Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

1 hour ago, Кристофер Лумумбо said:

moram da priznam da sam na strani starog, proverenog kadra u ovom sns sukobu. 

 

Naravno da smo svi to znali i da nam nisi napisao, stari si ti Toncevljev kadar.:dry:

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Što je Matić ispao priglup? Svakako ne najbolje sročeno pismo, ali svako pljuvanje je dobrodošlo od ljudi sa integritetom, a ko ume da čita između redova, manje više mu je jasno šta je hteo da kaže.

Jesam ja jedini koji je pominjanje Vučića skontao samo kao ironiju pošto i ovaj svakako zna (ili je glupaviji odnajglupljeg fudbalera) da se Vučić za sve pita, pa kao kada  si već doveo repku na ovaj nivo, evo ti prilike da se izvadiš? Pošto sam ja to tako shvatio. 

Link to comment
46 minutes ago, harper said:

 

Naravno da smo svi to znali i da nam nisi napisao, stari si ti Toncevljev kadar.:dry:

Naravno, uvek podrzavam ljude koji su nesto uradili u zivotu pre nego sto su dosli na funkcije, makar to bilo namestanje utakmica po nemackoj. 

Link to comment

To sto je Matic sklepao je prica koja se vec dugo vrti: bivsi fudbaleri i fudbalske legende treba da vode savez.  To smo vec imali (Terzic, Piksi) i pokazalo se nista manje neuspesno od ovoga sto danas imamo.  Uostalom, danasnji savez je pun asova, legendi i bivsih fudbalera (Pantelic, Filipovic, Matijasevic, Vukotic, Bjekovic, Kovacevic) na znacajnim funkcijama ...i? 

Link to comment

E ako ti je Terzic bivsi as i fudbalska legenda koju bi stavio u istu recenicu sa Piksijem :isuse: 

 

Za vreme Piksija bar nije bilo drona, nije bilo Djenove, a i nesto se ne secam da su tada igraci otkazivali reprezentaciji jer im se ne svidjaju njuske u i oko saveza. 

 

A i sve to da zanemarimo, lakse cu podneti da mi o fudbalu prica neko ko je bio svetski poznati fudbaler, nego ovaj.

Link to comment



Što je Matić ispao priglup? Svakako ne najbolje sročeno pismo, ali svako pljuvanje je dobrodošlo od ljudi sa integritetom, a ko ume da čita između redova, manje više mu je jasno šta je hteo da kaže.

Jesam ja jedini koji je pominjanje Vučića skontao samo kao ironiju pošto i ovaj svakako zna (ili je glupaviji odnajglupljeg fudbalera) da se Vučić za sve pita, pa kao kada  si već doveo repku na ovaj nivo, evo ti prilike da se izvadiš? Pošto sam ja to tako shvatio. 


Matić je potpisao podršku Vučiću pred neke od nebrojenih izbora, tako da nije reč o ironiji, osim ukoliko u međuvremenu nije doživeo prosvetljenje.
Link to comment
7 minutes ago, Dimitrije said:

To sto je Matic sklepao je prica koja se vec dugo vrti: bivsi fudbaleri i fudbalske legende treba da vode savez.  To smo vec imali (Terzic, Piksi) i pokazalo se nista manje neuspesno od ovoga sto danas imamo.  Uostalom, danasnji savez je pun asova, legendi i bivsih fudbalera (Pantelic, Filipovic, Matijasevic, Vukotic, Bjekovic, Kovacevic) na znacajnim funkcijama ...i? 

 

Kao što je harper rekao, nećemo porediti Terzića, lice sa Interpolove poternice i Nemanju Vidića koji nema mrlju u karijeri a koliko znam i u privatnom životu. 

 

Lično, ne smatram da je suštinski bitno da predsednik saveza bude bivši igrač ali to može značajno da doprinese ugledu i autoritetu samog saveza. Primera radi, nemojte da mislite da nam se ne smeju po fudbalskoj Evropi i svetu što nam savez vodi bivši šofer. I još manje sumnjajte da to ne utiče na odnos igrača ka svojim obavezama, grbu, dresu, igrama na terenu, i svemu što uz to ide. 

Poenta je da pre svega savez vodi čovek od integriteta, NEZAVISTAN u svom radu, nepodložan uticajima i lobiranju, popuštanu pod pritiscima i sl. Sa obzirom da je na ovim prostorima fudbal odavno biznis koji vode država, mafija i kriminalci, a često i u kompletu kao što je sada slučaj kod nas, biti takav nije ni malo lako. Biti neko kome je jedini interes dobro reprezentacije i njen rezultat ne nužno ni rezultat ako se radi na duže staze sa smislom i planom. Krstajić je bivši fudbaler, pa je njegov rad bio tragikomičan, isto kao i samo ustoličenje koje znamo kako je i zašto usledilo tj ko ga je postavio i zašto.

Edited by Mil@n
Link to comment
Just now, napadaj said:

Matić je potpisao podršku Vučiću pred neke od nebrojenih izbora, tako da nije reč o ironiji, osim ukoliko u međuvremenu nije doživeo prosvetljenje.


Ups, ako je to potpisao i ovo napisao ozbiljne namere, neka se nosi u materinu. 

Tj nek se nosi samo ako je potpisao to, ovo sada je manje bitno.

Link to comment

Kada cujem da se ime Piksi ne sme da pominje u istom kontekstu kao Terzic, pripadne mi muka.  Obojca su bili predsednici saveza i obojca nisu uradili nista znacajno da unaprede domaci fudbal i fudbalsku reprezentaciju.  To sto je Piksi bio fudbalski as i sto je zovijalna licnost za razliku od odurnog fudbalskog dunstera Terzica ne pravi razliku nigde osim na fudbalskom terenu i u licnim kontaktima.  Uostalom, Piksiju niko nije davao podrsku kada je bio na celu saveza i kada je reprezentacija gubila utakmice od anonimnih reprezentacija.  Niti je Savicevicu davana podrska kada je bio selektor i gubio utakmice po bivsoj sovjetskoj Srednjoj Aziji.  Obojca, Piksi i Savicevic, su terani usranom motkom od vecine ljubitelja domaceg fudbala i reprezentacije.

  • -1 2
Link to comment
kakvo sad pismo Tadica pominjete?




Vulinovoj tetki je pisao da prestane da šalje zahteve preko Fejsbuka redom svim prijateljima Ace i Severine

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk



Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...