Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Reprezentacija nikada nije imala znacjanu podrsku. Samo se treba setiti  "zvezda srbija nikad jugoslavija"

Problemi su duboki u nasem fudbali i fss.

Ali treba se svim silama izboriti za odlazak na EP. Imamo lepo priliku preko baraza LN jer ekipe nisu jace od nas.

 

Sto se tice igre i podrske reprezentaciji, mnoge zemlje imaju gore rezultate, npr. ne pamte kada su otisli na SP tipa Madjarska, Rumunija ili Skoti, pa opet imaju dobru podrsku sa tribina .

 

 

 

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

 

Mi smo šutnuli našeg selektora Muslina koji nas je odveo na Svetsko prvenstvo.

Samo da nas ne potera kletva kao Hrvate kad su napustili postolje u Atini i nikad se više nisu popeli na njega.

Inače glavni utisak utakmice je bilo navijanje

Link to comment
3 minutes ago, Draganče 79 said:

 

Mi smo šutnuli našeg selektora Muslina koji nas je odveo na Svetsko prvenstvo.

Samo da nas ne potera kletva kao Hrvate kad su napustili postolje u Atini i nikad se više nisu popeli na njega.

 

E ovo.

A taman smo krenuli u novi investicioni ciklus izgradnje nacionalnih i 6 novih stadiona za zlatna fudbalska vremena u Serbiji 

Link to comment
Mislim da mi prvu svakako gostujemo, sto ne mora biti lose, jer reprezentacija nema neku podrsku kuci, stavise.
 
 
Nema revanša. Igra se kao i finale top grupe Lige nacija. Od 4 učesnika bira se jedan domaćin i sve tri utakmice (dva polufinala i finale) se igraju na istom stadionu.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment

@simple red white

Mani me poredjenja kluba i repke, tj. igara igraca tamo gde ih debelo placaju i za zemlju koja je vise menjala ime nego igrala sp zadnjih 20 godina.

 

Isto kao i za Blekija po kom se poliva zbog 4 primljena gola. Decko cesto igra desnog beka jos cesce u formaciji sa 3 stopera tako da ni njemu nisu dobro dosla ova Tumbina tumbanja. Ono sto je svakako za brigu, ako je ikog briga za repku, je kurcobolja novopostavljenog (C) i igra Matica koja vise lici na beton ligu nego na  najvisi nivo.

Premotavam u glavi sve one koji su "svrsavali" na ono djubre od PTC specijala kada je Acika obilazio Evropu u zelji da se sto vise uvuce u bulju fudbalerima. Tada je dobar deo forumasa likovao posle izjave Splavarova i pisao kako je sjajan potez postavljanje njega za (C) :puke:

Link to comment

kad su repr. vodili Antic ili Muslin, igra i rezultati su bili u skladu sa kvalitetom ekipe....kad su bile Krstaje i slicni rezultati su bili u skladu sa njihovim kvalitetima a ne kvalitetima igraca i ekipe

Link to comment
kad su repr. vodili Antic ili Muslin, igra i rezultati su bili u skladu sa kvalitetom ekipe....kad su bile Krstaje i slicni rezultati su bili u skladu sa njihovim kvalitetima a ne kvalitetima igraca i ekipe

U sred srede. U 2 recenice oslikana kompletna repka poslednjih 20 godina...

 

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk

 

 

 

Link to comment
Quote

Napadač Real Madrida i reprezentacije Srbije - Luka Jović, zbog povrede neće biti na raspolaganju selektoru Ljubiši Tumbakoviću za meč protiv Luksemburga.

 

 

preterao sa zagrevanjem juče

Link to comment
14 hours ago, John Coltrane said:

@simple red white

Mani me poredjenja kluba i repke, tj. igara igraca tamo gde ih debelo placaju i za zemlju koja je vise menjala ime nego igrala sp zadnjih 20 godina.

 

Isto kao i za Blekija po kom se poliva zbog 4 primljena gola. Decko cesto igra desnog beka jos cesce u formaciji sa 3 stopera tako da ni njemu nisu dobro dosla ova Tumbina tumbanja. Ono sto je svakako za brigu, ako je ikog briga za repku, je kurcobolja novopostavljenog (C) i igra Matica koja vise lici na beton ligu nego na  najvisi nivo.

Premotavam u glavi sve one koji su "svrsavali" na ono djubre od PTC specijala kada je Acika obilazio Evropu u zelji da se sto vise uvuce u bulju fudbalerima. Tada je dobar deo forumasa likovao posle izjave Splavarova i pisao kako je sjajan potez postavljanje njega za (C) :puke:

 

U pravu je covek. Mi mozemo da postavimo stvari na noge u kolektivnim sportovima gde nema para za razne krvopije da se mesaju ozbiljnim ljudima u posao i glume neke vajne strucnjake. U fudbalu ima para pa ima i krvopija. Zauzeli su sve pozicije, jedni drugima cuvaju ledja i ne dozvoljavaju nikakav napredak jer sto je sistem kvalitetniji to njihovo neznanje vise dolazi do izrazaja. Mi smo usli u petlju ocekivanja i razocarenja koja je nerazmrsiva jer nema ko da je razmrsi, potreban nam je kompletan reset iz kojeg bi kao finalni proizvod trebalo da izadje reprezentacija s drugacijim mentalitetom, shvatanjem fudbala i odnosom prema obavezama od ove koju imamo decenijama. U suprotnom cemo ovako da se vrtimo u krug bezveze, kritikujuci ovog ili onog igraca zbog ovoga ili onoga. Igraci znaju kako stoje stvari i za koga igraju. Malo se naloze da ce biti drugacije kad odu u svoje klubove, cim se vrate na pripreme za utakmicu to lozenje se ispostavi kao fora koja traje do prvog primljenog gola.

 

Nama je, ljudi, Nesko Milovanovic selektor mlade reprezentacije. Na stranu to koliko on poznaje fudbal i koliko je uopste mogao da ga upozna vrteci se s istim forama po drugorazrednim srpskim klubovima, dovoljno je videti coveka za kojeg ne postoji dovoljno velika majica da mu prekrije stomacinu pa razumeti koliko taj ima veze sa ozbiljnim fudbalom i sportom. Svako ko je pokusao da uradi nesto drugacije busen je i oteran, samo u poslednjih nekoliko godina iz raznih razloga oterani su Antic, Paunovic i Muslin. Jedini njihov greh je taj sto su uspeli nesto da urade s igracima koji su im bili na raspolaganju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...