Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1004

  • Cash

    971

Zbog vremenske razlike sam uhvatio samo zadnjih desetak minuta meča, kada je već bilo 2:2, ali ono što sam video (što se tiče igre) je bilo više nego OK.

Sent from my HD1913 using Tapatalk

Link to comment

Mi smo najautodestruktivnija reprezentacija u istoriji fudbala, zasto potpuno stajemo da igramo kad steknemo prednost dok protivnik ne okrene je misterija koja traje otkad ja gledam fudbal. Verovatno ni igracima na terenu nije bas najjasnije kako ovo nismo dobili sa pet golova razlike.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Hobbit slayer said:

Zbog vremenske razlike sam uhvatio samo zadnjih desetak minuta meča, kada je već bilo 2:2, ali ono što sam video (što se tiče igre) je bilo više nego OK.

Sent from my HD1913 using Tapatalk
 

 

Igrali smo fenomenalno osim u periodu izmedju 2:0 za nas i 2:2. U tom periodu je izgledalo kao da pustamo Turke da poravnaju pa da pocnemo utakmicu ispocetka. Potpuno bizarno ali je postalo pravilo, da nije srpska reprezentacija u pitanju niko ne bi mogao da objasni sta se desilo s ekipom u tih petnaestak minuta. Ovo vise nema veze ni sa taktikom, ni sa trenerom, ni sa time koji igraci su na terenu, mi jednostavno prestajemo da igramo kad steknemo prednost i pomislimo da smo nesto veliko uradili i to je tako kako je.

Link to comment

*Nacija, ne samo reprezentacija, pošto nam se isto dešava i u klupskom fudbalu. Prvo mi na pamet pada onaj Strazbur, sa sve kezom Nenada Kovačevića pred kobni centaršut.

Link to comment

Nikad nista od nas. Verovatno se i plasiramo, ali nikad nista od nas... 

 

Zasto koji kurac brani rezervni golman od 30 godina, kad rajkovicu treba svaki moguci minut sa odbranom, pa jebote.. 

  • +1 1
Link to comment

Koliko je ovo sve frustrirajuce i za njih i za nas koji gledamo.

Ne igramo lose, napadamo, pravimo prilike mada losa realizacija ali ono sto radimo u odbrani je uzas.  Toliko gresaka, panike, nediscipline.

I nije nista kriv Dmitrovic danas kao golman, poskidao je sve sto treba, nije nista kiksao.

 

Da nismo pravili gomilu gresaka u odbrani sada bi bili prvi u grupi.

Ne znam, sve je to pitanje samopouzdanja, discpline i zelje.

Link to comment

Posle 2:2, imali smo nekoliko veoma dobrih sansi.  Medjutim, odlicna i britka odbrana iz 1. poluvremena postala porozna i na momente panicna, narocito kod 2. gola.  Doduse, Turci su se digli, lovili nas na kontre i tako uneli paniku u nasu odbranu.  Uzgred, Dmitrovic je linijas; mogao je da uhvati visoku loptu u petercu umesto da pusta odbrambene igrace da je izbacuju nasumice glavom i 2. gol ne bi pao.

Link to comment
8 minutes ago, napadaj said:

*Nacija, ne samo reprezentacija, pošto nam se isto dešava i u klupskom fudbalu. Prvo mi na pamet pada onaj Strazbur, sa sve kezom Nenada Kovačevića pred kobni centaršut.

 

Kad su klubovi u pitanju ima izuzetaka, kad je reprezentacija u pitanju gotovo i da nema. Nije stvar samo u tome da se povucemo, stanemo u blok pa da nesto pokusavamo iz kontri, mi jednostavno postanemo gomila idiota kad povedemo, pravimo neverovatne greske, gubimo lopte onde gde se ne smeju gubiti iz cistog manjka ozbiljnosti i koncentracije, ispadamo iz nenormalnog samopouzdanja u nenormalnu paniku toliko brzo kao da neko okrene prekidac i iskljuci nas. Mozemo da imamo ekipu od 11 Piksija ili 11 dunstera, to nam se desava svejedno.

 

Ono sto je u svemu ovome dobro je to sto je Tumbakovic izgleda pronasao dobitnu kombinaciju jer igramo strasan fudbal onda kada ga igramo. Cak su mu i ove poslednje dve izmene nakon prvog primljenog gola, mada su izgledale cudno, bile odlicne, jer je Gudelj zatvorio te lopte po zemlji izmedju nasih visokih stopera a Vlahovic je mogao veceras da se proslavi da je zadrzavao mirnu glavu u sansama koje je imao. Ako nadje nacin da spreci ove prekide filma kad povedemo bicemo dosta ozbiljan tim.

Edited by harper
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...