Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

ovo je mnogo iritantnije nego ono protiv madjara. cesto su nam reprezentacije sastavljene od vrhunskih igraca, ali mi retko (ili nikad) koristimo u potpunosti nas potencijal. bas steta.

 

aleksandar mitrovic je igracina i ljudina. u belgiji i  na pocetku svoje engleske karijere meni je izgledao kao bomba negativnog naboja i agresije, ali se covek preporodio i postao ono sto je danas, lafcina. 

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1004

  • Cash

    971

rajkovic je onaj mali sto je branio u zvezdi i kasnije u makabiju? 

pa njega su odmah trebali da postave za prvog golmana odavno a ne neke volove. 

kad imamo neku talentovanu generaciju treba valda i da forsiramo bar par tih igraca u A selekciji. 

no ne moze se od kombinacija. 

jebeni tumbakovic nam je selektor pa to je dno dna. 

imamo paunovica, jokanovica i jos 1 je u engleskoj. tamo je najjaca konkurencija. pa dajte im da rade u reprezentaciji. 

ma to je sve zaludjivanje. nema tu leba dok je olos na celu saveza i klubova. kao i u citavoj drzavi. jebem im mater 

Link to comment
7 minutes ago, J-♣ said:

kao da im se namerno ide u C ligu, pa za 4 godine ponovo u baraž EP

 

(ne igračima, već fss-u)

 

Danas se islo na pobedu i trebali smo da dobijemo. Poslednjih 15 minuta smo imali dosta prilka da ga ubodemo ali oni izbacuju sa gol linije ili primasujemo dobre prilike.

Ali nismo smeli da dozvolimo da polse 2-0 bude nereseno i to onaj drugi koji smo primili je opet cista glupost. Hajde prvi je dobra akcija turaka.

 

Ponavljam, sve je ovo frstrurajuce, sto se vidi i na njima.

Treba malo da se smire, treba im sada i podrska iako to zvuci cudno. Ne igraju lose ali mislim da je samopouzdanje nisko.

Link to comment

Meni je ovo bilo super, odavno nisam uzivao gledajuci nasu reprezentaciju kao u ove 2 utakmice. Cak je i ona sa Madjarima bila korisna da se sklone Ljajici.

 

Sa Skotskom moze da bude problema, tvrdo da ne moze tvrdje.

 

Bolje da je Izrael prosao, bilo bi jedno 6-4 za nas, za njih Zahavi sva 4 gola :D

Edited by pantelia
Link to comment

mislim da ni jednu reprezentativnu utakmicu ne prati psihološka priprema od strane struketm da idemo na pobedu, i kako se ponašati na terenu kada imaš prednost tj kako je sačuvati aktivnom igrom. 
to su godine batađorisanja, što protiv italije, što protiv azerbejdžana i sad nam je to tm


đavolji posao će biti to ispraviti

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, bradilko said:

jebeni tumbakovic nam je selektor pa to je dno dna. 

imamo paunovica, jokanovica i jos 1 je u engleskoj. tamo je najjaca konkurencija. pa dajte im da rade u reprezentaciji. 

 

sam sebi delujem nenormalan što ću to da izgovorim ali - mislim da ovi problemi nemaju veze sa selektorom.

iznenađujuće smisleno igramo.

ima ovih crnih minuta kad stanemo. ima utakmica kada mora da igra igrač koji je u izlogu.

ali sveukupno - ovo ne izgleda uopšte loše.

  • +1 4
Link to comment

Meni je zao sto nismo pobedili, ali nisam razoaran.  Igrali su dobro.  Nema smisla fokusirati se na tih 10-15 min slabije igre i dizati to na nivo prokletstva i usuda ili mu davati politicku konotaciju.  Prosipnaje vodjstva od 2-0 je vrlo cesto u fudbalu i odatle i fraza da je 2-0 najopasniji rezultat.

Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

mislim da ni jednu reprezentativnu utakmicu ne prati psihološka priprema od strane struketm da idemo na pobedu, i kako se ponašati na terenu kada imaš prednost tj kako je sačuvati aktivnom igrom. 
to su godine batađorisanja, što protiv italije, što protiv azerbejdžana i sad nam je to tm


đavolji posao će biti to ispraviti

 

Bice ali mora ako mislimo da nesto uradimo. Za vreme tog perioda kad smo stali sam mogao da polomim televizor od frustracije da nisam navikao na te stvari ali generalno je bilo uzivanje gledati ostatak meca. Razneli smo Turke totalno, mogli smo i trebalo je bar 5-6 golova da damo.

Link to comment
1 minute ago, Dimitrije said:

Meni je zao sto nismo pobedili, ali nisam razoaran.  Igrali su dobro.  Nema smisla fokusirati se na tih 10-15 min slabije igre i dizati to na nivo prokletstva i usuda ili mu davati politicku konotaciju.  Prosipnaje vodjstva od 2-0 je vrlo cesto u fudbalu i odatle i fraza da je 2-0 najopasniji rezultat.

 

Jeste li vi culi tu frazu igde osim u Srbiji?

Link to comment

Ostaju nam Madjai i Rusi da se spasemo od ispadanja.  Obe utakmice sa ovakvom igrom mozemo da dobijemo.  Posebno bih voleo da u poslednjoj utakmici nakantamo Rusiju i da zavrsimo turnir u B grupi.

Link to comment
2 minutes ago, Svarog said:

 

sam sebi delujem nenormalan što ću to da izgovorim ali - mislim da ovi problemi nemaju veze sa selektorom.

iznenađujuće smisleno igramo.

ima ovih crnih minuta kad stanemo. ima utakmica kada mora da igra igrač koji je u izlogu.

ali sveukupno - ovo ne izgleda uopšte loše.

 

Igramo fenomenalno, ovaj tim nema individualni kvalitet za vise od ovoga sto pokazuje kad je u dobrom periodu. Tumbakovic nam je skroz doterao igru, nasao dobra resenja za neke pozicije i ovaj prvi tim izgleda i igra odlicno. Bice verovatno jos bolje kad Filip Kostic zauzme svoje mesto pored leve aut linije a ne bi bilo lose i da imamo boljeg centralnog stopera od Stefana Mitrovica. Sve ostalo je sasvim, sasvim dobro.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, harper said:

 

Bice ali mora ako mislimo da nesto uradimo. Za vreme tog perioda kad smo stali sam mogao da polomim televizor od frustracije da nisam navikao na te stvari ali generalno je bilo uzivanje gledati ostatak meca. Razneli smo Turke totalno, mogli smo i trebalo je bar 5-6 golova da damo.

stigao sam na poslednjih 15 min. al vidim ovde po pisanju da smo igrali ok

 

za razliku od dunstera prethodnika, ovaj tumbin tim je zaličio na skupinu ljudi koja zna za početak gde treba da stoji na terenu i šta treba da da radi svako ponaosob. to je korak od sedam milja

 

za pobednički mentalitet su potrebne godine, za početak da ovaj tim izgradi dobar timski duh pobedama protiv rivala koji nisu svetlosnim godinama ispred nas je sasvim fin početak tog puta

 

utakmica sa škotima će biti pravi test

Link to comment
4 minutes ago, Dimitrije said:

Mislim da je dosla iz Urugvaja.

 

pa ne. čak se i zna "autor" - izvesni Milan Živadinović.

i to tako što je u odloženom prenosu komentarisao utakimicu svetskog prvenstva (ako se ne varam Španija-Koreja) gde je predvideo™ povratak nakon rezultata 0-2.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...