno izdiferencirani oni za i oni protiv vlasti. 

Edited by Dimitrije
Link to comment
11 hours ago, John Coltrane said:

Kad je Bogotac to pomenuo ja sam, ne čekajući njegov odgovor, brzopleto posegnuo za emisijom od 16.11. i upravo slušam Lončarevića koji kaže da je naš najbolji trener/kandidat za repku čika Miša :D

 

 

Nadrealno :D

Link to comment

- Најљубазније бих замолио све медије да мене не помињу као кандидата за председника ФСС, јер ја за ту позицију нисам заинтересован. Радим посао у клубу који волим, фокусиран сам на освајање четврте узастопне шампионске титуле и већ правимо тим за наредне квалификације за Лигу шампиона - поручио је Терзић.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...